«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Довідка про відсутність заборгованості для участі в тендері

E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Закон України «Про публічні закупівлі» передбачає, що наявність в учасника заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) є підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі. Задля того, щоб підтвердити відсутність такої заборгованості учасник має отримати підтвердження від контролюючого органу у вигляді Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка).

Важливо підкреслити:

Сума заборгованості перед податковим органом може змінюватись щоденно, таким чином, для учасників лишається необхідність підтвердження відсутності такого боргу безпосередньо від податкової.

До того ж, аналіз Рішень антимонопольного комітету України за скаргами на Замовників показав, що вимоги Замовників, що полягають в необхідності надання Довідки є правомірними, а учасник, що не надає таку Довідку обґрунтовано вважається таким, що не виконав умови тендерної документації. Як наслідок – упущена можливість укладення договору з Замовником з доволі формальних підстав.

Відтак, формальність вимог Замовника щодо надання Довідки не означає їхню безпідставність. Це є однією з процедур контролю, яка допомагає Замовнику забезпечити надійність та стабільність партнера для укладення договору. Тому, учасники мають бути готовими виконати такі вимоги та забезпечити належну документальну підтримку своєї тендерної пропозиції.

Наша компанія пропонує вам послугу з отримання Довідки. Довідка – це офіційний документ, який в передбаченому законодавством форматі засвідчує відсутність в учасника закупівлі заборгованості перед бюджетом.

Для того, щоб отримати вказану довідку, учасник має звернутися до контролюючого органу із Заявою, вимоги до якої висуваються у Наказі Мінфіну України №733 від 03.09.2018 р.

Важливо зауважити:

Заявнику може бути відмовлено у видачі Довідки з підстав невідповідності Заявки вимогам чинного законодавства.

Довідка або відмова у наданні Довідки про відсутність заборгованості для участі в тендері готуються уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано.

Увага! Строк дії такої довідки становить 10 календарних днів з дати її формування. У Довідці обов’язково зазначається термін її дії.

Замовлення довідки про відсутність заборгованості для участі в тендері у нас – це швидкий та надійний спосіб забезпечити вашу відповідність вимогам тендеру і підвищити шанси на перемогу. Ви зможете подати цей офіційний документ зі своєю тендерною пропозицією та унеможливити відхилення вашої пропозиції з такої підстави як наявність заборгованості зі сплати податків чи інших обов’язкових державних платежів.

Для розрахунку точної ціни такої довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом – заповніть форму нижче, ми перетелефонуємо, проконсультуємо та допоможемо з її отриманням.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно отримати довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом (сплата податків і зборів, обов’язкових платежів)?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна ця довідка для участі у тендері (публічних закупівлях "Прозоро")?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація