"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по розмитненню авто

Розмитнення автомобіля

Як розмитнити автомобіль? Наскільки обов’язково користуватись послугами митного брокера? Які можуть виникнути труднощі під час процедури розмитнення автомобіля? Зазвичай нові (останні) власники придбаних з-за кордону транспортних засобів не мають жодної інформації про осіб, які виступали останніми продавцями, не кажучи вже про більш докладну інформацію.

Власники т.зв. «євроблях» досить часто в один момент дізнаються про неприємну для них інформацію, оскільки стосовно таких транспортних засобів митниця вже давно склала відповідні протоколи про недотримання відповідних правил, а судами були прийняті відповідні судові рішення, якими були притягнуті до відповідальності особи з подальшим накладенням штрафів.

В деяких ситуаціях конфісковувалися і транспортні засоби. Значна частина нерезидентів, які ввозять на територію України подібні автомобілі, можуть навіть не здогадуватися про винесені щодо них рішення щодо конфіскації автомобілів.

Нові власники автомобілів цієї категорії (т.зв. «Євроблях») у більшості випадків не є поінформованими про такі судові рішення, оскільки закон не зобов’язує інформувати їх про це. Однак, коли вони почнуть процес оформлення документів на розмитнення, таку категорію автовласників може чекати неприємна новина про те, що судом авто вирішено конфіскувати на користь держави.

Щоб уберегти себе від подібної неприємності, Ви можете звернутися до Юридичної компанії «ПРИХОДЬКО І ПАРТНЕРИ» і наші юристи перевірять не такий автомобіль конфіскований за рішенням суду.

Водночас фахівці роз’яснюють, що законодавством не встановлено обов’язку звертатися до митного брокера чи спеціалізованого підприємства. Проте є спеціальна програма для завантаження такої електронної митної декларації з електронним цифровим підписом у системі Держмитслужби.

Короткий перелік документів необхідних для розмитнення автомобіля 

Для успішного розмитнення транспортного засобу варто підготувати та подати описаний нижче перелік документів:

  • Договір купівлі-продажу
  • Документи з банку, що стосуються автомобіля, що оцінюється;
  • Також не мало важливими будуть документи, які можуть підтвердити вартість автомобіля.
  • Договір із третіми особами, предметом якого є постачання автомобіля;
  • Докази щодо здійснення платежів третім особам за договором постачання автомобіля;
  • Також знадобиться копія митної декларації країни експорту;
  • Спеціальні висновки про якісні характеристики автомобіля, його вартість;
  • Довідка про вартість аналогічного автомобіля у країні експорту.

Етапи розмитнення автомобіля:

1
Перетин кордону автомобілем
2
Отримання сертифіката відповідності, розмитнення автомобіля в Україні
3
Постановка автомобіля на облік у сервісному центрі.

Висновок: Процедура розмитнення автомобіля тим більше проблемного («Євробляхи») є дуже специфічною і потребує певного часу та ресурсів. Якщо у Вас виникла необхідність розмитнити автомобіль Ви можете спробувати зробите це самостійно або при необхідності Вам може допомогти фахівець…

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують придбання авто?

Так
Ні

3 питання

У Вас є документи, що підтверджують зняття авто з обліку в країні придбання?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація