Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Захист бізнесу

E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Захист бізнесу (Адвокат)

Кожен з нас розуміє, що ведення бізнесу в Україні, на 100% легально і в повній відповідності з усіма нормативами, вимогами, правилами і т.д. – НЕМОЖЛИВО! Або економічно не вигідно!

Українські реалії свідчать – не існує сьогодні на 100% законного бізнесу, в кожному випадку є певні порушення, або недоробки (не зареєстровані працівники, зарплата в конверті, невідповідність реєстраційних даних фактичним, неповне оподаткування, відсутність ліцензій, дозволів і т.д.)

 

Це дає підстави правоохоронним і контролюючим органам втручатися в процес ведення бізнесу.

Фактично втручання може Вам і не нашкодити, але час витрачений на поїздки в державні органи, збір документів на їх вимоги, або навіть виклики на допити, проведення обшуків, вилучення обладнання або товару, як мінімум призведе до економічних втрат.

Юридична компанія «PRIKHODKO&PARTNERS» – краща юридична компанія в сфері захисту бізнесу від правоохоронних і контролюючих органів, з огляду на таке:

  • керуючий партнер компанії має 10 річний досвід роботи в оперативних, слідчих підрозділах МВС і органах прокуратури;
  • в компанії працюють юристи з досвідом роботи в слідчих органах ДФС, прокуратури, а також вузькопрофільні адвокати з професійним розумінням тактики і методів роботи правоохоронних та контролюючих органів;
  • ми завжди перед співпрацею, прораховуємо перспективність вирішення Вашої проблеми і прогнозуємо кінцевий результат;
  • працюємо чесно і відкрито по відношенню до Клієнтів, з метою налагодження довгострокових партнерських відносин.

Кримінально правовий захист бізнесу. Що конкретно ми пропонуємо?

Попередження і нейтралізація кримінально-правових ризиків, пов’язаних зі структурою бізнесу або окремих бізнес-процесів, оптимізацією оподаткування. Юридичний аудит бізнесу – це захист бізнесу, до того як щось станеться. Досвідчений адвокат по захисту бізнесу повинен не вирішувати проблеми, а вжити заходів що б вони не виникли!

Починаючи з моменту реєстрації бізнесу, обрання організаційно-правової форми, оформлення працівників, створення філій або представництв і закінчуючи процесами поділу компаній або їх припинення кримінальних ризики можуть виникати, зокрема щодо застосування по відношенню до Вас ст.ст.205-1 КК України (реєстрація підприємства по підроблених документах), 209 КК України (легалізація доходів), 212 КК України (ухилення від сплати податків), 358 КК України (підробка документів, печаток, штампів), 364, 367 КК України (службова недбалість директора або перевищення службових повноважень директором) тощо.

Захист бізнесу від тиску з боку правоохоронних і контролюючих органів.

У разі, виклику Вас на допит (найчастіше порядку вручають оперативні співробітники) мета допиту Ви не зрозуміла. На порядку буду номер кримінального провадження та прізвище особи, яка підписала її. За цими даними ми дізнаємося всю інформацію по кримінальній справі, інформацію про всіх осіб, які дали свідчення проти Вас, проводимо юридичний інструктаж Вас і осіб, які в подальшому можуть бути викликані. У разі обшуку і вилучення товарів або техніки, контролюємо дотримання законів правоохоронними органами (найчастіше допускаються юридичні помилки або неточності з боку правоохоронних органів, що дозволяє не виконувати їхні вказівки, не допускати проведення обшуку, не віддавати товар чи техніку або повернути все, в разі їх вилучення, в найкоротші терміни).

Кримінально-правова захисту бізнесу, а саме захист прав кредиторів від недобросовісних дій боржників, відшкодування шкоди в кримінальному процесі.

Тут важливо простежити межу між цивільно-правовими відносинами і шахрайством (ст. 190 КК України). Часто буває, що недобросовісний боржник, заздалегідь позбавляється майна шляхом його переоформлення на підставних осіб, в подальшому позбавляє можливості в судовому порядку стягнути кошти. Гарантовано посприяємо, щоб відносно такого боржника були внесені відомості в ЄРДР (порушено кримінальну справу). Найчастіше, особа, яка усвідомлює можливість кримінальної відповідальності, повертає заборговане.

Правовий захист бізнесу в сфері корупційних ризиків (зокрема, державні закупівлі).

Керуючий партнер спеціалізується на антикорупційному законодавстві та досконало володіє знаннями ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про Національне антикорупційне бюро України», підзаконні нормативні акти прийняті відповідно до зазначених законів, і корупційні статті КК України, є заступником голови Антикорупційного комітету ВГО АУП , має досвід розслідування корупційних і посадових злочинів. Отримавши консультацію щодо захисту бізнесу з будь-якого питання, Ви самі зрозумієте, що тут ми професіонали.

Юридичний захист бізнесу від боржників в цивільних і господарських відносинах, в яких неправомірно вживаються заходи кримінально-правового тиску з метою примушування до виконання чи відмови від виконання зобов’язань.

Наприклад. Ваша компанія заборгувала кошти і стосовно директора заводиться кримінальне провадження вашими контрагентами. Гарантовано допоможемо кримінальне провадження закрити, відносини перевести в рамки цивільно-правового характеру та в подальшому розстрочити або відстрочити на значний термін виплати.

Захист бізнесу від незаконних дій або бездіяльності державних органів.

Правоохоронні та контролюючі органи звикли до безкарності. Бізнес структури, найчастіше намагаються не псувати відносини. Однак, бувають ситуації, коли посадові особи виявляють надмірну особисту зацікавленість до Вас або негативне ставлення і максимально намагаються створити проблеми. Наша рекомендація, в таких випадках, дати зрозуміти, що у посадової особи проблем може бути більше, ніж у бізнесмена. Ми посприяємо, щоб по відношенню до чиновника, який зловживає своїм становищем провели службову перевірку на роботі, порушимо кримінальну провадження щодо нього, звернемося до державного органу з позовом про стягнення матеріальної шкоди, передаємо інформацію в засоби мас-медіа.

Вартість послуг адвоката (юриста) по захисту і супроводу бізнесу в Києві.

ТАРИФНІ ПЛАНИ ЮРИДИЧНОГО СУПРОВОДУ

* При залученні юриста до роботи в неробочі та вихідні дні, а також, в після робочий час (з 18-00 до 9-00 годин), тарифікація часу здійснюється в подвійному розмірі.

* У випадку вичерпання обсягу послуг до закінчення місяця, клієнт може оплатити вартість нового тарифу або використати погодинну тарифікацію вартості 1200 грн. / год.

ПОГОДИННІ ТАРИФНІ ПЛАНИ

<

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Участь в судових засіданнях (в малозначних справах) – адвокатів/помічників адвокатів, юристів 50 доларів США/година
Участь в судових засіданнях заступника керуючого партнера – адвоката 100 доларів США/година
Участь в судових засіданнях керуючого партнера – адвоката 200 доларів США/година

 

* Розрахунок погодинної ставки починає відлік за 1 годину до початку судового засідання і закінчується через 1 годину після його офіційного завершення, в разі знаходження суду в межах міста Києва.

* Розрахунок погодинної ставки починає відлік за 2 години до початку судового засідання і закінчується через 2 години після його офіційного завершення, в разі знаходження суду в межах Київської області.

* * Вартість відрядження, в разі знаходження суду в регіонах України, розраховується окремо від погодинної ставки і становить 5000 грн./доба.

Юридична правовий захист бізнесу малого і середнього.

Не залежно від того який масштаб Вашого бізнесу – Ви щойно розпочали або у Вас вже бізнес світового рівня, ЮК «Приходько і партнери» – це топова юридична компанія із захисту бізнесу і ми зробимо Вам найкомфортніше пропозицію. Для того що б самому в цьому переконатися, ми запрошуємо до нас в офіс для знайомства особисто з керуючим партнером Андрієм Приходьком. Ви впевнені, що у Вас залишаться позитивні враження.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Корисні посилання:

• ЕКОНОМІЧНІ ЗЛОЧИНИ, ОБШУКИ, ЗАТРИМАННЯ..ЩО ВАРТО ЗНАТИ? ПОРАДИ АДВОКАТА АНДРІЯ ПРИХОДЬКО

• АБ «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ» СТЯГНУЛО З ПРОКУРАТУРИ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

• НЮАНСИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ: ЗАТРИМАННЯ, ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД, ЗАСТАВА..ПОРАДИ АДВОКАТА

• ЗАХИСТ БІЗНЕСУ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ КОМПАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є штатний чи свій юрист?

Так
Ні

2 питання

У Вас є бухгалтер у штаті чи на аутсорсингу?

Так
Ні

3 питання

У Вас є підозра, що будуть або вже були обшуки?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу