«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Реструктуризація валютного кредиту

Валютний кредит – це кредит, виданий в іноземній валюті (наприклад, в доларах США або євро). До 2014 року багато українців брали такі кредити, адже вони пропонувалися банками під привабливі відсотки. Наприклад, дуже багато валютних кредитів видали такі банки, як ПУМБ, Приватбанк, Укргазбанк, Райффайзен Банк Аваль, Альфа Банк та інше.

Такий кредит може стати серйозним тягарем через коливання курсу валют. На щастя, українське законодавство пропонує механізм реструктуризації валютних кредитів, який дозволяє покращити умови погашення та суттєво зменшити фінансовий тиск.

Чому важливо скористатися нашою підтримкою

Згідно з чинним законодавством України, є можливість не тільки реструктурувати боргові зобов’язання,  але і зменшити їх. В деяких випадках валютні кредити взагалі можна анулювати, якщо вони були видані з суттєвими порушеннями. Наша юридична компанія «Приходько та партнери» максимально допомагає знизити цей тягар та повернутися до вільного життя без проблем через постійні дзвінки співробітників банку та інші моменти, які виникають через існування великого боргу.

Самостійні переговори з банком можуть призвести до невигідних умов реструктуризації, а значить, до переплати. Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері та знаємо, як добитися справедливого рішення для вас. Завдяки знанню законодавства та вмілому веденню переговорів ми можемо домогтися значного зменшення суми боргу, штрафів та пені. Ми не лише проведемо переговори з банком, але й перевіримо законність вашого валютного кредиту, а також проконсультуємо щодо податкових наслідків реструктуризації.

Звернення до юристів мінімізує ризики невигідних умов реструктуризації, несправедливих дій з боку банку та додаткових фінансових втрат. За наші послуги ви заплатите в декілька разів менше, ніж ми допоможемо вам заощадити.

приходько та партнери

Перевірка законності валютного кредиту 

Це важливий крок, який може допомогти вам уникнути проблем з банком та покращити ваші шанси на успішну реструктуризацію або списання кредиту.

Ось деякі з причин, чому вам слід перевірити законність вашого валютного кредиту:

 1. Можливо, ваш кредит був виданий з порушенням законодавства. Наприклад, банк може не надати вам повну інформацію про умови кредиту, або може не мати права видавати кредити в іноземній валюті.
 2. Можливо, у вашому кредитному договорі є недійсні положення. Наприклад, договір може містити положення, яке дозволяє банку змінювати процентну ставку в односторонньому порядку.
 3. Можливо, банк порушив свої зобов’язання за кредитом. Наприклад, банк може не надати вам належне обслуговування кредиту, або може не виконувати свої зобов’язання щодо реструктуризації кредиту.

Якщо ви підозрюєте, що ваш валютний кредит був виданий з порушенням законодавства, вам слід звернутися до юриста. Ми допоможемо вам перевірити законність вашого кредиту та, за необхідності, оскаржити дії банку в суді.

Списання валютного кредиту – це складний процес, але він можливий, якщо банк суттєво порушив законодавство.

Грамотна реструктуризація валютного кредиту за допомогою юриста: шлях до фінансового спокою

Наші адвокати, маючи досвід та знання законодавства, знають, як домогтися для вас максимально вигідної реструктуризації.

Ось декілька ключових моментів, чому вам варто звернутися до нас:

 1. Аналіз кредитної документації. Юрист ретельно вивчить ваш кредитний договір, визначить можливі порушення з боку банку та підготує аргументи для успішних переговорів.
 2. Розробка індивідуального плану. Залежно від вашої ситуації, юрист запропонує оптимальний варіант реструктуризації. фіксування курсу валюти, списання частини боргу, продовження строку погашення, зміна валюти кредиту тощо.
 3. Професійні переговори. Юрист буде вести переговори з банком від вашого імені, захищаючи ваші інтереси та досягаючи вигідних умов реструктуризації.
 4. Контроль процесу. Юрист буде вести вас через весь процес реструктуризації, від збору документів до підписання нового кредитного договору.
 5. Юридичний захист. У разі виникнення конфліктних ситуацій з банком, юрист буде представляти ваші інтереси в суді.

Основні плюси реструктуризації валютного кредиту

 • Завдяки фіксації курсу валюти або списанню частини боргу, ви будете платити значно менше.
 • Зниження щомісячного платежу полегшить ваш фінансовий стан та дозволить вам планувати бюджет більш впевнено.
 • Грамотна реструктуризація допоможе вам уникнути прострочених платежів, штрафів та пені, а також покращити вашу кредитну історію.

Якщо вам потрібна консультація або ціна реструктуризації валютного кредиту – заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви маєте прострочений кредит?

Так
Ні

2 питання

Не маєте змоги вчасно виконувати забов'язання по кредиту?

Так
Ні

3 питання

Хотіли б дізнатися як реструктуризувати кредит у валюті?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація