Реєстрація прав власності на будинок

«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Реєстрація прав власності на будинок

На сьогодні існує кілька шляхів оформлення реєстрації прав власності на об’єкти нерухомості: житлові, дачні, садові будинки, споруди та господарські будівлі. Все залежить від площі будинку, року побудови, наявності/відсутності дозвільних документів. Реєстрація прав власності на будинок – один із напрямків діяльності фахівців нашої юридичної компанії Приходько та Партнери.

Що треба пам’ятати при оформленні прав власності на нерухомість?

Якщо Ви оформили або придбали нерухомість, рекомендовано одразу зареєструвати право власності на нього. Це забезпечить Вам захист від шахрайства та можливих спорів. Окрім цього, реєстрація прав власності на будинок – обов’язкова процедура для можливості подальшого оформлення документів, які пов’язані з нерухомістю (дарування, продаж, іпотека та ін.).

Реєстрація прав власності на будинок належить до категорії офіційних процедур. Під час цієї процедури власник заявляє, що на законних підставах володіє об’єктом нерухомості. На завершальному етапі реєстрації особа отримує документ – підтвердження права власності на об’єкт нерухомості.

Таким чином, реєстрація документів на право власності будинком – логічне завершення встановлення на об’єкт нерухомості приватної власності. Нотаріуси можуть самостійно проводити державну реєстрацію права власності тільки після  здійснення відповідних нотаріальних дій з нерухомим майном і об’єктами незавершеного будівництва.

Реєстрація права власності на будинок фіксується в Державному реєстрі речових прав. За відсутності цієї реєстрації Ви не можете вільно розпоряджатися власним майном (подарувати, продати, заповісти та ін.). Саме тому не варто затягувати з процесом реєстрації прав власності на об’єкт нерухомості.

Які документи потрібні для реєстрації прав власності на будинок?

Якщо у Вас наявний документ на землю із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки, для реєстрації прав власності на будинок Вам потрібно підготувати наступний пакет документів:

  1. Оригінал технічного паспорта БТІ на будинок.
  2. Оригінал документу на земельну ділянку.

Важливо: дата видачі цього документу або реєстрація права власності може бути після 05.08.1992 року. коли право власності зареєстроване в Державному реєстрі прав, оригінал документу на земельну ділянку можна не подавати. Таким чином, для реєстрації прав власності варто звернутися до представників державної реєстрації прав.

Самостійно зареєструвати права власності на будинок достатньо складно. Краще за все довірити цю справу справжнім професіоналам.

 

Допомога професійних юристів в реєстрації права власності на будинок

Дуже часто виникає питання: яким чином здійснюється реєстрація прав власності на будинок? Деякі власники об’єктів нерухомості вирішують самостійно пройти всі етапи цієї процедури. Однак, як свідчить практика, краще не витрачати свій дорогоцінний час та нерви на бюрократичну тяганину. Вам необхідно буде виділити не один місяць на проходження процедури реєстрації прав власності на будинок.

Юристи Приходько та Партнери зможуть це зробити максимально оперативно.

Якщо Вам потрібно оформити індивідуальний будинок, зведений без відповідних дозвільних документів, Вам необхідно буде розпочати саме з введення об’єкта нерухомості в експлуатацію. Якщо площа будинку – більше 300 м2, додатково знадобиться звіт про технічне обстеження. Також наші юристи допоможуть узаконити перепланування та реконструкцію.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста з реєстрації прав власності на будинок заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить реєстрація прав власності на будинок?

Так
Ні

2 питання

Реєстрація прав власності Вам потрібна терміново?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитеся у Києві або Київській області?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація