Рапорт на звільнення

Юрист практики військового права. Спеціалізується на звільненні з військової служби, отриманню відстрочки від мобілізації, оскарженні ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення, оформлення УБД та ін.

Зв'язатися зараз

Рапорт на звільнення

Попри те, що військова служба у період воєнного стану належить до вагомих конституційних обов’язків, бувають ситуації, коли в житті людини виникають підстави для звільнення зі служби. Аби досягти потрібного результату, необхідно грамотно скласти рапорт на звільнення. Найпоширенішими варіантами рапортів є наступні:

  • за станом здоров’я;
  • за сімейними обставинами.

Розглянемо більш детально обидва варіанти та розповімо, чим може бути корисною допомога юристів компанії «Приходько та партнери».

У чому може бути проблема зі звільненням?

Серед найбільш поширених проблем, які виникають у людини під час звільнення, варто відзначити наступні:

  • ситуації, коли від командирів та службових осіб складно отримати усю необхідну інформацію щодо своєї ситуації;
  • розгубленість у зв’язку з великою кількістю в Інтернеті інформації, котра подана розпливчасто та суперечить одна одній;
  • незнання, як правильно скласти рапорт та який пакет документів до нього додати, аби результат було досягнуто.

Отже, зупинимося на варіантах рапортів на звільнення.

 

➤ Рапорт на звільнення за сімейними обставинами

У рапорті важливо уникати розмитих формулювань та чітко вказувати, яка саме підстава є актуальною у вашому випадку. Потрібно додати до рапорту документи, котрі слугують підтвердженням такої обставини. Якщо ви подаватимете копії, вони мають бути нотаріально завіреними. Отож, якими є обставини, котрі слугують підставами для звільнення? Серед них:

  1. інвалідність дружини чи батьків (І та ІІ групи);
  2. 3 та більше неповнолітніх дітей на утриманні військовослужбовця (навіть якщо діти від різних шлюбів, їх утримання усе одно є підставою для того, аби отримати звільнення за сімейними обставинами);
  3. перебування чоловіка чи дружини також на військовій службі при наявності в пари неповнолітньої дитини.

Варто більш детально торкнутися 2 пункту з цього списку. Коли чоловік утримує своїх дітей від різних шлюбів, сплачуючи аліменти, разом зі свідоцтвами про народження дітей він має додати довідку від виконавчої служби, яка підтверджує сплату аліментів.

 

➤ Рапорт на звільнення за станом здоров’я

Отримати звільнення за цією підставою непросто, адже в умовах воєнного стану звужено перелік хвороб, при яких це можна зробити. Нормами чинного законодавства визначено вичерпний список таких захворювань. Разом з тим, їх наявність потрібно довести шляхом проходження ВЛК. Це єдиний орган, котрий уповноважений визначати, чи придатна людина до військової служби.

Якщо висновку ВЛК ще немає, а військовослужбовець перебуває на тому етапі, коли лише відчув суттєве погіршення здоров’я, він може написати рапорт на те, аби повторно пройти ВЛК чи бути направленим на лікування. У такій ситуації важливо чітко та переконливо зазначити наявні скарги на здоров’я.

Якщо ви перебуваєте саме в такій ситуації, то цілком імовірно, що вам знадобиться поетапний юридичний супровід у написанні різних рапортів – спочатку на направлення на ВЛК, а вже по тому – на звільнення.

Чим ми можемо бути корисними?

У команді фахівців адвокатського бюро «Приходько та партнери» є спеціалісти, сфокусовані у своїй роботі безпосередньо на військових справах. Тож зі свого боку ми:

 

надамо повну та грамотну консультацію по вашому запиту;

 

 

візьмемо на себе роботу зі складення рапортів;

 

 

забезпечимо представництво ваших інтересів, якщо в тому буде необхідність.

 

Вирішувати юридичні питання самотужки часто буває складно. Разом з тим, завантаженість справами військової служби у багатьох випадках просто позбавляє можливості це робити у зв’язку з браком часу. Тому звернення до юристів стане гарним рішенням у такому випадку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є підстави для звільнення?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація по звільненню?

Так
Ні

3 питання

Ви хочете замовити написання рапорта на звільнення "під ключ"?

Так
Ні

Юрист практики військового права. Спеціалізується на звільненні з військової служби, отриманню відстрочки від мобілізації, оскарженні ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення, оформлення УБД та ін.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація