Наше завдання – захист Ваших прав та інтересів. Ми не розказуємо «казок» - клієнт повинен бути відвертим та усвідомлювати об’єктивну реальність ситуації.

Угрин Святослав Володимирович
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Списати пеню і штрафи

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Списати пеню та штраф

Пеня та штрафи не повинні бути більшими самого боргу. Ми Вам у цьому допоможемоUgrin Svyatoslav

У зв’язку з важкою економічною ситуацією в країні на даний час досить часто виникає питання «Як списати пеню, штрафи, інші неустойки за кредитом?». Так, під час несвоєчасної сплати кредиту до боржника починають застосовуватись штрафні санкції, які в більшості банків є досить жорсткими, та можуть перевищувати тіло кредиту.

По перше слід сказати те, що є позовна давність боргу, вона складає три роки, якщо банк протягом трьох років не подав позов про стягнення коштів, то боржнику досить лише в суді заявити, що строк позовної давності пропущений, у зв’язку з чим справу можна закрити.

Боржнику необхідно самостійно проявляти ініціативу перед банком в питанні погашення заборгованості.Святослав Угрин

Важливо! У випадку коли особа взяла кредит в доларах США або в Євро, то неустойка в будь-якому випадку нараховується в гривні за курсом НБУ в день нарахування неустойки. Слід зазначити, що розмір пені не може перевищувати подвійної ставки НБУ, що діяв на період, за який сплачується пеня, якщо інше не передбачено договором.

У разі виникнення заборгованості (пені, штрафу) у зв’язку несвоєчасною виплатою боргу, всі відносини які виникають у боржника з банком слід перенести в письмову форму таким чином, щоб повідомлення, що приходять з банку, можна було б використати як доказ в суді.

У разі порушення умов договору боржником банк починає нараховувати штрафи, то в такому випадку необхідно брати ініціативу в свої руки, та йти на контакт з банком для запобігання подальшого нарахування штрафів. Так, під час звернення до банку боржник може подати письмову заяву з проханням щодо списання штрафів, в якій вказує обгрунтовані причини за яких виникла несплата кредиту. Позичальникові необхідно підтвердити, що він знаходиться у складному матеріальному становищі, що зумовила, наприклад, тяжка хвороба, звільнення з роботи і так далі.

Зменшення неустойки за рішенням суду

Цивільний кодекс України вказує на те, що розмір неустойки можна зменшити через рішення суду при умові, що неустойка значно перевищує розмір боргу. Так, для зменшення розміру пені боржнику необхідно подати до суду письмову заяву з пакетом документів, що підтверджують складне матеріальне становище. Враховуючи матеріали справи, подані до суду, суд на свій розсуд зменшує розмір пені. На практиці суд може зменшити розмір пені навіть нижче розміру основного зобов’язання і збитків.

Списати пеню та штрафи цілком реально, та за допомогою професійних юристів відстояти свої законні права цілком можливо. Наші фахівці допоможуть Вам з цим.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Яка сума основної заборгованості?

Так
Ні

3 питання

Яка сума пені та штрафів?

Так
Ні

4 питання

Перед ким існує заборгованість?

Так
Ні

5 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

6 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу