ча РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ В КОСТА-РІЦІ ᐉ Ціна допомоги юриста?

"Вчасність, відкритість та відданість - це головні принципи нашої роботи."

Бозріков Пилип Олександрович
E-mail
bozrikov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073)-007-44-10 +38 (073)-007-41-17

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС, Азії та Ближнього Сходу

Зв'язатися зараз

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ В КОСТА-РІЦІ

E-mail
bozrikov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073)-007-44-10 +38 (073)-007-41-17

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС, Азії та Ближнього Сходу

Зв'язатися зараз

Коста-Ріка є привабливою країною для іноземних інвесторів, які бажають створити свій бізнес у Центральній Америці.

Її стабільна економіка, сприятливе фіскальне середовище та розташування, а також сприятлива для підприємництва політика зробили її привабливим місцем для реєстрації бізнесу.

Переваги реєстрації бізнесу в Коста-Ріці:

 • Легкість ведення бізнесу.
 • Стратегічне географічне розташування.
 • Стабільна економіка.
 • Різноманітність секторів.
 • Підтримка іноземних інвесторів.

Процедури реєстрації бізнесу:

Для реєстрації бізнесу в Коста-Ріці необхідно дотримуватись певних процедур та правил. Ось кроки, які потрібно виконати:

 1. Вибір організаційно-правової форми бізнесу:

Іноземні інвестори можуть обирати між індивідуальним підприємництвом (sole proprietorship) або юридичною особою (legal entity), такою як обмежена компанія (limited liability company) або акціонерне товариство (joint-stock company). Кожна форма має свої особливості та юридичні вимоги.

 1. Пошук назви та реєстрація:

Назва вашого бізнесу повинна бути унікальним, інакше вам доведеться внести зміни для уникнення конфліктів з іншими компаніями. Після вибору назви, вам потрібно буде зареєструвати її в Міністерстві Економіки.

 1. Підготовка статуту компанії.
 2. Реєстрація у Департаменті Корпоративних Послуг:

Після підготовки статуту компанії та визначення її структури, потрібно звернутися до Департаменту Корпоративних Послуг Коста-Ріки (Department of Corporate Services) для реєстрації вашої компанії.

 1. Отримання податкового номера:

Після реєстрації компанії у Департаменті Корпоративних Послуг, вам потрібно зареєструвати свою компанію у Національній Дирекції Податків (National Taxation Directorate) для отримання податкового номера (Tax Identification Number, TIN).

Цей номер є обов’язковим для здійснення бізнес-операцій та сплати податків.

 1. Банківський рахунок та статутний капітал:

Після отримання податкового номера ви повинні відкрити банківський рахунок для вашої компанії в одному з комерційних банків Коста-Ріки. Також вам необхідно додати в статут капіталу інформацію про капітал вашої компанії та розподіл акцій.

 1. Вимоги до директора:

Коста-Ріка має специфічні вимоги до директора компанії, який може бути іноземцем. Одним із важливих вимог є обов’язкове знаходження юридичного представника або резидента Коста-Ріки у складі керівництва компанії. Ми як юридична фірма, надаємо послуги директора та забезпечуємо тим самим виконання законодавства Коста-Ріки.

 1. Мінімальний капітал:

Вартість реєстрації компанії в Коста-Ріці може варіюватись залежно від типу компанії, статуту капіталу та інших факторів. Мінімальний капітал, необхідний для створення компанії, може бути номінальним і зазвичай не обов’язково вносити при реєстрації.

Однак, врахуйте, що капітал може відрізнятись залежно від юридичної форми вашої компанії та ділових планів.

 1. Час реєстрації:

Час реєстрації бізнесу в Коста-Ріці може зайняти від декількох тижнів до кількох місяців, залежно від складності процедур та відповідності всіх необхідних документів та вимог. Отримання податкового номера та відкриття банківського рахунку можуть зайняти деякий час, тому рекомендується починати процес реєстрації заздалегідь.

Реєстрація бізнесу в Коста-Ріці може стати вигідним рішенням для іноземних підприємців, оскільки країна пропонує сприятливе фіскальне середовище та різноманітні можливості для розвитку бізнесу.

Процедури реєстрації, хоча і займають деякий час та зусилля, можуть бути виконані без надмірної складності з правильними керівництвом та супроводом кваліфікованих юристів компанії «Приходько та Партнери».

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація по податках в Коста-Риці?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібно буде відкриття банківського рахунку для компанії в цій країні?

Так
Ні

3 питання

Ви готові розглянути можливість купівлі вже готової компанії чи бізнесу?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація