«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Як оголосити тендер в прозоро?

Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

На сьогодні тендер – обов’язкова складова публічних закупівель. Відповідно до чинного українського законодавства, переважна більшість держаних підприємств має проводити торги на придбання товарів і послуг, які необхідні для повноцінного виконання їх функцій. Таким чином, відкриваються широкі перспективи перед виконавцями, які можуть брати участь у державних замовленнях. Щоб Ваша участь в торгах стала результативною, варто звернутися за допомогою до професіоналів. Підготовка тендерів в прозоро – один із напрямків діяльності фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS».

Особливості аукціонів на державні закупівлі

Про початок аукціону на державну закупівлю оголошує замовник. Всі дані з’являються на онлайн-майданчику ProZorro. Додатково розміщуються супровідні відомості, де зазначена інформація щодо умов участі в тендері, а також перелік документів для потенційних виконавців.

Замовник має вказати:

  • Вимоги до робіт/послуг/товарів. Це можуть бути кількість, якість, технічні параметри, точний перелік пропозицій.
  • Критерії і методи оцінки пропозицій.
  • Допустимий рівень кваліфікації виконавця.

Якщо залишилося більше 10 днів до закінчення терміну, який відводиться на подачу пропозицій, учасники мають уточнити у замовника будь-яку інформацію, пов’язану зі змістом документів. Відповідь має бути надана протягом декількох днів. В процесі обговорення може відбуватися зміна деяких умов державної закупівлі з продовженням терміну подачі пропозицій на 7 і більше календарних днів.

В той момент, коли проводиться аукціон, в автоматичному режимі електронна система починає сортувати пропозиції відповідно до зменшення ціни. Ця інформація стає доступною на етапі оголошення торгів, які проводяться в 3 стадії. В заздалегідь установленому порядку учасники отримують можливість знизити ціну. Чітких обмежень немає, однак, крок зменшення має перевищувати мінімальний крок актуального аукціону. Кожен новий етап починається з тієї ціни, яка була вказана останньою. Потенційні виконавці мають відстежувати, як проводиться тендер і які дії застосовують конкуренти. Цю інформацію юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» використовують для коригування власної стратегії участі в торгах.

Чи можна пов’язати план та закупівлю?

В усіх процедурах через Prozorro можна поєднати між собою тендер та план. Проте, далеко не для всіх процедур закупівлі таке поєднання є обов’язковим. Закупівля з прив’язкою до плану здійснюється для наступних процедур:

  1. Відкриті торги (в тому числі з публікацією англійською мовою).
  2. Переговорна процедура закупівлі (традиційна та скорочена).
  3. Конкурентний діалог.
  4. Рамкова угода.
  5. Відкриті торги.
  6. Допорогова/спрощена закупівля.

Для закупівлі без використання електронної системи та допорогової закупівлі не прив’язувати план до закупівлі.

Тендери тривають до визначення остаточного переможця. Також може бути варіант відхилення всіх заявок (в такому випадку торг отримує статус «скасований»).

Дії після проведення тендера

Після того, як буде проведено завершальний етап ставок, Prozorro відкриває публічний доступ наявної інформації щодо пропозицій для всіх учасників. В результаті порівняння таких факторів, як умови надання предмета державної закупівлі, ціни, документів про кваліфікацію обирається переможець торгів.

Доповненням до підсумків аукціону являється офіційна заява замовника на ProZorro про укладення договору. При цьому дана інформація знаходиться в доступі всіх учасників тендеру. Вони зможуть проаналізувати конкурентні переваги переможця. Якщо хтось із виконавців зробить висновок, що системі не вдалося провести тендер без порушень чинного українського законодавства, вони мають право на направлення відповідних скарг до уповноваженого комітету.

Чому саме «PRIKHODKO & PARTNERS»?

Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть підготувати та оголосити тендер в прозоро, а також сформують виграшну стратегію участі в аукціоні.

Ми гарантуємо надання професійних юридичних послуг для досягнення бажаного результату. Все, що Вам потрібно зробити, заповнити заявку зворотного зв’язку на головній сторінці нашого сайту.

Чекаємо на консультації!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно голосити тендер в прозоро?

Так
Ні

2 питання

Чи приймали ви раніше участь у тендерах?

Так
Ні

3 питання

Ви приймаєте участь більше ніж у 3 тендерах на місяць?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація