«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Як отримати довідку про банкрутство / відсутність банкрутства?

Довідка про відсутність банкрутства може стати в пригоді не лише бізнесу, але й звичайним громадянам. Адже вона підтверджує фінансову спроможність та надійність людини.

Актуальна довідка про відсутність банкрутства підвищує шанси на успіх в різних починаннях, де потрібно довести свою фінансову репутацію.

 

В чому допоможе дана довідка?

Довідка про відсутність банкрутства може знадобитися у таких випадках:

  • При отриманні кредиту в банку. Фінансові установи надають позики лише фінансово спроможним і надійним позичальникам, отже наявність довідки підвищує шанси на позитивне рішення.
  • Під час участі у державних та комерційних тендерах, конкурсах, аукціонах. Замовники хочуть мати справу зі стабільними компаніями, тому вимагають доказів їхньої непричетності до банкрутства.
  • У судових процесах суддя може вимагати довідку, аби переконатися, що сторона є платоспроможною і не перебуває у стані банкрутства.
  • Потенційні бізнес-партнери чи клієнти можуть наполягати на довідці як гарантії фінансової спроможності та надійності контрагента.
  • При укладенні господарських договорів чи контрактів для мінімізації ризиків невиконання зобов’язань.

Де та хто може отримати довідку?

В Україні довідки про відсутність банкрутства може оформити як фізична, так і юридична особа, якщо в неї виникає така потреба та видається управлінням Міністерства юстиції.

Наприклад, звичайному громадянину вона може знадобитися, аби довести свою фінансову спроможність та отримати банківський кредит.

Компанії часто потребують такої довідки, щоб гарантувати контрагентам, серед яких можуть бути іноземні фірми, що вони не є банкрутами.

В обох випадках довідка оформлюється шляхом звернення із запитом до Мінʼюсту за місцезнаходженням особи чи компанії. За умови відсутності справ про банкрутство видається офіційна довідка, що підтверджує фінансову спроможність. Вона має однакову юридичну силу як для фізичних, так і для юридичних осіб.

 

Що потрібно для отримання довідки?

В умовах сьогодення, щоб отримати довідку з Єдиного реєстру підприємств, потрібно:

  • Звернутися до фахівців, які мають досвід роботи з реєстром та допоможуть сформувати коректний запит.
  • У запиті вказати всі необхідні відомості про особу, для якої потрібна довідка: ПІБ фізособи або назву юрособи, код ЄДРПОУ, адресу реєстрації тощо.
  • Відіслати запит в письмовій чи електронній формі до відповідного управління Мін’юсту, яке уповноважене надавати дані з реєстру.

Спеціалісти компанії «Приходько та партнери» допоможуть максимально прискорити процес – надішлють запит та відстежуватимуть отримання довідки.

Так потрібну інформацію можна отримати найшвидше навіть в умовах обмеженого доступу до реєстру через воєнний стан.

Як оновити таку довідку?

Оновити довідку про відсутність банкрутства в Україні може будь-яка особа – і фізична, і юридична яка має потребу підтверджувати свою платоспроможність, надійність та відсутність ознак банкрутства.

Адже такий документ має певний термін дії. Водночас ситуація може змінитися якщо стосовно особи відкриють справу про банкрутство.

Тому, щоб мати актуальне підтвердження своєї фінансової спроможності, потрібно періодично оновлювати довідку. Для цього потрібно повторно звернутися до Мінʼюсту – і в разі відсутності банкрутства отримати оновлений документ.

На ваше звернення про допомогу завжди готові відповісти спеціалісти компанії «Приходько та партнери». Ви можете бути спокійними та впевненими, що юристи докладуть максимум зусиль, аби максимально ефективно розв’язати поточні правові питання, що постали перед вами.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна довідка про банкрутство / відсутність банкрутства?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога адвоката при отриманні довідки про банкрутство / відсутність банкрутства?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація