«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по кримінальних справах

Послуги адвоката у кримінальних справах в Києві.

У житті ніхто не застрахований від того, щоб не опинитися в ролі підозрюваного, обвинуваченого в скоєнні протиправних дій або виступати в ролі свідка або потерпілого.

Адвокат у кримінальних справах в Києві має право вступити на будь-якому етапі процесу, проте, зроблені помилки до вступу в справу, виправити набагато складніше, ніж запобігти їх.

Своєчасність звернення до адвоката у кримінальних справах – одне з ключових складових для досягнення позитивного результату у справі.Андрій Приходько

ВАЖЛИВО

До прибуття незалежного адвоката:

 • не підписуйте ніяких документів
 • відмовляйтесь від дачі пояснень
 • не погоджуйтеся на безкоштовного адвоката

Доля людини залежить від компетентності адвоката у кримінальних справах, його досвіду, як в якості адвоката, також велике значення має, чи є у адвоката досвід роботи в правоохоронних органах, так як це дає можливість знати специфіку роботи і методи тиску, якими часто користуються представники правоохоронних органів, щоб домогтися потрібного їм результату.

Як показує практика, в більшості випадків до обвинуваченого або підозрюваного застосовують різного роду тиск і залякування, всіляко порушуючи його права. Якщо вчасно найняти адвоката у кримінальних справах в Києві – можна захиститися від свавілля.

 Допомога адвоката у кримінальних справах в Києві.

Хороший адвокат у кримінальних справах, після підписання договору про захист клієнта, буде супроводжувати підзахисного під час проведення слідчих заходів (допити, очні ставки, зустріч зі свідками), уважно стежити за дотриманням прав клієнта і робити необхідні процесуальні дії для того, щоб:

 • довести невинність людини
 • скоротити термін покарання за скоєний злочин
 • домогтися виправдувального вироку
 • змінити статус учасника кримінальної справи
 • домогтися перекваліфікації статті на більш “м’яку”
 • скасувати або змінити запобіжний захід
 • домогтися умовно-дострокового звільнення
 • оскаржити і скасувати арешт майна

Адвокат у кримінальних справах Київ повинен бездоганно знати законодавство України, мати ділову хватку, а також юридичний талант, який допоможе схилити чашу терезів на бік клієнта.

Крім цього, адвокат у кримінальних справах повинен вміти працювати зі свідками, мати хороший досвід судової практики – тільки хороший фахівець здатний захистити від незаконного, необґрунтованого обвинувачення, обмеження прав і свобод.

Консультація адвоката у кримінальних справах.

Якщо порушено кримінальну справу, то допомога адвоката у кримінальних справах часто необхідна і свідкам, і потерпілому. Під час проходження слідчих заходів, судового процесу, на Вас може проводитися серйозний тиск з боку підсудного, а також осіб, що діють в його інтересах.

Чим раніше обвинувачений зв’яжеться зі своїм захисником, тим більше шанс на позитивний результат – допомога адвоката в кримінальній справі потрібно обов’язково і негайно.

Адвокат у кримінальних справах в Києві юридичної компанії “Приходько і партнери “, може запобігти подібні правопорушення і підтримати клієнта на всіх етапах судового розгляду.

ВАЖЛИВО! Як зрозуміти що адвокат дилетант чи не професіонал в кримінальних справах?

 • Адвокат займає пасивну позицію. Наприклад, коли кримінальний адвокат просто знаходитися поруч на обшук і нічого не робить (скоріше за все, тому що нічого не розуміє).
 • Адвокат поводиться агресивно по відношенню до слідчого або оперативним співробітникам. Бувають ситуації коли кримінальний адвокат постійно вступає в конфлікти, кричить, і лякає співробітників правоохоронних органів.
 • Адвокат намагається потоваришувати зі слідчим. Часто таке відбувається коли кримінальний адвокат просить на обшук щось не вилучати і налагоджує дружні відносини зі слідчим або оперативниками. Якісний захист у кримінальних справах – це в першу чергу незалежність і об’єктивність адвоката.
 • Адвокат стверджує що Ви нічого робити не повинні хай слідство шукає докази. Це буває у випадках з допитами, коли рекомендують «повністю йти в ст. 63 Конституції України », замість того щоб зафіксувати суть допиту і зрозуміти в чому звинувачують людини.
 • Адвокат використовує загальні фрази не розуміючи кримінально-правової термінології. Треба розуміти що кримінальні справи – це не цивільні. Наприклад коли адвокат каже «якась довідка», «щось взяли в суді» або плутає статуси «відповідач», «позивач» з кримінальними «підозрюваний», «обвинувачений».


Хороший адвокат у кримінальних справах – це або колишній слідчий або прокурор, який чітко розуміє як працює слідство або адвокат з великим досвідом в кримінальних справах, іншого не дано! Це особливо важливо якщо вам потрібен адвокат по тяжких злочинах!

Основні рекомендації по яким можна визначити, що адвокат у кримінальних справах дійсно професіонал і не бути обманутим.

Взаємовідносини. У хорошого адвоката по криміналу або адвокатської компанії завжди є клієнти. Відносини повинні будуватися так – Ви звернулися за допомогою, чи не адвокат бігає за Вами щоб виманити гроші. Якщо відбувається навпаки будьте пильні!

Офіс. Адвокат повинен мати офіс і не міняти його певний час (мінімум рік). Бувають, звичайно, різні випадки, але найголовніший фактор вибору адвоката – це стабільність. Якщо кримінальний адвокат довго і стабільно працює – значить у нього все добре, а якщо у нього все добре, то скоріше за все і у Вас буде добре.

Відгуки. Перед тим як найняти адвоката у кримінальних справах дивіться спочатку відгуки в гуглі або соц. мережах. При тому ставитеся до відгуків розумно? Читайте їх і вникати в суть. Буває таке, що негативні відгуки пишуть конкуренти або інші недружні люди. А буває таке, що відгуки накрутили за пару сотень гривень.

Медiа. Сьогодні про кожну людину найкраще розкажуть його соц мережі. Зайдіть і подивіться їх. Це допоможе Вам зрозуміти, як живе Ваш майбутній адвокат, які справи веде, які досягнення у нього є, ким і де він визнаний як фахівець.

Досвід.. Досвідчений адвокат у кримінальних справах повинен не просто Вас переконати, що він чітко розуміє, що відбувається в конкретно Вашої ситуації, він повинен покласти на стіл такі ж або схожі справи, в яких він брав участь і де досягнуто позитивного результату. Якщо присутні тільки слова і немає доказів – не вірте, кожен адвокат хоче взяти з Вас гроші. Важливо, щоб ці гроші були за справу, а не за слова.

Договiр. Договір з адвокатом – це дуже складна штука. Тому що він їх складає кожен день, а Ви немає, і вникати у всю суть може бути складно. Не полінуйтеся почитайте! Особливу увагу зверніть на рядки договору – протягом якого часу адвокат зобов’язується надавати правову допомогу, обсяг роботи або в годинах, або в конкретних діях.

Важливо! Адвокат не може гарантувати виграну справу – але він може чітко визначити обсяг роботи. Звертайте увагу на загальні фрази «за надання правової допомоги» або «комплексний супровід справи» або «все послуги адвоката у кримінальних справах на стадії…».

Може виникнути ситуація, коли Ви потім скажіть – «я ж заплатив 5 тис доларів, а Ви нічого не робите». А він скаже – «я вивчаю матеріали і готую один документ для суду і вважаю, що цього достатньо». І Ви тоді нічого не доведете і будете змушені шукати іншого адвоката.

Цiна. Які ціни на адвокатів у кримінальних справах в Києві? Які розцінки кримінальних адвокатів взагалі в Україні? Насправді ціни на адвокатів у кримінальних справах різні, від 500 грн за годину або дію до тисяч доларів. Ціна – це дуже важливий критерій особливо в кримінальних справах. Хороший професійний адвокат по криміналу не може бути дешевим. Але при цьому ціна повинна бути обґрунтована. Знову ж якщо кримінальний адвокат бере 1 тис доларів і робить за це 5 конкретних дій – це нормально. А коли він бере все тугіше 1 тис доларів і каже «за комплексне ведення справи» і потім нічого не робить – то це не нормально.

Порівняння. Ніколи не погоджуйтеся відразу працювати з першим адвокатом, з яким Вам вдалося поспілкуватися. Мінімум 3 співбесіду у Вас повинно статися. Тоді Ви в порівняння зможете зрозуміти хто є хто. І хто з адвокатів дійсно кримінальний адвокат, скільки коштує адвокат у кримінальних справах і до кого з них краще звернутися за допомогою.

Що робити якщо підозрюють або обвинувачують у вчиненні кримінального злочину?

 • Вам потрібен хороший адвокат у кримінальних справах. Як знайти такого адвоката? Шукайте в інтернеті, виберіть кілька адвокатів саме по кримінальних справах. Виберіть мінімум три адвоката які спеціалізуються на кримінальному праві.
 • Далі Вам потрібна консультація по кримінальній справі. Якісна консультація по кримінальних справах дасть Вам зрозуміти професійний адвокат чи ні, що робити далі і скільки коштують послуги цього адвоката у кримінальних справах.
 • Виконувати рекомендації адвоката діяти з ним спільно.

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Залежно від того в якому статусі Ви перебуваєте існує два варіанти оплати послуг кримінального адвоката:

1. Супровід окремих слідчих дій

Підходить більше тим, хто не є фігурантами справи, і проходить у справі в статусі свідка.

 • експрес консультація адвоката по кримінальних справах (провадженнях) по телефону для аналізу ситуації – 100 у.о. – щоб вивчити документи по справі, описати Ваші права, розуміти, що можна робити що не можна і не допустити перших помилок
 • підготовка відповіді на запит надати документи – 100 у.о.

Важливо розуміти, що дійсно згідно ст. 93 КПК України слідчий має право вимагати надати документи. Але що буде якщо їх не надати? Відповідальності за це немає ніякої, але це дає право слідчому піти і взяти ухвалу суду на обшук. Тому треба зважувати, що для Вас більш розумно – дати документи на запит або сидіти і чекати обшуку.

 • супровід на допиті – 100 у.о./год, але не менше 200 у.о. за слідча дія
 • супровід обшуку – 100 у.о./год, але не менше 500 у.о. за слідча дія
 • повернення вилученого майна – від 500 у.о. або відсоток від загальної вартості
 • інші слідчі і процесуальні дії оплачуються погодинно з розрахунку – 100 у.о./годину роботи адвоката компанії.

 

2. Комплексне ведення кримінальної справи на стадії досудового розслідування, суду першої інстанції, апеляції або касації.

Комплексне ведення кримінальної справи підходить особи підозрюваним, обвинуваченим чи засудженим. Тому що відразу адвокату у кримінальних справах складно визначити обсяг роботи і стратегію захисту. Треба ознайомитися зі справою зробити план захисту і запасні варіанти якщо не спрацьовують основні.

Вартість послуг кримінального адвоката за кожну стадію становить від 3000 у.о. до 10000 у.о. в залежності від складності справи та його обсягів.

Як ми працюємо з комплексного ведення кримінальних справ:

 • Підписання договору з адвокатом по кримінальних справах і вступ у справу. Це перший крок, на якому кримінальний адвокат справах нашої компанії спілкується з Вами по суті справи, щоб зрозуміти в чому власне суть злочину і що конкретно Вам можу інкримінувати.
 • Ознайомлення з кримінальною справою адвокатом у кримінальних справах.

На цьому етапі Ви платите – 1 тис у.о. Це оплата за вступ у справу адвокатів по криміналу нашої компанії. Вивчення матеріалів кримінальної справи і формування плану і стратегії захисту. Коли ми розуміємо який обсяг роботи належить зробити ми виставляємо рахунок на залишок оплати в рамках тієї суми, про яку йшла мова вище.

 • Обов’язково визначаємо гонорар успіху адвокатів у кримінальних справах – це додаткова винагорода кримінальних адвокатам за досягнення позитивної мети у вашій справі. Це дуже Важливий момент. Так як додатково стимулює кримінального адвоката досягти позитивного результату.

Адвокатське бюро «Приходько і партнери» – це кращі досвідчені адвокати у кримінальних справах в Києві!

Запишіться на консультацію, ми точно знайдемо рішення Вашої проблеми. Якщо під час консультації не переконаємо що ми дійсно професіонали адвокати у кримінальних справах, гроші за консультацію повернемо!

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні
2 питання

Ви вже у статусі підозрюваного чи обвинуваченого?

Так
Ні
3 питання

Ви у статусі свідка?

Так
Ні
4 питання

Ви у статусі потерпілого?

Так
Ні
5 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
6 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Послуги
01
Розшук військовослужбовців зниклих безвісти

02
Оскарження відмови у відкритті кримінального провадження

03
Зняття арешту з майна після закриття кримінального провадження

04
Адвокат у кримінальних справах (провадженнях) в Італії

05
Адвокат у кримінальних справах у Польщі

06
Адвокат у справах про шахрайство

07
Скласти апеляційну скаргу на рішення суду у кримінальній справі – ціна складання апеляційної скарги

08
Касаційна скарга у кримінальній справі

09
Міжнародний кримінальний адвокат

10
Адвокат у Голландії (Нідерландах)

11
Адвокат з комп’ютерних злочинів – Адвокат з кіберзлочинів

12
Адвокат за кордоном. Міжнародний адвокат

13
Адвокат при допиті

14
Адвокат (юрист) по хабарах

15
Шахрайство в Інтернеті (стаття 190 КК України)

16
Міжнародний розшук Інтерполом

17
Адвокат з міжнародного права (адвокат по міжнародним справам)

18
Адвокат у кримінальному провадженні (процесі)

19
Адвокат з кримінальних справ військових

20
Непокора, самовільне залишення військової частини (СЗЧ) або місця служби

21
Адвокат по майнових злочинах

22
Адвокат по викраденню авто (угону)

23
Адвокат по насильницьким злочинам – Адвокат за статтею 153 КК України

24
Адвокат в суді

25
Адвокат по посадовим злочинам

26
Адвокат по шахрайству

27
Адвокат по наркотиках

28
АДВОКАТ З ПОДАТКОВИХ ЗЛОЧИНІВ

29
Адвокат по хуліганству

30
АДВОКАТ ПО ЕКОНОМІЧНИХ ЗЛОЧИНАХ

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу