"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по цивільних справах

Цивільні справи – найпоширеніша і одночасно найскладніша категорія суперечок в судах України. В основі зазначених конфліктів лежить принцип змагальності і рівноправності сторін, відповідно до якого перемагає тільки самий юридично грамотний учасник. Адвокат по цивільних справах – це ваша можливість бути переможцем в будь-якому судовому змаганні.

З якими цивільними справами працює адвокат?

Від юриста по цивільно-правових спорів потрібно не тільки досконале знання законодавства, а й регулярне вивчення актуальною судової практики. Цивільний кодекс України регулює величезну кількість відносин:

 • договірні зобов’язання. Стягнення штрафних санкцій і примус з боку до виконання обов’язків;
 • економічні операції між комерційними організаціями. Неякісні поставки, прострочення виробництва та інші важливі види діяльності;
 • права власності.Визнання прав на майно та витребування своєї речі з чужого незаконного володіння;
 • права споживачів;
 • спадок. Вступ в спадкові права через незгоду інших спадкоємців;
 • інтелектуальна власність. Захист товарних знаків і авторського права;
 • надання послуг і виконання робіт.

Порушення договірних зобов’язань, конфлікти щодо прав власності, вступ в спадок через суд, охорона товарного знака, стягнення заборгованості – всі зазначені різновиди правових спорів, які розглядаються в судовому розгляді, вимагають участі адвоката у цивільних справах.

На окрему увагу заслуговують категорії справ щодо захисту прав споживачів. Громадяни, які набувають послуги або товари, є слабкою стороною в договірних відносинах. Виробники часто зловживають своїми правами і далеко не завжди відповідають на претензії. У таких ситуаціях єдине, що залишається – це залучення порушника до відповідальності через суд. За допомогою адвоката можна змінити існуючу нерівність і домогтися справедливості без істотних витрат бюджету.

У цивільно-правових спорах беруть участь не тільки фізичні, але і юридичні особи. Бізнес, як і пересічні громадяни, які постійно переживають розбіжності з контрагентами, партнерами і клієнтами. Питання прибутку і збереження репутації при цьому виявляється на передньому плані. До завдань юриста входить не тільки задоволення інтересів комерційної організації, а й забезпечення її іміджу без втрати доходу.

В умовах рівноправності сторін успіх в конфлікті цілком залежить від якості підготовлених документів, грамотного виступу і відпрацьованої стратегії захисту. У будь-якому цивільній справі є переможці і переможені. Компетентний представник виступатиме на вашому боці в судовому розгляді і доб’ється задоволення саме ваших інтересів.

Чим допоможе адвокат у вашому цивільній справі?

Юридична компанія «Приходько і Партнери» прекрасно розуміє, чого хоче кожен учасник цивільного процесу – перемоги і почуття гордості за успіх.Довести власну правоту для багатьох сторін – це справа принципу, яке потрібно вирішити в рамках судового засідання. При цьому не має значення масштаб проблеми: це може бути покупка неякісного взуття або суперечка за багатомільйонними постачання обладнання. У всіх випадках перемога приносить задоволення. І ми готові привести вас до неї.

Судовий процес по цивільно-правових спорів – це комплексна і складна процедура, яка включає безліч нюансів і етапів, від підготовчої стадії і збору документів до дебатів сторін та отримання виконавчого листа. Якщо ви хочете в максимально стислі терміни завершити розгляд в свою користь, то зверніться до адвоката, який зможе:

підготувати позовну заяву з усіма вашими вимогами і професійним обґрунтуванням власної позиції;

заявляти клопотання і заперечення на доводи протилежної сторони спору;

збирати докази вашої правоти в договірних та інших правовідносинах;

красномовно виступати в судовому засіданні від вашого імені.

Підсумковий результат звернення до професійного адвоката у цивільних справах – це позитивне судове рішення, яке максимально задовольнить ваші інтереси і захистить права. Поодинці не проходить жодне сучасне розгляд – кожна сторона в цивільно-правовій суперечці буде прагнути заручитися підтримкою найбільш компетентного представника. Особливо це стосується бізнесу, адже на кону стоїть питання репутації і прибутку. Ви можете випередити своїх конкурентів у розробці стратегії для майбутнього судового розгляду, якщо своєчасно зверніться до послуг адвоката.

Приходько і Партнери: ваша гарантія успіху у будь-якій цивільній справі

Суд схильний вважати правої тільки ту сторону, яка краще за суперника підготувалася до виступу і збору доказів.

Тільки професійна допомога дозволить вам добитися бажаного результату. Звертаючись в «Приходько і Партнери», ви отримуєте:

 • впевненість в будь-якому цивільній справі. Завдяки знанню законодавства, судової практики і досвіду представництва;
 • відчутний результат. Ми добиваємося бажаного результату всіма доступними засобами;
 • збереження власного доброго імені. Ми захистимо вас від нападок порушників і конкурентів:
 • захист від зловживань. Жодна організація, будь то продавець або виробник, не мають права порушувати ваші споживчі права.

Ми працюємо з усіма цивільними справами, від спадкових спорів до конфліктів з виробниками і постачальниками.

Якщо ви хочете взяти верх над протилежною стороною конфлікту і отримати судове рішення на вашу користь, то звертайтеся в «Приходько і Партнери». Ми вміємо правильно вести цивільні процеси.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні
2 питання

У Вас подано позов до судової інстанції?

Так
Ні
3 питання

Вам потрібний комплексний супровід?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу