«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Послуги тендерного спеціаліста

Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

На сьогоднішні однією з найбільш популярних професій являється фахівець зі сфери закупівель та постачання. В останні роки в Україні суттєво покращились можливості для проведення онлайн-торгів. Це пов’язано зі зростанням кількості електронних торговельних майданчиків, а також зі зміною бізнес-правил у комерційному секторі. Окрім цього, правила ведення торгів чітко регулюються на державному рівні. Тендерний спеціаліст – провідний фахівець із закупівель. Послуги тендерного спеціаліста «PRIKHODKO & PARTNERS» охоплюють конкурсні закупівлі в формі електронних аукціонів та тендерів.

Сфера компетенції тендерного спеціаліста

Тендерного спеціаліста можна охарактеризувати як професіонала у закупівельній сфері. Саме він відповідає за підготовку, проведення та кінцевий результат продажів, проведених на конкурсній основі (аукціони, тендери та ін.). Що стосується зони компетенції фахівця по тендерах, вона не обмежується виключно проведенням тендера.

Професійний тендерний фахівець відрізняється наступними характеристиками:

  • Має ґрунтовні знання для проведення аналітики ринків, цін, товарів, постачальників, конкурентів.
  • Розуміється на категорійному менеджменті.
  • Має глибокі знання характеристик товарів, які будуть закуповуватися.
  • Знає законодавчі, регуляторні правила та норми, які впливають на процес закупівлі.
  • Повинен враховувати стандарти закупівель та корпоративні вимоги.
  • Розуміється на основах планування та бюджетування.
  • Відповідально ставиться до роботи з документами.

Окрім цього, тендерний спеціаліст повинен відрізнятися аналітичним складом мислення. Дуже часто окрім юридичної освіти такі фахівці мають ґрунтовні знання в області економіки та інженерії. Тендерний спеціаліст вирізняється гарними комунікативними якостями, вміє проводити переговори з контрагентами, орієнтований на клієнтів.

Сучасний професійний стандарт тендерного спеціаліста передбачає ґрунтовні знання, які дозволяють працювати з сучасними електронними системами закупівель та тендерними онлайн-майданчиками.

Компетенція фахівця по тендерах – не тільки підготовка й проведення торгів, а й вибір постачальників для здійснення закупівлі, а також прийняття фінального рішення за результатами торгів. Тендерний спеціаліст «PRIKHODKO & PARTNERS» безпосередньо здійснює вплив на отримання прибутку для всієї компанії клієнта – замовника.

Особисті якості спеціаліста по тендерах

Стати гарним тендерним спеціалістом достатньо непросто. Це під силу далеко не всім.

Всі конкурси, пов’язані з тендерами, регулюються чинним українським законодавством. Закони й нормативні акти періодично змінюються та поповнюються новими приписами. Таким чином, адвокат по тендерах має постійно відстежувати законодавчі зміни.

Спеціаліст по тендерах повинен мати різносторонній досвід, який відразу буде охоплювати кілька областей. Це дозволить отримати бажаний результат під час участі в тендерах. Також важливою складовою виступає постійне підвищення кваліфікації. Це вимога, без якої неможливо уявити сучасні принципи ведення бізнесу. Умови ринку, законодавча база, технічні можливості весь час змінюються. Всі ці зміни потрібно відстежувати та оперативно на них реагувати. Таким чином, ефективний спеціаліст по тендерах потребує постійного самовдосконалення, відвідування курсів, семінарів.

Перед адвокатом по тендерах стоїть мета, яка дозволяє досягати високих результатів. Вмотивованість та амбіційність сприяють професійному зростанню фахівця. Прагнення до зростання – це не тільки бажання кар’єрного вдосконалення. Фахівець має бути націлений на поліпшення таких показників, як  отримання серйозного тендеру або більш знакового контракту.

Всім вищевказаним характеристикам відповідають тендерні спеціалісти «PRIKHODKO & PARTNERS».

Чому саме «PRIKHODKO & PARTNERS»?

Якщо Ви націлені на перемогу, послуги тендерного спеціаліста «PRIKHODKO & PARTNERS» – це те, що Вам потрібно! Ми маємо ґрунтовні знання, які дозволяють нам бути лідерами в сфері публічних закупівель. З нами Ви отримаєте бажаний результат.

Чекаємо на консультації!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхідні послуги тендерного спеціаліста?

Так
Ні

2 питання

Ви приймаєте участь одразу у декількох тендерах?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація