Захист від банку

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Захист від банку

Захист від банку

Автор

Ковальов Артем Вадимович

Захист від банку

Банківські установи зазвичай готові піти практично на все, щоб задовольнити власні фінансові інтереси. Таким чином, позичальники дедалі більше потребують допомоги хорошого спеціаліста із захисту прав клієнтів банків, а також прав споживача у боротьбі за власні інтереси.

У взаємовідносинах з банком бажано заручитися підтримкою адвоката. Ковальов Артем

У зв’язку з вагомими змінами у банківській сфері на сьогоднішній день банки змушені подавати на позичальника до судового органу у разі несплати заборгованості, тому, що іншим способом погасити заборгованість є досить важким, у порівнянні з попередніми періодами часу, коли банківські установи стягували заборгованість набагато рідше шляхом звернення із судовим позовом. Найчастіше захист прав позичальника необхідний лише тоді, коли банківські установи самовільно піднімали процентну ставку, що заборонено згідно з пунктом 1 статті 1056 Цивільного кодексу України, або подавали позов до суду, якщо фізична особа мала борг і не виплачувала кредит. Варто відзначити, що домовленості з банком не завжди можуть бути вигідні для Вас, взявши для прикладу такі договори, як договори реструктуризації, пролонгації, або ж рефінансування позики.

 

Щоб підготувати необхідну, правильну заяву до суду варто враховувати насамперед правила оформлення такого судового позову, а так само юрисдикції, підсудності та інші відповідні вимоги. В іншому випадку за недотримання будь-якої із зазначених вимог, заява позивачу буде повернена.

Яким чином відбувається допомога при захисті від банку?

Розглянемо, що включає у собі юридична допомога у суперечках із банком. Юридична допомога в спорах з банком включає наступне:

Допомога юридичного спеціаліста з питань кредитування

Повний аналіз кредитних договорів, інших матеріалів справи, для пошуку вигідного положення позивача

Процес підготовки клопотання, заяви до суду

Оскарження будь-яких інших судових рішень щодо договору

 
У більшості випадків фізичні особи звертаються до спеціаліста по захисту від банку коли певний договір вже підписаний. Зазначимо, що кваліфікований юрист по захисту від банківських установ при детальному вивченні матеріалів справи, одразу скаже вам, що будь-яке порушення у договорі є підставою для визнання його недійсним, що значно підвищить шанси в суді, та спричинить скасування всіх процентних ставок, штрафів, і, навіть, значно зменшить суму виплати.

Щоб довести власну правоту і відстояти власну позицію перед банківською установою, як ми зазначили, Вам необхідна допомога кваліфікованого юриста. Наші спеціалісти допоможуть Вам відстояти і захистити Ваші права, а також досягти бажаного результату. Якщо Вам потрібен захист від банку чи кредитної організації – залиште заявку у формі нижче і профільний спеціаліст набере Вас та проконсультує!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви потребуєте захисту від колекторів?

Так
Ні

3 питання

Ви маєте заборгованість перед банком?

Так
Ні

4 питання

Сума заборгованості перевищує 180 000 грн.?

Так
Ні

5 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

6 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація