"Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві".

Ясинський Євген Олександрович

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

Пояснення для розблокування податкових накладних

Із проблемою блокування податкових накладних стикається велика кількість підприємств. Однак є декілька варіантів вирішення ситуації, кожен з яких активно практикується нашими фахівцями. Для команди адвокатського бюро «Приходько та партнери» ця тема є однією з ключових у фокусі практики. З таким питанням звертаються часто. Тож ми дбаємо по те, аби максимально ефективно допомагати клієнтам відстоювати себе. Наші фахівці добре розуміються як на адміністративному, так і на судовому форматі вирішення питання. Поговоримо більш детально про адміністративний шлях.

Чому податкові накладні блокуються?

Блокування податкових накладних відбувається тоді, коли до переліку ризикових потрапляє або сама компанія, або конкретна господарська операція. За певною сумою ознак спрацьовує автоматизована система, а реєстрація накладної зупиняється. Зазвичай у таких ситуаціях від податківців практично неможливо дочекатися зрозумілих та вичерпних пояснень причин, проте – сама компанія стикається з наслідками. Контрагенти не отримують податковий кредит, робота гальмується, ідуть репутаційні втрати.

 

Власники та керівники деяких компаній намагаються вирішити проблему самотужки, дізнаючись, що писати в поясненні до розблокування податкової накладної. Проте, як показує численний досвід наших клієнтів, такий варіант є неефективним у більшості випадків та веде лише до втрати часу. Ми стикалися з кейсами, де клієнти іноді витрачали до десятка спроб, аби вирішити питання самостійно. Однак саме втручання фахівців дозволяло зрушити справу з мертвої точки. Тому важливо не втрачати даремно час, а використовувати дієві стратегії для захисту інтересів власної компанії.

Як написати пояснення для розблокування ПН?

Отож, адміністративний шлях вирішення питання полягає у написанні пояснення до контролюючого органу. Тут важливо знати наступні аспекти:

  • Правильність у написанні пояснення залежить від того, наскільки воно є відповідним вимогам законодавства.
  • Якщо такі законодавчі вимоги не дотримані, розблокувати податкові накладні не вдасться.

Саме тому є сенс у тому, аби за допомогою в такому питанні звертатися до фахівців, які дійсно спеціалізуються на його якісному вирішенні, мають хороший досвід та володіють дієвими алгоритмами допомоги, які показали свою ефективність у багатьох інших клієнтських кейсах.

З чого починається робота юристів?

Перше, з чого варто розпочати – це дізнатися причину, за якою податкову накладну заблокували. Саме це дає можливість зрозуміти, за якою стратегією формулювати пояснення, щоб довести представникам ДПС, що автоматизована система спрацювала необґрунтовано.

Пояснення подається у письмовому вигляді. Це є обов’язковою вимогою до нього. Зазначаються реквізити особи, котра його подає. Також до пояснення важливо додати перелік документів, який підтверджуватиме те, що блокування накладних відбулося помилково. І саме в цьому контексті юридичний супровід є важливим.

 

Перш ніж писати пояснення, наша команда ретельно вивчає ваш кейс. Ми знайомимося з інформацією про активи, штат, контрагентів та типові господарські операції. І лише після цього складаємо пояснення так, аби воно:

  • було грамотним;
  • відповідало чинним правовим нормам;
  • було сформульовано обґрунтовано та переконливо;
  • підкріплювалося документальною базою, яка підтверджує зміст пояснення.

Отож, звертайтеся. Фахівці компанії «Приходько та партнери» докладуть усіх необхідних зусиль, аби допомогти вам дієво та якісно.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви знаходитесь в Києві?

Так
Ні

2 питання

Ви подавали пояснення самостійно раніше?

Так
Ні

3 питання

Ви чи Ваш контрагент перебуває в переліку ризикових платників?

Так
Ні
Ясинський Євген Олександрович
Керівник практики податкового права
E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація