Імміграційний адвокат

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Імміграційний адвокат

Тенденція до виїзду з України на постійне чи тимчасове місце проживання до інших країн світу останні десятиліття не слабшає. Тим більше, вирішення складного завдання зі збирання та оформлення необхідних документів може взяти на себе імміграційний адвокат у місті Київ – спеціаліст юридичної компанії «Приходько та Партнери».

Чим може бути корисним імміграційний адвокат?

У діяльності імміграційного адвоката можна умовно виділити два напрями:

  • супровід програм імміграції;
  • вирішення проблем у зв’язку із перебуванням громадян України в іноземних державах.

Важливо! Іміграційний адвокат готовий відстоювати інтереси клієнта у разі отримання заборони на виїзд, затримання та повернення з кордону, відмови від петицій, анулювання візи, депортації/видворення з країн ЄС.

У своїй роботі імміграційний адвокат у Києві ЮК «Приходько та Партнери» широко користується зв’язками у посольствах та інших дипломатичних представництвах іноземних держав, відомостями із візової інформаційної системи SIS та інших подібних джерел, практичним досвідом успішного вирішення тих чи інших завдань. І це сприяє досягненню бажаного клієнтом результату.

Що може запропонувати адвокат щодо імміграції для участі клієнта в одній із програм отримання ВНЖ?

Рейтинг найпопулярніших країн для імміграції серед українців очолюють США, Канада, Великобританія, Австралія та Нова Зеландія. Імміграційні адвокати ЮК «Приходько та Партнери» до дрібних деталей вивчили всі особливості оформлення документів для цих країн.

До відома! Якщо вам потрібний імміграційний адвокат, Київ – це найкраще місце, щоб обрати такого фахівця. Саме у столиці кілька профільних фірм, які можуть по праву пишатися успішними результатами роботи з цього напряму. Серед них, поза сумнівом, наша компанія. Юристи з провінції, на жаль, не мають достатнього практичного досвіду для надання подібних послуг.

Для імміграції до США, Канади, Великобританії, Австралії або Нової Зеландії, перш за все, вибирається оптимальна програма. Серед підстав для вибору – освіта, професійна діяльність, соціальний та сімейний статус. Залежно від обставин час досягнення результату варіює від семи місяців до трьох років.

Варіанти виїзду, які розглядає імміграційний адвокат:

  • по сімейній лінії (возз’єднання сім’ї, віза нареченої/дружини або нареченого/чоловіка);
  • виграш у лотереї Green Card;
  • виїзд на роботу чи навчання.

До відома! Програми імміграції вирізняються суворими критеріями відбору кандидатів. Держава щорічно встановлює квоти для іммігрантів, що створює черги на виїзд.

При цьому поряд з об’єктивними факторами значення успішного виїзду мають такі деталі, як правильна подача інформації про себе, безпомилкове заповнення анкет, коректне оформлення перекладів документів і так далі. З усім цим допомагає адвокат, що підвищує шанси на успіх. Звертайтесь до нас, якщо бажаєте реалізувати свої плани на переїзд за кордон!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваші права були порушені міграційною службою при наданні адміністративних послуг?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібен адвокат/юрист для представництва Ваших інтересів у суді?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога адвоката/юриста у підготовці документів для оскарження відмови міграційною службою у наданні Вам адміністративних послуг?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація