"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Юридичний аутсорсинг

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Юридичний аутсорсинг

Напевно у кожного підприємства чи фірми виникає потреба в юридичному супроводі на тій чи іншій стадії здійснення господарської діяльності.

Важко не погодитися, що утримувати штат юристів досить не дешеве задоволення. А ще в зв’язку зі змінами до Цивільного процесуального кодексу України та в Господарському процесуальному кодексі України не в усіх судових справах можуть брати участь штатні юристи підприємства. Є певні категорії справ, де участь можуть брати лише адвокати. Тоді фірмі потрібно шукати адвоката і укладати договір на ведення конкретної справи в суді. Адже юриста підприємства можуть напросто не допустити до суднового засідання.

Але можна трохи інакше підійти до цього питання і скористатися юридичною аутсорсингом. Багато фірм розуміють, що скориставшись такою послугою вони спокійно можуть працювати і не переживати за юридичний супровід своєї діяльності.

Аутсорсинг юридичних послуг – це комплекс послуг з ведення юридичних справ підприємства. Тобто юридичні послуги аутсорсингу включають в себе і консультації та юридичний супровід при укладенні договорів чи інших угод підприємства.

Аутсорсинг юридичних послуг дозволяє отримати якісний правовий супровід підприємства за помірну ціну. Уклавши договір юридичного супроводу можна заощадити на виплаті заробітної плати для штатного юриста.

Послуги які можна отримати при укладанні аутсорсингу на юридичний супровід

 • Усні та письмові консультації з питань діяльності підприємства.
 • Вчинення реєстраційних дій підприємства.
 • Допомога у вирішенні трудових спорів.
 • Допомога в розробці внутрішніх документів підприємства та внесення змін до них.
 • Внесення змін до статуту та інші документи підприємства.
 • Аналіз діяльності підприємства.
 • Розробка договорів підприємства.
 • Правовий аутсорсинг при проведенні перевірок підприємства.
 • Супровід при роботі з органами державної влади та місцевого самоврядування.
 • Допомога в складанні документів правового і процесуального характеру, підготовка заяв, скарг, претензій і відповідей на них.
 • Представництво інтересів підприємства в судових органах всіх інстанцій.
 • Контроль виконання рішень судів виконавчою службою.
 • Інші завдання, які необхідні для діяльності підприємства.

Дізнатися ціни на юридичний аутсорсинг можна звернутися в нашу фірму особисто або за допомогою інших інформаційних технологій (телефон, соціальні мережі).

Юридичний аутсорсинг це відмінне рішення для потреб господарського права, допоможе Вам заощадити Ваші гроші, убезпечить Ваші договору і вирішити можливі проблеми.

Переваги юриста аутсорсингу

Як вже зазначалося вище юрист на аутсорс це економія часу і коштів компанії. Оскільки не потрібно витрачати кожен раз час для пошуку фахівця розбирається в законодавстві і господарської діяльності підприємства.

Сьогодні навіть державні підприємства розуміють, що укласти договір з юристом на аутсорс набагато зручніше і дешевше ніж тримати у штатного юриста, який потрібно виплачувати заробітну плату, відпускні та інші гарантовані виплати. І часом кваліфікації штатного юриста може не вистачати для вирішення певної ситуації.

Тому, якщо Ви саме обмірковуєте питанням юридичної служби на підприємстві або послуг юриста аутсорсингу зважте всі деталі, щоб підприємство працювало надійно і стабільно.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є штатний або аутсорсинг юрист?

Так
Ні

2 питання

Потреба в адвокаті виникає більше 10 разів за місяць?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога потрібна Вам терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу