«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Юридичний аутсорсинг

Ан Ірина Миколаївна - annv4 1

Юридичний аутсорсинг

Автор

Ан Ірина Миколаївна

Юридичний супровід бізнесу

Напевно у кожного підприємства чи фірми виникає потреба в юридичному супроводі на тій чи іншій стадії здійснення господарської діяльності.

Важко не погодитися, що утримувати штат юристів досить недешеве задоволення. А ще в зв’язку зі змінами до Цивільного процесуального кодексу України та в Господарському процесуальному кодексі України не в усіх судових справах можуть брати участь штатні юристи підприємства. Є певні категорії справ, де участь можуть брати лише адвокати. Тоді фірмі потрібно шукати адвоката і укладати договір на ведення конкретної справи в суді. Адже юриста підприємства можуть напросто не допустити до судового засідання.

Але можна трохи інакше підійти до цього питання і скористатися юридичним аутсорсингом. Багато фірм розуміють, що скориставшись такою послугою вони спокійно можуть працювати і не переживати за юридичний супровід своєї діяльності.

Юридичний аутсорсинг – це комплекс послуг з ведення юридичних справ підприємства. Тобто юридичні послуги аутсорсингу включають в себе і консультації та юридичний супровід при укладенні договорів чи інших угод підприємства.

Аутсорсинг юридичних послуг дозволяє отримати якісний правовий супровід підприємства за помірну ціну. Уклавши договір юридичного супроводу можна заощадити на виплаті заробітної плати для штатного юриста.

 

Послуги, які можна отримати при укладенні договору на аутсорсинг юридичних послуг

Юридичний аутсорсинг – це відмінне рішення для потреб господарського права, допоможе Вам заощадити Ваші гроші, убезпечить Ваші договори і вирішити можливі проблеми.

Ми здійснюємо юридичний аутсорсинг бізнесу у таких сферах:

Переваги юриста на аутсорсингу

Як вже зазначалося вище, юрист на аутсорсингу – це економія часу і коштів компанії. Оскільки не потрібно витрачати кожен раз час для пошуку фахівця, що розбирається в законодавстві і господарській діяльності підприємства.

 

Сьогодні навіть державні підприємства розуміють, що укласти договір з юристом на аутсорсингу набагато зручніше і вигідніше ніж тримати у штаті юриста, якому потрібно виплачувати заробітну плату, відпускні та інші гарантовані виплати. І часом кваліфікації штатного юриста може не вистачати для вирішення багаторівневих задач у різних галузях права.

Юридичний аутсорсинг – ціна

Вартість супроводу бізнесу розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від Ваших запитів та потреб. Заповніть форму на нашому сайті і Вам зателефонує юрист для обговорення вартості супроводу саме для Вашого бізнесу.

Погодинні тарифні плани:

ПослугаВартість
Участь в судових засіданнях (в малозначних справах) – адвокатів / помічників адвокатів, юристів40 доларів США / година
Участь в судових засіданнях заступника керуючого партнера – адвоката80 доларів США / година
Участь в судових засіданнях керуючого партнера – адвоката200 доларів США / година

*Розрахунок погодинної ставки починає відлік за 1 годину до початку судового засідання і закінчується через 1 годину після його офіційного завершення, в разі знаходження суду в межах міста Києва.

* Розрахунок погодинної ставки починає відлік за 2 години до початку судового засідання і закінчується через 2 години після його офіційного завершення, в разі знаходження суду в межах Київської області.

* Вартість відрядження, в разі знаходження суду в регіонах України, розраховується окремо від погодинної ставки і становить 5000 грн. / доба.

 

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ З “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ”?

 

Штат юристів за ціною одного

 

 

Профільні спеціалісти для кожної задачі

 

 

Підвищення результатів – зниження затрат

 

 

Детальна звітність по наданих послугах

 

 

Правова підтримка 24/7

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить супровід бізнесу з формою власності ФОП?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить супровід бізнесу з формою власності ТОВ?

Так
Ні

3 питання

Хочете дізнатись вартість супроводу Вашого бізнеса на місяць?

Так
Ні

4 питання

Вас цікавить юридичний супровід бізнесу?

Так
Ні

5 питання

Вас цікавить бухгалтерський супровід бізнесу?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація