«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Отримання свідоцтва на торгову марку

Торгова марка – це знак, який дозволяє відокремити товари або послуги одного підприємства від аналогічних продуктів чи послуг інших компаній. Це дозволяє споживачам легше знаходити і впізнавати ваші продукти, а також виключає можливість їхнього ненавмисного або навмисного копіювання.

Важливість свідоцтва на торгову марку:

  • Юридичний захист: Отримання свідоцтва на торгову марку надасть вашому бренду юридичний захист від незаконних дій інших підприємств, які намагаються використовувати схожі знаки. У разі порушення прав вашої торгової марки, ви матимете право на захист і можливість вимагати компенсацію за збитки.
  • Захист іміджу і репутації: Торгова марка сприяє побудові іміджу бренду. Коли споживачі асоціюють ваш знак з високою якістю і надійністю, це допомагає створити сильну репутацію вашої компанії.
  • Цінний актив: Успішні торгові марки можуть стати цінними активами для компанії, що дозволяє їм залучати інвестиції, розширюватися на нові ринки та збільшувати свою вартість на фінансовому ринку.

Процес отримання свідоцтва на торгову марку

Отримання свідоцтва на торгову марку включає наступні етапи:

  1. Дослідження доступності:

Першим етапом є проведення дослідження, щоб переконатися, що ваша торгова марка не конфліктує з іншими вже зареєстрованими марками або подібними знаками, які вже використовуються на ринку. Це допоможе уникнути проблем під час подання заявки і зберегти час та ресурси.

  1. Підготовка заявки:

Після успішного дослідження ви готуєте заявку на реєстрацію торгової марки. У заявці ви повинні вказати знак, що буде зареєстрований, і детально описати товари або послуги, які будуть позначатися цим знаком.

  1. Подання заявки:

Після підготовки заявку слід подати до відповідного органу інтелектуальної власності. З заявкою подаються вже сплачені збори.

  1. Формальна експертиза:

Орган інтелектуальної власності перевірить вашу заявку на відповідність формальним вимогам. Це включає перевірку правильності заповнення заявки, наявність необхідних документів та оплати відповідних зборів.

  1. Кваліфікаційна експертиза:

Після формальної перевірки ваша заявка буде розглянута органом інтелектуальної власності з погляду відповідності вимогам закону до торгової марки. Орган проведе пошук, щоб переконатися, що ваша марка не конфліктує з іншими зареєстрованими марками або незареєстрованими, а також чи не є загальними словами або символами, що не підлягають реєстрації.

  1. Видача свідоцтва:

Якщо протестів або опозицій не було, і ваша заявка успішно пройшла всі етапи перевірок, вам буде видане свідоцтво про реєстрацію торгової марки. Ваша марка тепер є офіційно зареєстрованою і захищеною від незаконного використання іншими особами.

Загальний час, необхідний для отримання свідоцтва на торгову марку, може варіюватися, але, як правило, цей процес в Україні займає від одного до декількох років.

Вартість свідоцтва на торгову марку Україні

Вартість свідоцтва на торгову марку (ТМ) Україні може включати наступні складові:

  • Державні збори: Вартість державних зборів для реєстрації торгової марки залежить від кількості класів Міжнародної класифікації товарів і послуг, в яких буде зареєстрована марка, а також наявності кольору в позначенні.
  • Переклади: Якщо ваша заявка подається англійською мовою або іншою мовою, крім української, може знадобитися переклад знака та інших документів, що подаються разом з заявкою.
  • Послуги пошукових досліджень: Якщо ви не впевнені щодо ексклюзивності назви потенційного бренду, рекомендується провести пошукове дослідження з метою перевірки доступності назви до реєстрації.
  • Додаткові збори: за певних випадків існує необхідність оплати додаткових зборів для реєстрації тм – надання несвоєчасних відповідей, подання додаткових даних, тощо.
  • Послуги юристів або агентів: Реєстрація торгової марки для резидентів України не вимагає залучення додаткових спеціалістів, нерезиденти зобов’язані мати представника патентного-повіреного для такої процедури обов’язково. Проте звернення до компетентних юридичних компаній як Приходько та партнери полегшують ці процеси та гарантують правильність оформлення, а також усунуть ризики понесення додаткових витрат: ви можете бути впевненні в легкому проходженні Формальної експертизи та вирішенні можливих питань на етапі кваліфікаційної експертизи.

Отримання свідоцтва на торгову марку є важливим етапом для захисту вашого бренду, його іміджу та репутації, надання компанії додаткової вартості та ваги на ринку та перспективи розвитку, як в Україні, так і у всьому світі! Наші спеціалісти супроводять вас у цьому процесі та максимально полегшить реєстрацію Бренду та прав на нього. Для розрахунку точної ціни реєстрації торговельної марки та отримання свідоцтва на Вашу торгову марку (ТМ) – заповніть форму нижче!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви бажаєте отримати свідоцтво про право на торгову марку?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібно зареєструвати торговельну марку в Україні?

Так
Ні

3 питання

Власником ТМ буде одна фізична особа?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація