E-mail
borysenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-88

Юрист практики сімейного права. Спеціалізується на процедурі розлучення, стягненні аліментів, поділу майна подружжя, встановленні місцезнаходження дитини, позбавленні батьківських прав, отриманні посвідчення батьків багатодітної сім’ї, інших сімейних та спадкових спорах.

Зв'язатися зараз

Посвідчення багатодітного батька якщо діти від різних шлюбів

У сучасному світі сімейні відносини можуть бути ускладнені багатьма життєвими обставинами, які є унікальними по своїй природі.

Здатність виховувати трьох чи більше дітей, які можуть бути від різних шлюбів, демонструє силу та стійкість родини перед життєвими викликами. Для багатодітних батьків, які проживають разом зі своїми дітьми, отримання відповідного статусу є важливою юридичною та соціальною потребою.

В Україні, як і в інших країнах, визнання багатодітної сім’ї має певні пільги та права, які спрямовані на підтримку та захист інтересів дітей та батьків.

У цій статті ми розглянемо процедуру отримання посвідчення багатодітного батька за умов наявності трьох та більше дітей від різних шлюбів та документи, які необхідні для підтвердження цього статусу в Україні.

 

За яких умов сім’я вважається багатодітною?

Багатодітна родина – це чоловік та дружина, які перебувають в офіційному зареєстрованому шлюбі і спільно займаються вихованням трьох та більше дітей, в тому числі, якщо ці діти від попередніх шлюбів одного з подружжя.

Отже, батьки за таких обставин можуть вважатися багатодітними, проте основною умовою є саме факт доведення того, що батько-одинак (або матір-одиначка) дійсно проживає спільно та утримує всіх дітей.

 

Як підтвердити факт утримання?

Задля того, щоб батьку, в якого є діти є від різних шлюбів, набути статус багатодітного, необхідно потрібно подати документи, які підтверджують вищевказані обставини.

Це може бути:

  • Судове рішення про встановлення місця проживання дитини та/або стягнення аліментів (за умови наявності в резолютивній частині відповідної інформації)
  • Дані з реєстру щодо місця проживання одного з батьків та дитини.
  • Судове рішення щодо стягнення аліментів, у якому зазначено, з ким саме із батьків має проживати дитина.
  • Висновок відповідного органу у справах дітей або акт обстеження, в якому зазначається місце перебування такої дитини.
  • Довідка, що підтверджує статус ВПО.
  • Судове рішення про позбавлення батьківських прав, визнання одного з батьків померлим, безвісти відсутнім та/або недієздатним.
  • Свідоцтво про смерть – у випадку смерті батька або матері.
  • Свідоцтво про народження – за умови усиновлення дитини (на підставі внесених змін до актів цивільного стану).

Замість висновку

Отримання посвідчення багатодітного батька вимагає досить багато документальних підтверджень, але це важливо для забезпечення прав та пільг як для батьків, так і для дітей.

Статус багатодітного батька дозволяє отримувати підтримку та захист від держави, а також гарантує батькам можливість забезпечувати найкращі умови для виховання своїх дітей.

Але завдяки правовим процедурам та документальному підтвердженню фактів утримання дитини одним із батьків, багатодітні батьки можуть забезпечити стабільність і щасливе дитинство для своїх дітей.

У разі виникнення складнощів під час процедури отримання необхідного статусу багатодітного батька, рекомендується звернутися за професійною допомогою до профільних юристів для отримання консультації та допомоги.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви вже зверталися до відповідних органів для отримання довідки?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
borysenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-88

Юрист практики сімейного права. Спеціалізується на процедурі розлучення, стягненні аліментів, поділу майна подружжя, встановленні місцезнаходження дитини, позбавленні батьківських прав, отриманні посвідчення батьків багатодітної сім’ї, інших сімейних та спадкових спорах.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація