Наше завдання – захист Ваших прав та інтересів. Ми не розказуємо «казок» - клієнт повинен бути відвертим та усвідомлювати об’єктивну реальність ситуації.

Угрин Святослав Володимирович
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Списання боргів і кредитів

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Списання боргів і кредитів

У зв’язку з складною економічною ситуацією в країні, значна кількість людей звертається в банки для отримання кредиту, при цьому більшість з цих людей не читають умови договору кредитування, і через деякий час через нездатність виплатити тіло кредиту, і пені, виникає питання про списання боргів і кредитів, а також процедура списання боргів і кредитів.

Яким чином здійснюється списання позичальникові боргів по кредитах?

Слід сказати, що значення має не тільки через скільки років списується борг по кредиту, але і умови, при яких відповідно до законодавства можна списати боргове зобов’язання фізичних осіб. Святослав Угрин

Для того щоб зрозуміти, чи буде списання боргів по кредитах правомірним і можливим, боржник повинен відповідати критеріям, які передбачені законодавством:

  • У випадку, коли в позичальника відсутнє власне майна, суд не в змозі стягнути заборгованість у позичальника, якщо в боржника немає майна, що перебуває в його власності. Коли відсутнє майно з якого можна стягнути борг, банківському установі простіше анулювати борг, і внаслідок закрити справу як безнадійну. Цей варіант є найбільш оптимальний для того щоб списати борги – тобто не мати у власності нічого. Але слід розуміти те, що подібне списання боргу актуально виключно при невеликих сумах позики, так як договори в яких фігурують великі суми, передбачаються заставу рухомого і нерухомого майна позичальника.
  • Також законодавством України передбачена процедура банкрутства фізичної особи, для ініціації якого необхідно зібрати відповідний пакет документів, відповідати передбаченим критеріям особи щодо якої застосовують банкрутство, однак коли особа визнають банкрутом, він в найближчі п’ять років позбавлений можливість укладати будь-які фінансові операції.
  • Ще одним з методів списання боргу – закінчення строку позовної давності, так, завдяки цьому методу з моменту як тільки проходить три роки після оплати офіційно зафіксованого платежу, можна спробувати за допомогою спеціалізованого фахівця, скористатися списанням боргів по кредитах. При цьому протягом всього часу позичальник повинен оскаржувати заборгованість, не проводити оплат по погашенню кредиту. Однак слід сказати, що при спробі застосувати такий метод, особа можуть внести в чорний список, відмовляти в кредитуванні і т.д.
  • Інвалідність є додатковим способом списання боргів по кредитах, проте в даному випадку, списання боргів по кредитах вирішує страхова компанія.

З вищенаведених методів найбільш вигідним для особи банкрутство фізичної особи, для її реалізації необхідні навички досвідчених фахівців які мають багаторічний досвід і підкажуть, як правильно вирішити питання на користь позичальника.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи чи адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас кредитні договори з банками чи МФО?

Так
Ні

3 питання

Сума заборгованості перевищує 180 000 грн.?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу