Списання боргів і кредитів

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Списання боргів і кредитів

Списання боргів і кредитів

Автор

Ковальов Артем Вадимович

Списання боргів і кредитів

У зв’язку з складною економічною ситуацією в країні, значна кількість людей звертається в банки для отримання кредиту, при цьому більшість з цих людей не читають умови договору кредитування, і через деякий час через нездатність виплатити тіло кредиту, і пені, виникає питання про списання боргів і кредитів, а також процедура списання боргів і кредитів.

 

 

Яким чином здійснюється списання позичальникові боргів по кредитах?

Слід сказати, що значення має не тільки через скільки років списується борг по кредиту, але і умови, при яких відповідно до законодавства можна списати боргове зобов’язання фізичних осіб. Ковальов Артем

Для того щоб зрозуміти, чи буде списання боргів по кредитах правомірним і можливим, боржник повинен відповідати критеріям, які передбачені законодавством:

  • У випадку, коли в позичальника відсутнє власне майна, суд не в змозі стягнути заборгованість у позичальника, якщо в боржника немає майна, що перебуває в його власності. Коли відсутнє майно з якого можна стягнути борг, банківському установі простіше анулювати борг, і внаслідок закрити справу як безнадійну. Цей варіант є найбільш оптимальний для того щоб списати борги – тобто не мати у власності нічого. Але слід розуміти те, що подібне списання боргу актуально виключно при невеликих сумах позики, так як договори в яких фігурують великі суми, передбачаються заставу рухомого і нерухомого майна позичальника.
  • Також законодавством України передбачена процедура банкрутства фізичної особи, для ініціації якого необхідно зібрати відповідний пакет документів, відповідати передбаченим критеріям особи щодо якої застосовують банкрутство, однак коли особа визнають банкрутом, він в найближчі п’ять років позбавлений можливість укладати будь-які фінансові операції.
  • Ще одним з методів списання боргу – закінчення строку позовної давності, так, завдяки цьому методу з моменту як тільки проходить три роки після оплати офіційно зафіксованого платежу, можна спробувати за допомогою спеціалізованого фахівця, скористатися списанням боргів по кредитах. При цьому протягом всього часу позичальник повинен оскаржувати заборгованість, не проводити оплат по погашенню кредиту. Однак слід сказати, що при спробі застосувати такий метод, особа можуть внести в чорний список, відмовляти в кредитуванні і т.д.
  • Інвалідність є додатковим способом списання боргів по кредитах, проте в даному випадку, списання боргів по кредитах вирішує страхова компанія.

 

Списання боргів і кредитів – не просте завдання, адже кредитори та колектори роблять усе, щоб отримати свої кошти назад. З вищенаведених методів найбільш вигідним для особи є юридичне оформлення банкрутство фізичної особи, для її реалізації необхідні навички досвідчених фахівців які мають багаторічний досвід і підкажуть, як правильно вирішити питання на користь позичальника. Наші адвокати та юристи мають багаторічний досвід у справах по списанню кредитів, тому Ви можете довіритись нам! Дізнайтесь ціну послуг адвоката по кредитам та борговим зобов’язаннями – заповніть заявку нижче!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи чи адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас кредитні договори з банками чи МФО?

Так
Ні

3 питання

Сума заборгованості перевищує 180 000 грн.?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація