«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат по кредитах

Допомога по кредитних боргах

Кредит – не вирок. Вихід можна знайти завжди Адвокат Артем Ковальов

У світі досить часто виникають суперечки між громадянами, підприємствами та банківськими, фінансовими установами. Банківські позики, кредити, іпотека, застави і, відповідно, порука є досить популярними серед населення, включаючи бізнес-середовище.

І саме тому сфера відносин, що розглядається, включає в себе такий величезний спектр правових ситуацій, а також правових суперечок, які рівнем складності сильно відрізняються від інших, включаючи основну вимогу в наявності певної специфіки знань, а також практики у юриста з боргів, іпотеки, мікропозики і т.д.

На основі викладених аспектів стає все популярнішою діяльність юристів по кредитах та адвокатів по кредитах, особливо розглядаючи бізнес сферу, оскільки подібні суперечки виникають регулярно у бізнес-середовищі. Досить популярним є пошук хорошого юриста по кредитах у місті Києві та області.

Адвокат по кредитах переважно допомагає позичальникам у разі, коли банківська установа подає судовий позов відносно позичальника, чи відносно позичальника та поручителя, особливо у разі перевищення норми кредиторської заборгованості згідно з пунктами кредитного договору. В такому разі суд безпосередньо зобов’язує позичальника, чи позичальника та поручителя, повернути суму кредиту з урахуванням відсотків і штрафних санкцій, що у багато разів перевищують суму кредиту. Виходячи з подібних ситуацій допомога спеціаліста з кредитних боргів, такого як адвокат по кредитах, стає все актуальнішою, а зазначена допомога по кредитних боргах стає все потрібнішою.

Якісна юридична допомога по кредитах залежить від рівня підготовки адвоката, а також наявності всіх матеріалів справи. Консультація юриста по кредитних боргах полягає в тому, що при проведенні аналізу зазначених матеріалів справи кожен кредитний адвокат ретельно проводить перевірку на наявність будь-яких незаконних умов у кредитному договорі, а також у документах, що додаються.

Послуги адвоката по кредитних справах полягають у наступному:

 • детальному вивченні та аналізі наданих документів,
 • виступу у ролі посередника між позичальником та кредитором,
 • складанні судових позовів щодо банківських та фінансових установ,
 • представництво у суді інтересів позичальника, кредитора.

 

Юридична консультація по кредитних боргах

Юридична консультація по кредитних боргах є одним із досить складних процесів, який потребує спеціаліста, який має досить значний досвід у подібних справах. Консультація юриста по кредитах передбачає ретельний аналіз наданих документів на дотримання вимог профільного законодавства у разі подання судових позовів.

Юрист з кредитів онлайн

У сфері інформаційних технологій, в онлайн сфері, юридичний захист набуває значного попиту, особливо за кредитами онлайн, що стали дуже популярними на сьогоднішній день. Так, до послуг юриста з кредитів онлайн все більше вдаються люди, які вирішили взяти кредити онлайн, а кількість таких осіб щодня збільшується. Юрист з кредитів онлайн наддасть необхідну юридичну допомогу у разі виникнення у позичальника суперечок з фінансовою організацією, що видала кредит онлайн. В основному такі суперечки стосуються прострочення з виплатою кредитної заборгованості, що тягне за собою величезні відсотки та штрафні санкції.

Звернутися до юриста з кредитів онлайн у таких ситуаціях є правильним кроком, оскільки юрист по кредитних боргах або досвідчений юрист у сфері кредитування завдяки специфічним знанням та практиці допоможе Вам врегулювати ситуацію з фінансовою установою. Ковалев Артем

Адвокат по мікропозиках Київ

Визначимо, що є мікропозикою.

Мікропозика – це кредит на відносно невелику суму, в середньому від трьох до п’ятнадцяти тисяч гривень, отриманий від мікрофінансового підприємства під повернення з величезними відсотками на середній термін від 7 до 30 календарних днів. Попит цього виду кредиту виявляється у тому, що для отримання його немає необхідності у наявності довідки з місця роботи, і навіть відповідного документа про доходи особи.

У ситуації, що виникає за наявності фінансово-правових суперечок між кредитором та позичальником у сфері мікропозики на допомогу приходить юрист з мікропозики. Адже, як відомо, мікропозика є одним з найбільш популярних видів кредитування, який беруть люди, які потребують в терміновому порядку певну кількість грошових коштів, адже часто створюється ілюзія того, що повернути зазначений вид боргу не буде досить важко, але в результаті все зводиться до іншого.
Адвокат з мікропозики у місті Київ завжди готовий допомогти вирішити подібні суперечки та врегулювати певну фінансово-правову ситуацію. Варто відзначити, що ілюзія про наявність можливості не віддавати зазначену мікропозику є лише самообманом, і повернути певну грошову суму все ж таки доведеться. Участь адвоката по позиках у цій ситуації відіграє важливу роль, оскільки саме кваліфікований юрист зможе допомогти вам у подібній ситуації, а також максимально зменшити розміри позики, або в судовому порядку знизити величезні відсотки.

 

Розглянемо основні види роботи адвоката з мікропозики:

 • можливість обнулення відсотків та штрафів, які безпосередньо пов’язані з протизаконним нарахуванням;
 • зняття арешту з майна;
 • перешкоджання незаконному накладенню арешту на майно;
 • зупинення активної роботи колекторських організацій щодо позичальника;
 • можливість відтягування часу на повернення боргу, щоб попередити винесення рішення суду про примусове стягнення;
 • вирішення питань, пов’язаних із банкрутством, коли вартість власного майна значно перевищує суму заборгованості;
 • вирішення питання щодо можливості погашення кредитної заборгованості з певною «знижкою» через викуп прав за кредитним договором.

Кредитний адвокат

Як ми бачимо сфера кредитних послуг є однією з найскладніших у сучасному світі, у зв’язку з чим при користуванні послугами даної сфери, чи то банківської установи, чи то підприємства з мікропозики, варто бути обережним, оскільки ситуації, пов’язані з конфліктами в цій у сфері досить часті, і, характерно, займають тривалий час. Варто зазначити, що в порівнянні з попередніми роками на сьогоднішній день кредиторська заборгованість фізичних осіб зростає стрімкими темпами.

У разі виникнення проблемної ситуації з банківською установою або підприємством з мікропозики (МФО) необхідно відразу звертатися до кваліфікованого адвоката по кредитних справах, який допоможе Вам у вирішенні Вашої проблеми з максимальним захистом ваших прав та інтересів.

 

Щоб максимально захистити свої права під час виникнення подібних ситуацій рекомендуємо Вам скористатися послугами професійного кредитного адвоката. Скористайтеся допомогою наших фахівців, досвід та навички яких допоможуть максимально захистити Ваші права. Просто заповніть форму нижче та наш профільний адвокат по кредитах зв’яжеться з Вами!


Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи чи адвокати?

Так
Ні

2 питання

Кредитний договір із банком чи МФО?

Так
Ні

3 питання

Сума заборгованості перевищує 180 000 грн.?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація