"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380 (73) 007-44-64

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Ведення кадрової документації для ТОВ та ФОП

Ворожбітова Кристина Юріївна
Головний Бухгалтер
E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380 (73) 007-44-64

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Для належного функціонування будь-якої юридичної особи потрібно, щоб документація велася правильно. Одним із основних видів документів ТОВ та ФОП є кадрова документація. Цей вид документації є досить специфічним та від правильності її ведення залежить не лише робота підприємства, а й подальші юридичні наслідки для працівника. Адже у випадку розбіжностей в кадровій документації працівник може в майбутньому зіштовхнутися з тим, що певні періоди роботи на підприємстві неможливо довести.

Зазвичай, у юридичної особи за ведення кадрового діловодства відповідає одна або декілька осіб, які введені у штатний розпис та на постійній основі виконують роботу з кадровими документами.

Що відноситься до кадрової документації?

 • номенклатура справ;
 • особові справи працівників;
 • ведення трудових книжок;
 • підготовка наказів по підприємству;
 • ведення журналів та інших внутрішніх документів;
 • підготовка графіку відпусток та слідкування за їх наданням;
 • інша кадрова робота, яка відповідає діяльності ТОВ або ФОП.

Отримати консультацію від бухгалтера

Як вбачається з наведеного переліку кадрової роботи на підприємстві вистачає. Але не завжди економічно вигідно тримати у штаті спеціаліста з кадрової роботи, адже крім заробітної плати потрібно облаштувати робоче місце, забезпечити технікою та інше. В таких випадках доцільно користуватися послугами компаній, які надають повне кадрове обслуговування. Це допоможе оптимізувати витрати на отримання в штаті спеціаліста з кадрової роботи, а також отримати якісне кадрове обслуговування.

Переваги роботи з компанією з ведення кадрового обліку

 1. Підприємство платить  штатному спеціалісту з кадрів — зарплату. При співпраці з компанією підприємство платить — за результат. Крім того, вам не потрібне: закуповувати комп’ютерну техніку, програмне забезпечення, канцелярські товари.
 2. Фахівці легко вирішують рутинні завдання та чудово справляються з нестандартними кадровими ситуаціями. Спеціалісти компанії  знають про всі зміни в законодавстві і вміють швидко на них реагувати. Адже юридична складова є важливою у кадровій роботі.
 3. Штатний спеціаліст не відповідає за ухвалені рішення. Будь-які проблеми — вирішуватиме підприємство. При співпраці з спеціалізованою компанією є відповідальність на основі договору і це чітко прописується у договорі про співпрацю.
 4. Великий досвід кадрової роботи  дозволяє правильно захистити підприємство від штрафів та проблем. Штраф за незначні порушення — 6 000 грн, за неоформлених співробітників — від 30 мінімальних заробітних плат.

Розрахувати вартість послуг бухгалтера

Які види послуг входять до ведення кадрової документації?

 • розробка та ведення документів з первинного кадрового обліку (накази про прийняття на роботу, штатний розпис, табель робочого часу тощо);
 • розробка та оформлення з персоналу (лікарняні листи, видача довідок);
 • облік персоналу підприємства (формування та наповнення особових справ, облік відряджень, відпусток, ведення трудових книжок в електронному вигляді та за потреби в паперовому та інше);
 • підготовка та подання звітності до контролюючих органів;
 • військовий облік працівників та інша кадрова робота.

Вартість послуг

Вартість ведення кадрової документації є індивідуальною та прописується в договорі. Вона залежить насамперед від кількості працівників та інших факторів.

Отже, як вбачається з вищенаведеного, ведення кадрової документації ТОВ та ФОП спеціалізованими компаніями має ряд переваг. Адже підприємство оплачує роботу, яка є якісно виконаною та не хвилюється про те, що документи ведуться неправильно чи з порушенням вимог закону. А це запорука успіху будь-якої компанії. 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас в штаті більше 10 співробітників?

Так
Ні

2 питання

У Вас в штаті є бухгалтер?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація