"Коли є мета – спосіб її досягти завжди знайдеться."

Миколаєва Юлія Володимирівна
E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-05

Керівник відділу сімейної практики

Зв'язатися зараз

Сімейні суперечки

E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-05

Керівник відділу сімейної практики

Зв'язатися зараз

Сімейні баталії іноді розпалюються з такою ж силою і в таких масштабах, як стіг сіна від кинутої ненароком сірники. У подібних війнах заручниками нерідко стають діти і люди похилого віку непрацездатні батьки подружжя.

Юрист по сімейним справам – це фахівець, який в ряді випадків допомагає погасити люте полум’я суперечок між членами сім’ї. Компетенція такого фахівця охоплює дуже широке коло правових питань, перетинаючись з багатьма іншими напрямками цивільного права.

Розбираючи сімейні суперечки, юрист дивиться ширше свого основного профілю. Зокрема, сімейні суперечки бувають тісно пов’язані з майновими, спадковими, житловими. Навіть найскладніші проблеми мають ту чи іншу прийнятне рішення, якщо пошуком такого рішення займається досвідчений юрист з сімейних питань.

Чим займаються юристи по сімейних справах юридичної компанії «Приходько та Партнери»?

Робота фахівців практики сімейного права нашої компанії ведеться за кількома напрямками:

 • Розірвання шлюбу, в тому числі – з іноземним громадянином і без особистої присутності одного з подружжя.
 • Розділ майна між подружжям після розлучення, в тому числі – коли юрист з питань сімейного права супроводжує встановлення факту спільного проживання в суді після розпаду так званого громадянського шлюбу.
 • Позбавлення батьківських прав, яке ініціюється різними особами, починаючи від другого з батьків до самої дитини старше 14 років.
 • Стягнення аліментів, а також надання широкого переліку супутніх послуг, в тому числі – коли адвокат по сімейних спорах домагається в суді збільшення розміру аліментів або стягнення заборгованості по аліментних виплат.
 • Вирішення спорів про дітей, в тому числі – визначення місця проживання дитини з батьком або матір’ю і графіка спілкування з дитиною.

До відома! Спектр вирішуваних питань цим переліком не вичерпується. У ряді випадків сімейний юрист для ефективної допомоги клієнту змушений вникати в дуже складні і специфічні моменти. З цим погодиться будь-який юрист: сімейне право – це одне з найбільш об’ємних напрямів юриспруденції.

Наприклад, для розділу бізнес-активів між подружжям іноді доводиться розбиратися зі структурою власності компанії та корпоративними правами. Для позбавлення батьківських прав доводиться вникати в особливості взаємин між батьками і дитиною, збирати довідки, висновки служби опіки, показання свідків.

Чим корисна консультація юриста по сімейних справах?

Причина безлічі непорозумінь, помилок і ускладнень при вирішенні того чи іншого питання в області сімейних правовідносин – це правова необізнаність. Консультація сімейного юриста дає можливість як мінімум дізнатися про свої законні права, варіантах попередження або вирішення проблеми, ймовірних фінансових витратах для досягнення мети. Своєчасно надана юридична консультація з сімейних питань іноді допомагає уникнути суду, і цим уберегти нерви і здоров’я.

До відома! При введенні в інтернеті запитів «сімейний юрист консультація» або «юридична консультація сімейне право» необхідно враховувати, що послуги в рамках консультування надаються різні. Крім цього, різними за ступенем складності бувають самі сімейні суперечки – ціна консультативних послуг в залежності від цього чинника теж різна.

Юридична консультація з питань сімейного права надається юристами і адвокатами ЮК «Приходько та Партнери» в двох формах:

 • усна консультація юриста з сімейного права – є розмову фахівця з клієнтом в форматі питання-відповідь, для вирішення складних завдань юрист може взяти паузу, щоб проаналізувати особливості законодавчого регулювання питання і прецеденти судової практики;
 • письмова юридична консультація по сімейних справах – експертне правовий висновок (висновок) по заданому питанню з посиланнями на положення нормативно-правових актів та судових рішень (якщо це доцільно), яке в подальшому можна використовувати в якості матеріалу для підготовки судового позову або інших документів.

Сімейна юридична консультація надається в офісі нашої компанії в місті Київ, а також по телефону. Крім цього клієнтам юридичної компанії «Приходько та Партнери» доступний сервіс «сімейний юрист онлайн». Зручність і вигода такого сервісу полягає в тому, що доступ до послуг досвідчених столичних юристів отримують жителі провінції. Також послугами наших фахівців можуть скористатися громадяни України та іноземці, які перебувають за кордоном.

Сімейна юридична консультація надається в офісі нашої компанії в місті Київ, а також по телефону. Крім цього клієнтам юридичної компанії «Приходько та Партнери» доступний сервіс «сімейний юрист онлайн». Зручність і вигода такого сервісу полягає в тому, що доступ до послуг досвідчених столичних юристів отримують жителі провінції. Також послугами наших фахівців можуть скористатися громадяни України та іноземці, які перебувають за кордоном.

Консультація сімейного юриста онлайн передбачає такі формати роботи:

 • усна консультація юриста з сімейних питань через Viber, WhatsApp, Skype, Telegram – роз’яснення поточної ситуації з правової точки зору, перспектив позасудового і судового вирішення спору;
 • допомога юриста по сімейних справах в розробці або аналізі правових документів з пересилкою в електронній формі по e-mail або через месенджери (мова може йти про таких документах, як шлюбний контракт, проект договору про розподіл майна або договору про аліментних виплат).

Які послуги сімейного юриста надаються в рамках представництва клієнта в суді?

Якщо аналізувати роботу, яку проводить юрист у сімейних справах в місті Київ, то досить багато часу доводиться приділяти судових спорів. Серед тих людей, які вводять в пошуковий рядок запити типу «сімейний юрист Київ», «юрист з питань сімейного права Київ» або «сімейні суперечки Київ», багатьох цікавить саме юридична підтримка в суді.

Послуги юриста по сімейних справах в суді поширюються на вирішення наступних завдань:

 • Консультація з питань сімейного права з оцінкою перспектив для сторони у справі (позивача або відповідача).
 • Коректна підготовка всіх необхідних документів: позовної заяви, клопотань, відкликає, заперечень і так далі.
 • Безпосередню участь в засіданнях, коли юрист по сімейних спорах представляє суду докази і аргументи, відстоює позицію клієнта в дебатах.
 • Здійснення додаткових заходів в рамках судового процесу, наприклад – забезпечення позову або подача запитів.
 • Підтримка виконання судового рішення, коли юридичні послуги по сімейних справах охоплюють супровід виконавчого провадження.

Важливо! Знаючи, які важкі емоційні наслідки тягнуть за собою сімейні суперечки, адвокат по можливості планує свої дії без участі клієнта. Для проведення необхідної роботи на юриста оформляється довіреність.

Юрист по сімейним справам – це фахівець з особливою компетенцією, сильними комунікативними навичками і великими знаннями в різних напрямках цивільного права. На той момент, коли залучається адвокат, сімейні спори вже встигають перейти в затяжну фазу або зайти в глухий кут. Застосувати прості рішення вдається рідко. Але на відміну знаючи сімейне право, юрист готовий працювати на досягнення необхідного результату!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи може суд прийняти рішення про розірвання шлюбу заочно?

Так
Ні

2 питання

Чи можна стягнути аліменти з батька-інваліда?

Так
Ні

3 питання

Чи може ініціювати позбавлення батьківських прав сам дитина 12-ти років?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу