Встановлення особи

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Встановлення особи

Взаємодія з міграційною службою є важливим етапом відновлення втрачених документів. Також вона необхідна під час первинного отримання паспорта громадянина України після 18 років. З огляду на завантаженість Державної міграційної служби роботою, а також імовірність впливу бюрократичного і людського факторів, юридичний супровід процедури встановлення особи буде дуже доречним. Таку послугу ви можете замовити у фахівців юридичної компанії «Приходько та партнери». Наші фахівці спеціалізуються на різних галузях права – у тому числі, міграційному. Тож ми якісно допоможемо у супроводі такої процедури як встановлення особи.

Яким чином відбувається встановлення особи?

Бувають ситуації, коли людина втратила усі документи, котрі посвідчують її особу. Якщо в період до повномасштабного вторгнення такі ситуації траплялися рідко, то сьогодні, на жаль, вони почастішали. У таких випадках потрібно звертатися до ДМС, щоб отримати документи, котрі посвідчують особу.

Бувають й інші ситуації, коли відбувається така процедура. Приміром, іноді до ДМС звертаються особи, котрі є старшими 18 років, аби отримати свій перший паспорт. Якщо у такої людини немає свідоцтва про народження, то варто подати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. У згаданому реєстрі містяться відомості, у тому числі, й про державну реєстрацію народження.

 

Яка інформація може братися до уваги?

Якщо заявник не надав жодних документів з фотокартками, які ідентифікували би його особу, він подає до ДМС відповідне письмове звернення з відомостями про себе, яке представники міграційної служби розглядають, перевіряючи зазначену інформацію. Для такої перевірки ДМС може звертатися до різних державних органів та структур. Зокрема це Національна поліція, МВС, Міністерство юстиції, органи ДФС, військові частини та комісаріати, навчальні заклади, пенітенціарні установи. Це не є вичерпний перелік. Представники міграційної служби можуть звертатися за інформацією, яка міститься в усіх наявних реєстрах держави та підприємств, якщо є потреба у більш ретельній перевірці наданої заявником інформації.

Також паралельно з цим іде перевірка інформації за даними обліку, які є у територіальних органів і підрозділів ДМС. Коли йдеться про осіб, які мешкають на тимчасово окупованій території, то інформація зіставляється з даними, котрі містить Державний реєстр виборців.

Що роблять представники ДМС, якщо особу не ідентифіковано?

Для тих рідкісних ситуацій, коли в жодних реєстрах та базах даних не знайдено інформацію про особу, теж існують рішення. Ідентифікація може проводитися за інформацією, отриманою завдяки опитуванню родичів та сусідів, яких особа вказала у своєму зверненні. Результати цих свідчень потрапляють у відповідний акт. Його форма встановлена Міністерством внутрішніх справ.

Яким є максимальний строк, визначений на встановлення особи?

Ідентифікація особи передбачає певні часові рамки. Вона не повинна проводитися довше, ніж 2 місяці. Результат проведення цієї процедури фіксується у Висновку, форма якого передбачена чинним законодавством України.
Якщо представникам міграційної служби не вдалося встановити особу, то це можна зробити і в судовому порядку. Треба подати заяву щодо встановлення факту, котрий має юридичне значення. У заяві вказується, що необхідна видача документів, котрі посвідчуватимуть особу та підтвердять українське громадянство. Така заява подається до місцевого суду загальної юрисдикції.

 

Чим ми можемо бути корисними?

Фахівці юридичної компанії «Приходько та Партнери» пропонують увесь комплекс послуг, який є актуальним при взаємодії з Державною міграційною службою, в тому числі, щодо факту встановлення особи. Ми консультуємо, розповідаємо про ефективні алгоритми дій, при потребі долучаємося адвокатським запитом, а також здійснюємо представництво інтересів своїх клієнтів у суді.

Наша команда якісно допоможе у цьому та інших запитах, пов’язаних з міграційним правом. Ми значно спостимо вашу взаємодію з державними структурами та допоможемо пришвидшити вирішення необхідних питань.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи отримували Ви у міграційній службі відмову в оформленні встановленні особи?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документ з фотографією?

Так
Ні

3 питання

Ви оскаржували відмову ДМС в суді?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

15

ТОП юристи, що займаються такими справами в Україні

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

Зв’язатися

Лавренчук Марина Миколаївна

Юрист

Зв’язатися
Як замовити послугу? Як ми працюємо?

Наша компанія надає послуги з міграційного права клієнтам вже більше 5 років. Ми зарекомендували себе як фахівці своєї справи, підтверджуючи цей статус виграними справами для клієнтів та ефективним представництвом інтересів клієнтів в державних органах України, про це свідчать численні відгуки про нас.

Ми надаємо послуги виключно по договору.

  • Заявка
  • Дзвінок юриста
    і визначення задач
  • Договір і оплата
  • Консультація,
    аналіз справи, робота спеціаліста
Яка ціна на консультацію та супровід адвоката?
Ціни на послуги з категорії "Міграційні послуги":
Найменування послугиЦіна, грнТерміни
Виїзд на постійне місце проживання від 20 000 грн 3 місяці
Посвідка на постійне проживання від 20 000 грн 15 робочих днів
Довідка про зняття з військового обліку від 8 000 грн 2 тижні
Посвідка на проживання від 8 000 грн 15 робочих днів
Посвідка на постійне проживання за інвестиції від 20 000 грн 15 робочих днів
Запрошення для іноземців від 600 грн 1 робочий день
Підтвердження громадянства України для дитини від 4 000 грн 10 робочих днів
Дозвіл на імміграцію в Україну від 12 000 грн 6 місяців
Отримати довідку про несудимість від 1 000 грн 10 робочих днів
Встановлення особи від 4 000 грн 1 місяць
Зняття заборони на в’їзд в Україну від 40 000 грн 1 місяць
Допомога в отриманні громадянства України від 60 000 грн 8 місяців
Дублікат свідоцтва про народження від 4 000 грн 1 робочий день
Депортація іноземців з України від 60 000 грн 3 місяці

від 2000 - до 500 000 грн Ціна актуальна на Липень 2024

Скільки триває консультація адвоката з міграційного права?

Адвокат з міграційного права нашої компанії підходить до справ грунтовно тож можете бути впевнені, що на всі Ваші питання Ви отримаєте відповідь. Зазвичай консультація триває близько 1 години, але все індивідуально, тому якщо Ваша справа складна і на її аналіз та правовий висновок потрібно більше часу ніж 1 година, звичайно адвокат приділить максимум часу для повної та детальної консультації.

Чи можна отримати консультацію адвоката онлайн, якщо немає можливості приїхати в офіс?

Звичайно. Ми надаємо консультації як онлайн, так і в офісі. Онлайн консультація можлива будь-яким зручним для клієнта способом. Це може бути як відеодзвінок через зручний месенджер, так і формат відеоконференції.

Чи проводимо ми безкоштовні консультації?

Відповідь на це питання – ні. У нас немає безкоштовних консультацій. Якщо у Вас одне-два питання адвокат Вам підкаже звісно, але детальні консультації проводимо на платній основі.

Вам також може знадобитися:

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація