"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по господарських справах

Як і в будь-якій сфері діяльності виникають питання вимагають юридичного рішення. І сфера господарських правовідносин не є винятком. Адже не завжди гладко можуть йти справи.

Ніхто не застрахований від недобросовісних партнерів, або навіть форс-мажорних обставин. Для цього і потрібен надійний партнер який зможе допомогти в разі потреби.А ще бувають випадки, коли при здійсненні діяльності необхідно отримати професійну консультацію фахівця.

Коли слід звертатися до адвоката у господарських справах?

Тут варто відзначити що немає того червоного прапорця коли точно потрібна допомога фахівця. Для шкірного це ситуація є індивідуальною. Але варто виділити перелік найбільш поширених випадків.

  • Якщо необхідно отримати юридичну консультацію, що стосується ведення господарської діяльності або іншого питання, який вимагає юридичного рішення.
  • У разі якщо потрібно проаналізувати договір або іншу угоду з юридичного боку і надати йому правову оцінку.
  • Коли потрібно підготувати претензію або відповідь на неї з постачання або недопоставки товару, або виконання іншого договору.
  • Для застосування медіації та можливості врегулювання спору в досудовому порядку.
  • Коли необхідна допомога для представництва інтересів в органах судової влади або перед органами державної влади або місцевого самоврядування.
  • Для контролю виконання рішень судів.
  • Для отримання ліцензій, патентів або інших документів які необхідні для здійснення господарської діяльності.
  • І в інших випадках.

Що дасть звернення до юриста по господарських спорах?

Перш за все, звернення до адвоката у господарських справах внесе ясність в ситуацію, що склалася. Проаналізувавши конкретне питання фахівець у господарських справах може підказати варіанти його рішення і способи захисту порушених прав та інтересів.

З розвитком інформаційних технологій допомогу адвоката у господарських справах можна отримати не тільки в Києві, а й по всій Україні. Адже консультації можуть надаватися як в усній так і письмовій формі.

Ще не варто забувати і про те, що звертатися до юриста або адвоката у господарських спорах варто вчасно. Адже в сфері господарської діяльності важливу роль відіграють і терміни. Так, термін звернення з претензією до сторони зазвичай обмежується 10 днями з моменту, наприклад неотримання усієї кількості товару за договором поставки. Або якщо був отриманий товар неналежної якості то відповідно до ст. 231 Господарського кодексу України строк на звернення до суду становить 6 місяців з моменту отримання такого товару. Якщо пропустити зазначений термін, то пізніше набагато важче відстояти свою позицію і захистити порушені права та інтереси.

Отже, якщо є необхідність у юридичній допомозі звертайтеся і використовуйте всі можливі правові інструменти для того, щоб господарська діяльність приносить тільки задоволення.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні
2 питання

Яка у Вас стадія судового провадження?

Так
Ні
3 питання

Вам потрібний комплексний супровід?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу