Введення в експлуатацію АЗС

«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Введення в експлуатацію АЗС

Введення в експлуатацію АЗС як частини мережі або автономної заправки – достатньо витратна та серйозна справа. Звичайно, будь-який досвідчений підприємець має проаналізувати всі ризики інвестування у цей вид діяльності. Обійтись без допомоги професійного юриста у цій сфері буде достатньо складно. Введення в експлуатацію АЗС – одна з послуг, які надають юристи PRIKHODKO & PARTNERS.

Особливості процедури введення АЗС в експлуатацію

Як відомо, заправки – об’єкти підвищеної небезпеки. Це означає, що просто отримати ліцензію на торгівлю паливом після відкриття фірми буде недостатньо. Попереду – багатоетапний довгий процес із безліччю різноманітних нюансів.

Фото: Введення в експлуатацію АЗС

Це пов’язано з тим, що заправки належать до класу СС3, тобто, до класу серйозних наслідків. Для їх узаконення потрібно пройти достатньо тривалу процедуру, яка буде відповідати всім містобудівним умовам та обмеженням. Вона складається з наступних етапів:

  • Отримання необхідних документів та дозволів.
  • Оформлення висновків від різноманітних контролюючих органів.

До моменту введення в експлуатацію АЗС буде вважатися небезпечною і не зможе функціонувати. Жодні постачальники палива не будуть співпрацювати з такими об’єктами.

Всі необхідні дозволи та документи потрібно збирати ще з етапу переобладнання заправки або будівництва нової АЗС. Завершальний документ – Сертифікат про введення АЗС в експлуатацію. Його видають тільки в тому разі, якщо було зібрано всі необхідні документи та правильно їх оформлено.

Окрім цього, для узаконення АЗС треба мати дозвіл на роботу із застосуванням особливо небезпечного обладнання, яке встановлюють на заправках. Важливо: всі заправні станції в Україні повинні мати ліцензію на зберігання та торгівлю паливом.

Фото: Введення в експлуатацію АЗС

На самому початку варто правильно скласти проєкт заправки. Це неможливо без отримання містобудівних умов і обмежень. Проєкт має в обов’язковому порядку враховувати всі державні будівельні норми: особливості розміщення АЗС, правила пожежної безпеки планування території та ін.

Проєкт також має містити звіт, який оцінює вплив АЗС на навколишнє середовище. Цей звіт мають перевірити органи екологічної безпеки. Саме екологічний висновок стане підтвердженням того, що об’єкт можна вводити в експлуатацію.

Допомога професійних юристів у введені в експлуатацію АЗС

Для правильного узаконення АЗС, відповідно до всіх норм чинного українського законодавства, варто скористатися допомогою юристів PRIKHODKO & PARTNERS. Наші фахівці знають, як ввести АЗС в експлуатацію максимально оперативно та якісно.

Вже на етапі попередньої консультації ми надамо Вам інформацію про нюанси та «підводне каміння» відкриття АЗС. Наші юристи, як Ваші надійні партнери, звільнять Вас від всіх турбот, які пов’язані з отриманням ліцензії на АЗС. Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з введення в експлуатацію АЗС заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить введення в експлуатацію АЗС ?

Так
Ні

2 питання

Ви раніше зверталися до нас з питань введення в експлуацію комерційної нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитеся в Києві або Київській області?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація