"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ЮРИСТ З ЖИТЛОВИХ ПИТАНЬ

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Юрист з житлових питань в Києві

Спільне проживання кількох осіб на загальній житлоплощі, комунікація між сусідами і з представниками комунальних служб не завжди проходить гладко. Юрист з житлових питань потрібен в тих випадках, коли між сторонами може виникнути або вже виникла суперечка.

Сторонами протиріч, у вирішенні яких буде корисний адвокат по житлових справах, виступають:

 • сусіди в багатоквартирних будинках;
 • мешканці та комунальні служби;
 • окремо взяті співвласники і представники ОСББ (ОСББ);
 • співвласники ніж одне житлове приміщення (наприклад – спадкоємці);
 • співмешканці в одному житловому приміщенні (наприклад – колишнє подружжя);
 • громадяни та представники органів державної влади / місцевого самоврядування (наприклад, в процесі приватизації);
 • власники і орендарі / наймачі житла;
 • мешканці та інші суб’єкти (наприклад, в разі порушення умов для відпочинку і сну внаслідок діяльності нічного розважального закладу).

Які юридичні послуги з житлових питань надаються в ЮК «Приходько та Партнери»?

Фахівці нашої компанії працюють у напрямку консультування, супроводу правових процедур (в тому числі – реєстраційних), а також з вирішення спорів у позасудовому і судовому порядку. Адвокати з житлових питань тісно співпрацюють з іншими профільними фахівцями, зокрема – стосовно врегулювання питань права власності на нерухомість, вирішення майнових суперечок, визначення прав і обов’язків подружжя після розлучення і так далі.

До відома! Серед послуг компанії – вирішення житлових спорів за допомогою медіації (переговорів між сторонами). Завдяки накопиченому досвіду правозастосовчої практики юрист з житлових спорів розробляє схеми можливих домовленостей між сторонами, щоб в результаті досягти прийнятного рішення.

Чим корисна юридична консультація з житлових питань?

Формат консультації юристів з житлових питань – найбільш затребуваний нашими клієнтами спосіб надання послуг. По-перше, в рамках консультування вдається швидко і зручно отримати відповіді на конкретні ситуаційні питання. По-друге, подібним способом можна зорієнтуватися щодо подальших дій для вирішення проблеми. Юридичні консультації з житлових питань дозволяють отримати уявлення про поточні особливості ситуації з правової точки зору, перспективи врегулювання проблеми в суді і без суду, ймовірних витратах і можливості їх відшкодування.

Консультації юриста з житлових питань зачіпають такі проблеми:

 • законність перепланування / капітального ремонту / реконструкції житла;
 • варіанти вирішення питання з визначенням порядку користування спільним жилим приміщенням (наприклад, адвокат по житловому праву може запропонувати співвласникам укласти відповідний договір, щоб уникнути судового процесу);
 • потреба примусового вселення або виселення, (житлова юридична консультація стосується, в тому числі, випадків самовільного присвоєння чужого житла);
 • можливості стягнення компенсації з сусідів за завдані збитки внаслідок затоплення / пожежі / інших інцидентів, які стали причиною псування майна;
 • розподіл виплат за комунальні послуги між мешканцями-співвласниками (консультація юриста з житлового питання може передбачати опрацювання варіантів оформлення окремих рахунків).

До відома! Зазначеним переліком проблем консультація юриста з житлових питань не обмежується. Якщо Ви після ознайомлення з інформацією на нашому сайті не знайшли згадки про ситуацію, яка аналогічна до Вашої – це ні про що не говорить. Юрист по житловому праву охоплює в своїй практиці набагато більше питань, ніж згадується тут.

Щоб максимально заощадити час клієнтів, нашою компанією пропонується консультація юриста з житлових питань онлайн. Замовити таку консультацію можна через форму зворотного зв’язку, по телефону або за допомогою месенджерів. Онлайн-консультація юриста з житлових питань має такі переваги:

 • призначається у зручний для клієнта час;
 • доступна для тих осіб, які проживають в регіонах, а не в столиці;
 • проходить максимально компактно за часом і насичено.

Які правові засоби житловий юрист використовує для вирішення спорів?

Найчастіше на той момент, коли клієнт вводить в пошуковій системі запити типу «адвокат житлові спори», «житлові питання юридична консультація» або «адвокат житлове право», суперечка вже виникла або навіть перейшла в стадію ескалації. Приймати рішення і діяти необхідно досить швидко, щоб не посилювати психологічний дискомфорт, а іноді – щоб припинити правопорушення.

До відома! Юрист по житлових справах готовий дати необхідні рекомендації і супроводжувати клієнта у вирішенні спорів з сусідами:

 • в разі порушення сусідами тиші і спокою (внаслідок гучних вечірок або ремонтних робіт в позаурочний час) житловий адвокат допомагає скласти заяву (скаргу) в ОСББ і в поліцію, потім розглядається варіант подачі позову в суд;
 • після затоплення квартири юрист по квартирним питанням сприяє здійсненню клієнтом наступних кроків: подача заяви в ОСББ, складання акту співробітниками даної організації, проведення незалежної експертизи для оцінки збитку, проведення переговорів з сусідами, подача позову до суду (якщо домовитися не вдається);
 • при незаконної переплануванні (в тому числі, з порушенням цілісності несучих конструкцій) адвокат з житлових питань допомагає організувати збір матеріалів і готує позов до суду з вимогами про повернення стін і комунікацій в той стан, в якому вони були спочатку.

Які послуги житлового юриста затребувані сьогодні?

Звертаючись до фахівців нашої компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що для більшості завдань вже напрацьовані оптимальні рішення. Адвокат з житлових спорів запропонує Вам варіанти дій, які вже випробувані і давали результати.

Послуги юриста з житлових питань забезпечують рішення таких задач, як:

 • зняття особи з реєстрації та виселення через суд – визнання особи такою, що втратила право користування житлом (зокрема, коли особа не проживає в квартирі і не платить комунальних платежів);
 • створення і реєстрація ОСББ «під ключ» (допомога юриста з житлових питань поширюється на всі етапи даної правової процедури аж до внесення до реєстру неприбуткових організацій і надання рекомендацій щодо подальшої діяльності);
 • розірвання договору оренди з ініціативи орендодавця у разі накопичення заборгованості по орендній платі більше шести місяців або при наявності інших видів невиконання зобов’язань орендарем (квартиронаймачем);
 • супровід процедури примусового виселення (послуги адвоката з житлових питань надаються в ситуаціях, коли з’їжджати з дому / квартири відмовляється колишній чоловік після розлучення, житлове приміщення неправомірно займає квартиронаймач після закінчення терміну оренди, або якщо житло незаконно передається в суборенду);
 • примушування до укладення або розірвання договорів купівлі-продажу квартир (юридична консультація з житлового питання і подальша підтримка передбачає: а) вирішення спору в тому випадку, коли продавець відмовився укладати основний договір після укладення попереднього; б) припинення взаємних прав і зобов’язань між сторонами, якщо покупець не вніс гроші за квартиру.

Як формується вартість послуг адвоката з житлових питань?

До відома! Якщо Вас цікавлять послуги юриста з житлових питань, ціни в різних юридичних фірмах будуть різними. Принципові моменти при цьому досвід фахівців в команді, репутація компанії, наявність суттєвої кількості відгуків та подяк від клієнтів.

Значення має також вид послуг, який Ви хочете отримати. Найчастіше, коли користувачами інтернету вводяться запити «юрист житлові питання», «юрист житлове право» або «житлові спори юрист», то не уточнюється, про які саме вигляді послуг йдеться: про консультації, представництво в суді або в розробці домовленості для полюбовного дозволу спору.

Наприклад, якщо потрібна консультація юриста з житлових питань, ціна буде фіксованою, і її можна подивитися в прайсі. Але якщо передбачається багатоетапна юридична допомога з житлових питань, розрахунок вартості здійснюється погодинно або за окремою домовленістю з клієнтом. При цьому слід врахувати важливий нюанс: витрати на правову допомогу можна витребувати з опонентів в суді.

Підсумок:

Правова допомога, зокрема – консультація з житлових питань, забезпечує можливість знайти оптимальні рішення з низки питань, починаючи зі стандартних завдань по реєстрації (прописки) і закінчуючи складними проблемами з визначенням порядку користування житловим приміщенням або з виселенням.

Консультація юриста по квартирним питанням в ЮК «Приходько та Партнери» надається в зручних форматах, в тому числі онлайн. В рамках такої юридичної допомоги можна замовити експертизу або розробку документів. Письмова консультація житлового юриста може являти собою повноцінний експертний висновок для подальшого використання при формуванні правової позиції для суду.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Визначення порядку користування житлом впливає на право часткової власності?

Так
Ні

2 питання

Чоловік позбавляється права користування житлом після розлучення з його власником?

Так
Ні

3 питання

Щоб приватизувати підвал, потрібна згода всіх співвласників багатоповерхівки?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу