«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат з кримінальних справ військових

Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Послуги військового адвоката з кримінальних справ на території України, нажаль, мають досить великий попит з моменту відколи розпочалась гібридна війна росії проти України, а після повномасштабного вторгнення рашистів кількість військовослужбовців, які потребують юридичного захисту досягла ще більших обсягів. Наші юристи спеціалізуються на кримінальних провадженнях військового характеру.

 

Здебільшого послуги військового адвоката з кримінальних справ стосуються:

  • Непокора або невиконання наказу, що характеризується відкритою відмовою невиконання наказу начальника, старшого за званням, або інше невиконання наказу, що здійснюється із умислом. За вчинення подібних дій передбачено притягнення до кримінальної відповідальності із позбавленням волі.
  • Самовільне залишення військової частини або місця служби, характеризується тим, що військовослужбовець маючи умисел залишити військову частину або місце проходження служби зникає без відповідного повідомлення, отримання дозволу, неповернення із відпустки у встановлений час.
  • Дезертирство, характеризується тим, що військовослужбовець на початку залишає місце проходження служби, а потім зникає на невизначений час, коли місце його знаходження встановити неможливо. Суб’єктивною стороною даного злочину є умисел ухилення від подальшого проходження військової служби.
  • Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на військовий період, дане правопорушення характерно для осіб, які є військовозобов’язаними та мають умисел уникнути виконання свого обов’язку відносно проходження військової служби.

Залиште заявку та отримайте професійну консультацію адвоката по військовим кримінальним провадженням!

 

voenniy-advokat

Наші юристи забезпечать Ваш захист у кримінальних провадженнях про військові злочини, залиште заявку – наш юрист зв’яжеться з Вами для консультації та правової допомоги.

 

З точки зору Кримінального кодексу України, зазначені вище правопорушення характеризуються безпосереднім умислом військовозобов’язаного уникнути виконання свого обов’язку.

Проте, під час коли країна знаходиться в стані війні існує безліч ситуацій, коли військовослужбовці не маючи умислу уникати виконання своїх обов’язків отримують статус підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення.

На практиці безпідставному звинуваченню у вчинені кримінального правопорушення (у нашому випадку дії без злочинного умислу військового у галузі кримінального права) і притягненні до відповідальності можна завадити, шляхом доведеності фактичних обставин, що обґрунтовують необхідність тих чи інших дій військових, що не мали злочинного умислу, а є наслідком обставин, що не залежать від них самих.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви військовослужбовець або його близький родич?

Так
Ні

2 питання

Ви перебуваєте у статусі обвинуваченого у кримінальному провадженні?

Так
Ні

3 питання

Ви перебуваєте у статусі свідка?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація