«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Досудове розслідування

Достатньо часто люди легковажно ставляться до кримінальних справ. Цього не можна робити ні в якому випадку. В більшості випадків навіть найменша помилка може спровокувати настання невідворотних наслідків. На етапі досудового розслідування дуже важливо долучити професійного адвоката. Саме професійний юрист зможе ще на етапі досудового розслідування закласти стратегію майбутньої лінії захисту. 

Кримінальний процес: право на захист

Будь-який громадянин України, маючи статус підозрюваного, обвинуваченого, засудженого та ін. має право на захист. Професійний захист полягає в наданні можливості особі надавати власні пояснення щодо підозри/обвинувачення, збору та подання доказів, реалізації інших процесуальних прав, які передбачені чинним Кримінальним процесуальним кодексом України.

Важливо ще раз нагадати, що досудове розслідування — один із перших та головних етапів кримінального провадження. На цьому етапі представники правоохоронних органів збирають доказову базу для встановлення обставин злочинних дій та особи підозрюваного. На етапі досудового розслідування захист прав підозрюваного являється критично необхідним. Саме від дій адвоката буде залежати подальший хід справи. 

Саме адвокат прослідкує, щоб на етапі досудового розслідування не було порушено чинних процесуальних норм. Захист підозрюваного передбачає також розробку стратегії захисту підозрюваного. Адвокат — активний учасник розшукових (слідчих) дій. 

Приходько та партнери

Всі учасники кримінальної справи, які представляють сторону обвинувачення (прокурор, слідчий, слідчий суддя, суд) мають в обов’язковому порядку забезпечувати всі права підозрюваного/обвинуваченого. Треба пам’ятати про те, що він має всю сукупність прав в рамках чинного українського законодавства. Серед таких прав:

  1. Доведення власної невинуватості.
  2. Захист своїх прав.
  3. Можливість отримання пом’якшення вироку. 

     Окрім цього зазначимо, що підозрюваний має право на професійну юридичну допомогу. 

Строки досудового розслідування

Кримінальне процесуальне законодавство України встановлює наступне: початок досудового розслідування — внесення відомостей про вчинення кримінальних правопорушень до Єдиного реєстру. Мова йде про Реєстр досудових розслідувань. Для цього достатньо заяви від потерпілої сторони або рапорту від представників правоохоронних органів. 

Після початку етапу досудового розслідування слідчий розпочинає проведення відповідних слідчих дій. З січня 2024 року були внесені зміни до Закону України №3509-ІХ. Цим Законом визначено, що термін досудового розслідування обчислюється з того моменту, коли особа отримала повідомлення про підозру. Завершення досудового розслідування — передання справи до суду або ухвалення рішення щодо закриття дійсного кримінального провадження. У зв’язку з новими змінами, при відсутності повідомлення про підозру терміни досудового розслідування не регламентуються. 

Переваги професійної адвокатської допомоги

Кожна кримінальна справа за свою суттю — унікальна. Саме тому адвокати Приходько та Партнери використовуються всі наявні її особливості для вироблення ефективної стратегії захисту. Адвокати детально проаналізують всі наявні документи та доказову базу для спростування або пом’якшення вини обвинуваченого. Фахівці юридичного бюро Приходько та Партнери не використовують шаблонні рішення, а створюють грамотний та унікальний захист. 

Залучення адвоката на етапі досудового розслідування — 100% гарантія якісного співробітництва. Вся інформація наших клієнтів — надійно захищена. Наші адвокати притримуються адвокатської таємниці. Жодні відомості, які стосуються кримінального провадження, не будуть розсекречені. 

На етапі досудового розслідування адвокати:

  1. Проводять консультації щодо застосування чинних процесуальних норм та кримінального законодавства.
  2. Ознайомлюються з матеріалами дійсного кримінального провадження (це регламентує статті 221 КПК України). На основі отриманих даних виробляється дієва тактика захисту.
  3. Активно взаємодіють зі слідчими, прокурором під час допитів та інших слідчих дій, контролюють дотримання ними законності вчинених дій.
  4. Займаються підготовкою скарг, заяв, клопотань та інших процесуальних документів.
  5. Збирають та аналізують необхідні докази.
  6. Оскаржують рішення/дії/бездіяльність слідчого судді, прокурора, слідчого у порядку, визначеному чинним законодавством.
  7. Надають інші послуги в рамках чинного кримінального законодавства.

Таким чином, допомога адвоката на етапі досудового розслідування — запорука успіху всієї кримінальної справи. Звертайтесь до професійних адвокатів, фахівців юридичного бюро Приходько та Партнери.

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви потребуєте юридичного супроводу у кримінальному провадженні?

Так
Ні

2 питання

Провадження вже розпочато?

Так
Ні

3 питання

Послуга Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація