«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Консультації з питань публічних закупівель

Публічні закупівлі активно розвиваються з початку їх започаткування в Україні, а саме з квітня 2016 року. Це пояснюється тим, що українське суспільство має високий запит на відстеження раціональності використання бюджетних коштів та подолання корупційних ризиків з боку різних державних установ, підприємств та організацій. Це в свою чергу призводить до того, що громадяни постійно ознайомлюються із новими вимогами до тендерів, які впроваджують з кожним роком в цій сфері. Проте, як свідчить практика, більшість учасників публічних закупівель для розуміння тієї чи іншої проблемної ситуації, яка виникає під час проведення тендерів, все ж таки не знають, яким чином розвʼязати спірне питання, а тому потребують консультацій з боку досвідчених фахівців.

 

Юридична компанія “Приходько та партнери” надає грамотні юридичні консультації з питань публічних закупівель в Україні, при цьому аналізуючи положення чинного законодавства.

Чому потрібно отримувати консультації з публічних закупівель від професійних адвокатів?

Перш за все потрібно зазначити, що публічні закупівлі –  це конкурентна боротьба за можливість постачати товари та послуги для державного замовника.

Для представників бізнесу публічні закупівлі це – можливість отримати клієнта завдяки виключно якості власної продукції та конкурентним перевагам, для державних чи комунальних підприємств це – можливість знайти найкращого виконавця, який відповідатиме заявленим критеріям відбору.

Таким чином, сфера публічних закупівель ефективно функціонує тільки за рахунок високої конкуренції між фізичними та юридичними особами. А тому вони потребують правових консультацій для того, щоб суттєво підвищити свої шанси на подачу успішної заявки у сфері публічних закупівель.

 

Яку допомогу у формі консультації ви можете отримати, звернувшись до “Приходько та партнери”?

  •  Підбір тендерів під особисті критерії учасника публічних закупівель – ціна тендеру, кількість учасників, вимоги до тендерної документації, вимоги до предмета закупівлі, формування тендерної пропозиції тощо;
  • Детальний аналіз підстав дискваліфікації учасника публічних закупівель;
  • Ґрунтовний аналіз поданої скарги до органу оскарження (Антимонопольного комітету України) на учасника публічних закупівель, а також замовника тендеру для можливості визначення незаконних причин оскарження;
  • Розгляд питань щодо тендерної документації замовника;
  • Консультування під час оцінювання тендерних пропозицій учасника публічних закупівель;
  • Побудова стратегії захисту інтересів замовника тендеру та його учасників у судових органах влади;
  • Консультування щодо ведення переговорів між учасниками публічних закупівель та замовниками тендерів;
  • Попереднє вивчення документації учасника публічних закупівель та надання оцінки шансів на перемогу у обраному тендері;
  • Пропонування різних шляхів щодо врегулювання проблемної ситуації у сфері публічних закупівель;
  • Надання інших вичерпних відповідей, що може задати клієнт під час консультації із публічних закупівель.

Якщо ви хочете отримати ефективну юридичну консультацію з питань публічних закупівель в Україні, то в такому випадку не обійтись без допомоги кваліфікованих адвокатів – юридичної компанії “Приходько та партнери”.

Наші фахівці змістовно проаналізують вашу ситуацію, що трапилась на практиці, та нададуть найкращі шляхи розвʼязання проблемних питань, оскільки ми маємо багаторічний досвід роботи у сфері публічних закупівель із різними складними справами. Для розрахунку ціни на отримання консультації з питань публічних закупівель в Україні заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви цікавитесь публічними закупівлями?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація юриста з питань публічних закупівель?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте досвідченого адвоката для супроводу Ваших тендерів?

Так
Ні
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація