E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз

Оформлення Homes for Ukraine

Благодійна спонсорська програма Homes for Ukraine організована спеціально для того, щоб допомогти українцям, котрі мають бажання проживати у Великобританії. Цю програму відкрили тоді, коли була призупинена видача сімейних віз для тих осіб, які є членами сімей громадян Великобританії. Варто відзначити, що програма Homes for Ukraine є дещо схожою з американською програмою Uniting For Ukraine (U4U), однак британська програма має відмінність у тому, що пакет документів по кожному з заявників подається окремою заявкою. Разом з тим, усі найближчі родичі громадянина України, котрий став учасником програми, теж мають право на участь у ній.

Якими ще є особливості програми Homes for Ukraine?

За своєю суттю, Homes for Ukraine схожа з U4U тим, що це також спонсорська програма, котра дозволяє за допомогою сайту чи через своїх рідних отримати право легально мешкати в Великобританії чи Ірландії, заручившись підтримкою громадянина країни.

Щодо вимог до заявника, то вони є наступними:

  • Скористатися програмою можуть лише ті українці, котрі постійно проживали в Україні до 1 січня 2022 року.
  • Це стосується і тих, хто вже змушений був покинути Україну, перебуває за межами Великобританії та має спонсора.

Усі заявки подаються в онлайн-форматі. Якщо заявку схвалюють, то участь у програмі надає право легально проживати у Великобританії протягом 18 місяців.

 

У чому є переваги програми Homes for Ukraine?

Коли ми аналізуємо будь-яку спонсорську програму, важливим є не лише сам факт того, що її учасник може переїхати до сприятливої та благополучної країни в плані безпеки. Значимим є також той спектр можливостей, які програма надає у контексті адаптації людини на новому місці та шляхів для її інтеграції у місцевий соціум. Отже, чим примітна програма Homes for Ukraine, якщо дивитися на неї саме за цим критерієм? Окрім права на проживання у Великобританії, вона ще відкриває такі можливості, як:

  • право на роботу;
  • право на навчання;
  • право на доступ до державних програм;
  • право на продовження терміну програми Homes for Ukraine для її учасника, якщо у нього лишається наявний спонсор.

Таким чином, ви можете залишитися у Великобританії навіть довше, аніж на 18 місяців, якщо все складеться.

Чим можуть бути корисними послуги юридичної компанії «Приходько та партнери»?

Наше адвокатське бюро спеціалізується на різних галузях права – у тому числі, й міграційному. Тому ми регулярно відслідковуємо актуальні тенденції, новини, програми та зміни законодавства не лише в Україні, а й в міжнародному контексті. Ми знаємо, як допомогти кожному клієнту, аналізуючи обставини саме його ситуації.

Коли людина читає в мережі інформацію щодо появи тих чи інших нових програм, вони часто можуть здаватися привабливими, але недоступними конкретно для неї. Така реакція буває тоді, коли немає розуміння покрокового алгоритму, як можна взяти участь та успішно переїхати, адаптувавшись на новому місці. Саме на ці питання можуть відповісти фахівці, які здійснюють регулярний юридичний супровід у запитах, пов’язаних з участю у спонсорських програмах. Такі експерти працюють у юридичній компанії «Приходько та партнери».

Отже, ми надаємо наступні послуги:

 

Консультація щодо оформлення програми Homes for Ukraine. Ми розповімо про усі важливі особливості, переваги, можливості та умови цієї програми не в загальних рисах, а адаптовано саме до вашої ситуації. Це дасть нагоду реалістично оцінити перспективи та скласти правильний план дій.

 

Консультація щодо необхідного пакету документів. Консультуючи в такому форматі, ми відповідаємо клієнтам на питання щодо того, які саме документи їм потрібно зібрати та подати разом з заявкою, аби вона була схвалена.

 

Допомога з пошуком спонсора, а також – подальшим оформленням документів у рамках участі в програмі.

 

 

Подальший юридичний супровід, у тому числі – в документальних аспектах, котрі можуть виникнути вже на місці.

 

Отже, програма Homes for Ukraine відкриває для українців досить багато актуальних можливостей стосовно переїзду до Великобританії та легального працевлаштування, навчання й участі у державних програмах у цій країні. Ключове – довірити супровід таких справ фахівцям, які дійсно на ньому спеціалізуються, аби ваша заявка була схвалена.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви перебуваєте у Великобританії?

Так
Ні

3 питання

Чи маєте Ви спонсора?

Так
Ні
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація