"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Оформлення перепланування

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Оформлення перепланування

Дуже часто на практиці, відбувається плутанина між реконструкцією і переплануванням. Розглянемо детальніше що ж таке реконструкція – це певний ремонтні роботи, які передбачають втручання в несучі конструкції, а також інженерні системи. Таким чином для даного виду робіт необхідний дозвіл і архітектурний проект. Перепланування – ж, являє собою ремонтно-будівельні роботи, в результаті яких не зачіпаються несучі конструкції.
Постановою Кабміну № 406 від 07.06.2017 р “Про затвердження переліку будівельних робіт, які не вимагають документів, що дають право на їх виробництво, і після завершення яких об’єкт не підлягає введенню в експлуатацію”. Простими словами, якщо в процесі ремонтних робіт не відбувається втручання в несучі конструкції, наявності дозвільної документації на будівництво не потрібна, але по завершенню останнього вся технічна документація повинна відповідати новому метражу.

Перед тим як робити будь-які зміни у власному об’єкті нерухомого майна, необхідно попереднє узгодження в органах архітектури та з’ясувати ряд наступних питань, в які рядки необхідно провести будівельні роботи, в які рядки необхідно провести переоформлення технічної документації, яка документація необхідна для проведення оформлення будівельних робіт і навіщо взагалі необхідно проходити узгодження проведення змін.

У разі, якщо ви вирішите проживати в такій квартирі, питання з оформленням документів можливо відкласти поки ви не вирішите продавати, дарувати або передавати у спадок.

Які необхідні папери для перепланування квартири?

Відповідно зі спрощеною процедурою узаконення перепланування, необхідна наявність наступних документів:

  • технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна
  • правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомого майна


Ми можемо вам допомогти в підготовці документів для подальшого узаконення. Попередньо перевіривши наявність або відсутність правовстановлюючих документів. Після проведення підготовчих робіт, по завершенню ми вам надамо наступні документи:

  • нову технічну документацію;
  • документ від інженера БТІ;
  • виписку з реєстру речових прав.

Такий пакет документів передбачає законне оформлення перепланування без істотного втручання в несучі конструкції.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є право власності на об'єкт, який підлягає переплануванню?

Так
Ні

2 питання

В ході перепланування були затронуті несучі конструкції?

Так
Ні

3 питання

Вам необхідно узаконити вхідну групу?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу