"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380 (73) 007-44-64

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Бухгалтерський аутсорсинг

Всім підприємцям потрібно прочитати це в обов’язковому порядку. Вже більше року триває карантин і пов’язаний з ним криза, тому важливим є питання: чи потрібен бухгалтер?

Відповідь буде однозначна: потрібен, як ніколи раніше. Але тут не все так просто, тому потрібно cпершу розібратися з деякими ключовими питаннями.

Кожен бізнес чи на старті своєї діяльності, то чи в процесі масштабування обов’язково повинен мати бухгалтера. Трендом останніх років стало ведення бухгалтерії віддалено або так званий аутсорсинг.

Вам потрібно розуміти, що це таке і які переваги Ви отримуєте. Юридична компанія «Приходько і партнери» не виняток, оскільки протягом останніх років ми спеціалізуємося і надаємо віддалений бухгалтерський облік.

Чому я спершу сказала, що не все так просто? Тому що бухгалтера треба підбирати ретельно і відповідально.

Він повинен, як мінімум, зараз працювати (тобто бути в тренді останніх змін), а як максимум бути кваліфікованим фахівцем. Крім того, він повинен вміти і знати, як вести бухгалтерський облік віддалено (не у всіх є така можливість). Це те, що зараз потрібно і затребуване.

Які питання вирішує віддалений бухгалтерський облік?

Бухгалтерський аутсорсинг зручний для підприємців початківців, для продовжують і для тих, які розвивають нові напрямки. Віддалений бухгалтер для ІП або ж ведення бухгалтерського обліку ТОВ допоможе Вам розібратися в багатьох питаннях і паралельно розкриє сутність бухгалтерського аутсорсингу:

 • З чого почати власну справу?
 • Що вибрати: ТОВ, ІП або ж іншу форму ведення бізнесу?
 • Як вести облік?
 • За якою системою платити податки і чи треба їх платити?
 • В якому банку краще обслуговуватися?
 • Коли, кому і куди здавати звіт і взагалі що таке звіт?
 • Як заощадити на податках?
 • Чи потрібні мені в штаті співробітники і як їх оформити?
 • З ким можна працювати, з Юрик або фізиками?
 • Як правильно платити зарплату?
 • І ще багато іншого.

Бухгалтерський аутсорсинг це внесок в бізнес, це сервіс, при якому вам не треба робити паперову роботу, оскільки це зробимо за Вас.

Ми із задоволенням заберемо Ваші фінансові і бухгалтерські питання, підготуємо відповіді і віддамо результат, на який ми і працюємо.Крістіна Ворожбітова

Міфи про бухгалтерський аутсорсинг

Дуже поширеним питанням є те, що бухгалтерський аутсорсинг «для бідних»?

У бізнес-середовищі є міф, що великі компанії обов’язково повинні мати власного головбуха, а краще цілий штат. Багато фахівців, які ведуть бухгалтерський облік віддалено вважають, що такі клієнти їм не по зубам. Але це всього лише упередження. Будь-яка компанія, в тому числі і великий бізнес піклується про ефективність.

Аутсорсинг відповідає сучасним вимогам ринку і часто це в рази продуктивніше, ніж містити цілий штат бухгалтерії та контролювати його роботу. Це пов’язано з тим, що Бухгалтерський аутсорсинг націлений на результат.

В Європі та Америці бухгалтерський аутсорсинг вже давно дуже затребуваний. Крім того, компанії самі націлені до переходу на аутсорсинг. Саме тому зараз прекрасний час почати свій розвиток по-новому.

Трохи практики

Наведу кілька прикладів з нашої практики. Ви вирішуєте відкрити бізнес (як модно говорити «Вийти з тіні»). Як вирішити ким бути, як дізнаєтеся скільки платити і чи потрібно здавати звіти, чи потрібен касовий апарат, а як краще оплату приймати, щоб потім не було зайвих проблем?

Часті випадки, коли до нас приходять уже після, щоб оптимізувати вже існуючий облік і що ми бачимо? Вважаємо, і розуміємо, що вже колосальна недоплата податку, а можна було і запобігти наслідкам.

Ще приклад. Ви все-таки прийшли на консультацію за покроковим планом роботи. від подальших послуг відмовилися, так як бухгалтерський аутсорсинг здався Вам не тим, а далі кінець року. Починаєте шукати куди і що Ви повинні оплатити і все одно звертаєтеся до бухгалтеру, так як часу розбиратися зовсім немає.

Тому економія на обслуговуванні, де бухгалтерський аутсорсинг – це те, що реально потрібно, так як Юридична компанія «Приходько і партнери» знає всі тонкощі. Крім того, штат наших бухгалтерів знають всі тонкощі нинішньої діяльності податкових органів, тому можемо працювати на випередження.

Підходьте до ведення бізнесу з усіх боків відповідально. Швидше записуйтеся на консультацію до наших фахівців, отримуйте відповіді на всі Ваші питання і вибирайте наші послуги бухгалтерського аутсорсингу.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

У Вас ТОВ на загальній системи оподаткування?

Так
Ні
2 питання

У Вас ФОП на спрощенної системі оподаткування?

Так
Ні
3 питання

У Вас в штаті є бухгалтер?

Так
Ні
4 питання

У Вас ТОВ на єдиному податку?

Так
Ні
5 питання

У Вас в штаті більше 10 співробітників?

Так
Ні
6 питання

У Вас оборот в місяць більше 1 мільйона гривень?

Так
Ні
7 питання

Звіти Ви подаєте щоквартально?

Так
Ні
8 питання

На балансі у Вас є основні засоби, необоротні активи?

Так
Ні
9 питання

У Вас в місяць більше 100 бухгалтерських операцій?

Так
Ні
10 питання

Виплата заробітної плати здійснюється 2 рази на місяць?

Так
Ні
11 питання

Чи ведете кадровую документацію?

Так
Ні
12 питання

Чи є Вас співробітники пінсійного віку?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу