"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ SVF ЛІЦЕНЗІЇ В СІНГАПУРІ

SVF (Stored Value Facility) ліцензія в Сінгапурі потрібна тим суб’єктам, які мають на меті займатися випуском електронних грошей або відкриття платіжної системи. В 2020 році законодавство Сінгапуру змінилося щодо отримання ліцензії SVF та інших фінансових послуг. Це дозволило зробити країну більш привабливою для іноземних інвесторів.

Зміни в законодавстві щодо SVF ліцензії

Раніше отримання ліцензії для діяльності пов’язаної з грошовими переказами та зберігання валютних цінностей було не обов’язковими. Але відповідно до нових правил, ті підприємства, що надають фінансові послуги повинні отримати ліцензію SVF. За недотримання вказаних правил правопорушник може сплати штраф або й навіть отримати реальний термін ув’язнення.

Переваги ліцензії

 1. Ліцензія офіційно визнається на світовій арені
 2. Можливість використовувати віртуальні гроші для обміну
 3. Не застосовуються обмеження щодо обороту електронних грошей

На які фінансові послуги поширюється ліцензія SVF

 • Використання платіжних рахунків, електронні гаманці та платіжні картки, які випущені не банківськими установами.
 • Використання служби переказів всередині країни
 • Можливість здійснювати міжнародні перекази
 • Випуск електронних грошей
 • Можливість працювати з платіжними терміналами
 • Торгівля криптовалютою
 • Обмін валюти (можливість працювати обмінними пунктами в Сінгапурі).

Для бажаючих отримати розширений тип ліцензії можуть бути висунуті вимоги щодо досвіду та кваліфікації керівництва компанії.

Документи для отримання SVF ліцензії в Сінгапурі

 1. Виписка про компанію з Державного реєстру
 2. Фінансова звітність компанії. Тут варто зауважити, що щороку повинен залучатися зовнішній аудитор для аудиту операцій, що пов’язані з фінансовими послугами.
 3. Структура компанії та резюме для кожного учасника, тобто для директора, керівника, менеджера тощо.
 4. Бізнес-план та фінансовий прогноз на найближчі кілька років. Це все повинно бути детально прораховано та представлено при подачі заяви на отримання ліцензії SVF.
 5. Пакет корпоративних документів, який повинен в себе включати внутрішні процедури управління, а також протоколи кібербезпеки.

Перераховані вище документи повинні бути подані до MAS у формі копій та належним чином завірені. Якщо не виконати зазначених вимог в отриманні ліцензії може бути відмовлено.

Види ліцензій

Відповідно до Положення закону PSOA ліцензії SVF в Сінгапурі можуть бути трьох типів. Оформити можна один тип ліцензії SVF на вибір.

 • Тип 1. Ліцензія на обмін грошей

Отримувач такої ліцензії має право проводити операції, які пов’язані виключно з обміном грошей. Фактично це діяльність, що пов’язана з роботою пунктів обміну валют.

 • Тип 2. Стандартна ліцензія платіжної установи SPI

Найбільш розповсюджений тип ліцензії SVF в Сінгапурі. Має дещо свої особливості, такі як щомісячний оборот по транзакціях не повинен перевищувати 3 мільйонів сінгапурських доларів для будь-яких фінансових послуг. Якщо надається дві або більше фінансові послуги, то оборот не повинен перевищувати 6 мільйонів сінгапурських доларів.

 • Тип 3. Розширена ліцензія MPI. Даний тип ліцензії найбільше підходить для великих компаній. При отриманні такого типу ліцензії до компанії можуть бути висунуті додаткові вимоги.

Основні вимоги для охочих отримати ліцензію SVF в Сінгапурі

 • Компанія, що бажає отримати ліцензію повинна мати виконавчого директора, який є громадянином Сінгапуру або його постійним резидентом
 • Докази того, що офіс компанії зареєстрований в Сінгапурі
 • Ведення та подання щомісячної та річної звітності по проведених фінансових операціях
 • В компанії повинен бути працівник, який буде виконувати вимоги AML
 • Внесення статутного капіталу та в окремих випадках гарантійного депозиту. Статутний капітал залежить від типу ліцензії SVF, який обирає компанія. Для ліцензії на обмін грошей він встановлюється в меншому розмірі від того, який потрібен для розширеної ліцензії MPI.

Отже, для отримання ліцензії SVF в Сінгапурі потрібно детально ознайомитися з вимогами, які ставляться до компанії та за необхідності скористатися допомогою спеціалістів, які розуміють всі тонкощі отримання ліцензії SVF в Сінгапурі.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання ліцензії SVF?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога у зборі та підготовці документів для отримання ліцензії?

Так
Ні

3 питання

Чи готові ви розглянути покупку бізнесу з вже дійсною SVF ліцензією?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація