Адвокат по тендерам та державним закупівлям

«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по тендерам та державним закупівлям

Якщо Ви хочете, щоб Ваша участь в тендерах та державних закупівлях була успішною, скористайтесь допомогою професійних адвокатів – фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS». Ми значно підвищимо Ваші шанси на перемогу у торгах.

Особливості сучасних тендерів в Україні

Тендер – це конкурентна боротьба, результатом якої стане постачання товарів та послуг для державних замовників. Тендер для представників бізнесу – можливість отримати клієнта завдяки тільки якості власної продукції та всім  конкурентним перевагам для приватних чи державних підприємств. Таким чином, держава обирає найкращого виконавця, який буде відповідати всім критеріям відбору.

 

Важливо: учасники тендеру та державних закупівель не можуть самостійно змінювати умови договору, запропоновані замовником. З квітня 2020 року вступила в дію нова редакція Закону України  «Про публічні закупівлі». Кардинальні зміни відбулися в сфері публічних закупівель, зокрема, в проведенні тендерів на всій території України. Ми надаємо кваліфіковану допомогу, яка попередить вчинення правопорушень в процесі проведення тендерної процедури. Таким чином, Ви захищені від штрафних санкцій.

Повноваження адвоката по тендерах та державним закупівлям

Якщо Ви плануєте взяти участь в тендері, Вам обов’язково знадобиться якісний юридичний супровід – послуги професійного адвоката по тендерам. За умови успішної участі в торгах Ваша компанія зможе розраховувати на нове джерело прибутку та істотне розширення бізнесу. Для успішного отримання тендеру і масштабування підприємства, варто виконати всі вимоги держструктур, правильно оформити всю документацію, чітко дотримуватися встановлених термінів. Таким чином, Вам вдасться уникнути помилок.

 

Законодавство в сфері тендерів та державних закупівель постійно змінюється. Його наповнюють різноманітними нюансами. Все це не дозволяє самостійно відстежувати оновлення в цій сфері.

Адвокат по тендерах та державним закупівлям «PRIKHODKO & PARTNERS» візьме на себе всі зобов’язання, пов’язані з юридичним захистом підприємства та повним супроводом участі в торгах.

Адвокат по тендерам та державним закупівлям здійснює:

  • Повний юридичний супровід тендерів та держзакупівель.

Ми проаналізуємо тендерну документацію та оцінимо всі ризики, вивчимо умови контрактів, проконтролюємо виконання всіх умов контракту.

  • Консультування
  • Пред’явлення претензій

Адвокати вивчать всю документацію, проведуть аналіз переписки, підготують претензії, допоможуть вирішити спори з замовником.

  • Представництво інтересів клієнта в судах та Антимонопольному комітеті України.

Адвокат по тендерам та державним  закупівлям «PRIKHODKO & PARTNERS» захистить Вас та Ваш бізнес від неправомірних дій з боку замовника. Одна з найбільш поширених проблем, з якими зіштовхуються учасники тендерів – відмова замовника фінансування, розрив контракту. Завдяки співпраці з адвокатом повністю контролюються всі дії та виконання зобов’язань часниками угоди. Ми супроводжуємо своїх клієнтів під час проведення торгів та вирішення спорів.

Чому саме адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS»?

Законодавче регулювання проведення тендерів, як свідчить практика, не завжди виконується в повною мірою. В деяких випадках цим можуть скористатися несумлінні замовники. Наші адвокати допоможуть оскаржити процедуру закупівель.

 

Адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS» мають великий практичний досвід в сфері проведення тендерів та державних закупівель. Вже на етапі попередньої консультації ми ознайомимо Вас зі всіма особливостями проведення тендерних закупівель, проаналізуємо всі нюанси процедури, визначимо законні механізми дії для отримання бажаного результату. Наші адвокати забезпечують ефективний захист Ваших інтересів на різних етапах тендерних закупівель. Сотні відгуків наших клієнтів це підтверджують.

Наші юристи зможуть знайти рішення навіть для найскладніших ситуацій. Адвокат по тендерних та державним закупівлям «PRIKHODKO & PARTNERS» виконає поставлені завдання повню мірою та бездоганно. Всю необхідну документацію ми підготуємо у визначенні часові рамки.

Заповнюйте заявку нижче для розрахунку ціни допомоги адвоката по тендерам та державним закупівлям. Ми чекаємо Вас на консультації!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна допомога адвоката по тендерам/державним закупівлям?

Так
Ні

2 питання

Ви хочете оскаржити результати тендеру?

Так
Ні

3 питання

В тендері приймали участь більше 3-х компаній?

Так
Ні

4 питання

Сума тендеру перевищує 1 000 000 грн?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Адвокат по тендерам та державним закупівлям”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація