«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Непом’яща Поліна Ігорівна
E-mail
nepomiascha@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку

Зв'язатися зараз

Виїзд адвоката на рейдерське захоплення

Сучасний український бізнес функціонує в достатньо складних умовах. Як відзначають експерти, з кожним роком збільшуються та загострюються фактори ризику в процесі здійснення будь-якого різновиду комерційної діяльності. Таким чином, дуже актуальною послугою являється виїзд адвоката на рейдерське захоплення. Юристи Приходько та Партнери здатні здійснити ефективний захист Вашого бізнесу від посягань з боку рейдерів.

Різновиди рейдерських захоплень

На сьогодні в чинному українському законодавстві не існує визначення поняття «рейдерство». Фактично під рейдерством розуміється незаконне захоплення частини майна або всього бізнесу. Серед варіантів здійснення сучасних рейдерських атак – захоплення нерухомого й рухомого майна, а також сплановані юридичні дії, які направлені на зміну власника та виведення активів підприємства.

Як правило, рейдерські захоплення – результат діяльності різноманітних угрупувань, які намагаються замаскувати рейдерські схеми під повністю легітимну діяльність. При цьому варто зазначити, що існує загроза для бізнесу будь-якого масштабу та специфіки.

Серед різновидів рейдерських захоплень в сучасній Україні:

  • «Біле» рейдерство.

Методи захоплення компанії не суперечать чинному українському законодавству. В більшості випадків з «білим» рейдерством стикаються підприємства, які переживають достатньо складні часи – фінансові труднощі в поєднанні, наприклад, зі слабким контролем та впливом керівника.

  • «Чорне» рейдерство.

Поглинання підприємства відбувається на основі грубого порушення всіляких законів. «Чорне» рейдерство передбачає використання шахрайських методів, а саме: здирництва, шантажу, хабарництва, підробки документів.

  • «Сіре» рейдерство.

Це проміжний варіант між «білим» та «чорним» рейдерством. На перший погляд здається, що поглинання компанії відбувається виключно легітимним шляхом. Однак, в процесі детального розгляду чітко прослідковується шахрайська схема.

Саме «сіре» рейдерство являється найбільш популярним в Україні.

В усіх вищевказаних різновидах рейдерських захоплень варто скористатися допомогою професійних адвокатів.

Допомога адвокатів  в справах про рейдерські захоплення

Адвокати Приходько та Партнери здійснюють комплексний захист клієнтів від рейдерських захоплень. Якнайкраще залучити адвокатів ще на етапі спроб рейдерського захоплення. В цьому випадку адвокати зможуть провести правовий аудит компанії для виявлення найбільш вразливих місць.

Варто пам’ятати про те, що рейдери цікавляться успішними, але не захищеними організаціями. Саме тому варто якомога швидше усунути наявні прогалини в функціонуванні бізнесу. Наступний етап – структуризація діяльності одночасно з оформленням майнової документації. На цьому етапі допомога адвокатів дозволяє вибудувати грамотну систему функціонування бізнесу.

Якщо рейдерське захоплення вже відбулося, наші адвокати зможуть перешкодити подальшим діям рейдерів. Саме тому рекомендуємо Вам скористатися послугою виїзд адвоката на рейдерське захоплення. Ми зможемо підібрати діючі механізми захисту, серед яких – ініціювання кримінального провадження. Також ми зможемо визначити замовників та осіб, зацікавлених у захоплені бізнесу.

Таким чином, адвокати Приходько та Партнери гарантують побудову цілісної системи безпеки для Вашого підприємства. Без сумнівів, ризик тиску з боку потенційних рейдерів зводиться практично до нуля. Ми використаємо весь арсенал можливих методів для захисту Вашого бізнесу.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості виїзду адвоката на рейдерське захоплення заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують право власності на нерухомість?

Так
Ні

3 питання

Ви вже вжили будь-які заходи щодо антирейдерського захисту?

Так
Ні
E-mail
nepomiascha@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація