«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Довідка про відсутність корупційних правопорушень

На сьогодні в Україні діє Єдиний державний реєстр осіб, якими було вчинено корупційні правопорушення. В цьому Реєстрі містяться відомості щодо осіб, притягнутих до відповідальності. За формування та ведення цього Реєстру відповідає Міністерство юстиції України. Початок його функціонування – Закон України від 26 квітня 2015 року  «Про запобігання корупції».

Для отримання довідки про відсутність корупційних правопорушень треба правильно заповнити всі необхідні дані. Також треба врахувати, що оформлення цієї довідки вимагає певного часу. Краще довірити цю справу справжнім професіоналам. Фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери допоможуть Вам суттєво зекономити час на отримання Витягу про відсутність корупційних правопорушень.

 

В яких випадках може знадобитися довідка про відсутність корупційних правопорушень?

Якщо Ви плануєте, хоча б в перспективі, обійняти державну посаду, Вам в обов’язковому порядку знадобиться отримання Довідки про відсутність корупційних правопорушень. Також цей документ знадобиться в процесі участі в тендерах, під час проходження спеціальних перевірок та ін.

Після відповідного запиту довідку про відсутність корупційних правопорушень можуть отримати як резиденти, так і нерезиденти України.

В Україні передбачено два варіанти цієї довідки:

  • Про відсутність корупційних дій юридичних осіб.
  • Про відсутність корупційних дій фізичних осіб (учасники закупівель, посадові особи).

Ця довідка – офіційний документ. Саме в ньому зафіксовані факти, які стосуються притягнення особи до відповідальності за корупційні злочини. Якщо правопорушення корупційного змісту будуть виявлені, в реєстрі буде міститися інформація про номер та дату прийняття цього рішення, а також – реквізити дійсного адміністративного покарання.

Які документи потрібні для оформлення довідки?

Для отримання довідки знадобляться наступні документи та інформація:

  • Копія паспорта та ІНН.
  • Контактний номер телефону.
  • Згода на проведення перевірки.
  • Запит встановленого зразка.
  • Довіреність на співробітника нашої юридичної компанії.

 

Терміни оформлення довідки

Зазвичай на замовлення та оформлення довідки про відсутність корупційних правопорушень знаходиться від 3-х до 10-ти днів. Співробітники компанії Приходько та Партнери допоможуть отримати цю довідку максимально оперативно. Ми спеціалізуємось на підготовці пакета документів для участі в різноманітних перевірках та тендерах, які мають бути захищені від корупційних злочинів.

Рапорт на звільнення за станом здоров'я

Вам не потрібно буде витрачати власний дорогоцінний час для оформлення документів та заяв. Також ми захистимо Вас від ризику виправлень та помилок в документах. Як відомо, ці фактори можуть значно затягнути процес отримання довідки при спробі самостійного її оформлення.

Отримання витягу про відсутність корупційних правопорушень – компетенція юристів Приходько та Партнери. Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері. Окрім цього, Ви можете розраховувати на гарантування дотримання таємниці і неприпустимість розголошення отриманих даних.

Серед переваг співробітництва з нашими юристами:

  • Оперативність.
  • Грамотність та точність в оформленні документів.
  • Можливість віддаленої взаємодії, через електронну пошту та різні менеджери.

Ми допоможемо оформити не тільки довідку про корупцію, а і всі документи, необхідні для участі в тендері. Довіртесь справжнім професіоналам!
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста з підготовки витягу про відсутність корупційних правопорушень заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна довідка про відсутність корупційних правопорушень?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога юриста для отримання довідка про відсутність корупційних правопорушень максимально швидко?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте досвідченого кваліфікованого адвоката?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація