"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

Відношення з військової частини

Переведення в іншу військову частину є достатньо затребуваним запитом між військовослужбовців. Буває так, що підстави для переведення є, однак самих підстав стає недостатньо для того, аби їх використати. Десь спрацьовує бюрократія, а десь – людський фактор. Якою б не була причина, такі ускладнення створюють перешкоди в реалізації прав військового. Тож розповімо про цю тему детальніше, а також – про те, чим може бути актуальною допомога саме від наших фахівців. Адвокатське бюро «Приходько та партнери» спеціалізується на запитах з військового права, оскільки ця галузь належить до тих напрямків, які є ключовими у нашому фокусі практики.

Що потрібно, аби перевестися в іншу військову частину?

Щоб перевестися до іншої частини, має бути:

  • Підстава. Може йтися про стан здоров’я, службову необхідність, сімейні обставини чи проведення передбачених законодавством організаційних заходів.
  • Добра воля командира. Йдеться про того командира, якому станом на сьогодні військовий підпорядковується. Іноді командир може вагатися, тож буде доречним, аби взаємодія з ним відбувалася через уповноваженого вами законного представника – юриста, який представляє ваші інтереси.
  • Відношення з частини, де військовий хотів би продовжувати службу. У такій частині має бути вакантна посада, на яку буде прийнятий військовослужбовець. Тож одного лише прагнення чи наявності підстави для переведення буде мало – об’єктивні обставини теж мають цьому сприяти.

Лише у тих випадках, де є комплекс перелічених факторів, можна говорити про реальні можливості для переведення.

 

Що ще варто знати про необхідні документи?

Під час переведення до іншої частини діє негласне правило – чим більше є документів, тим краще. Наприклад, ви можете додати рекомендації, висновки атестування. Незайвими стануть і клопотання тих командирів, котрі вас готові прийняти у новій частині. Ці клопотання стануть додатковими аргументами на вашу користь.

Щодо інших документів, то їх перелік залежить від того, за якою підставою ви переводитеся. Візьмемо, до прикладу, стан здоров’я. Висновок ВЛК стає важливим документом, на підставі якого дійсно можна підтвердити те, що ви потребуєте служби в іншій частині (наприклад, місцевості з іншим кліматом чи територіальною наближеністю до потрібних лікувальних установ). Коли треба скласти рапорт на ВЛК, а потім – рапорт на переведення, краще буде скористатися грамотною юридичною підтримкою. Це дає можливість вирішити питання без зайвих затрат зусиль, зробивши усе якісно та швидко в тій мірі, у якій це можливо.

Підтвердження сімейних обставин теж потребує певної документації, перелік якої може відрізнятися від характеру самих обставин.

Що ускладнює процедуру переведення?

Ми вже згадували про можливий вплив людського фактору, але це далеко не єдина причина, з якої переведення може затягнутися. Сама процедура є досить непростою та багатоетапною в правовому сенсі. Наприклад, коли військовий хоче бути переведеним до іншого з’єднання, оперативного командування чи частини, мають бути накази посадових осіб, котрі здійснюють функцію керівництва цими з’єднаннями. Але спочатку потрібно взяти відповідне відношення, і наша команда в цьому допоможе.

 

Чим ми можемо бути корисними?

Колектив адвокатського бюро «Приходько та партнери» пропонує своїм клієнтам великий спектр послуг, котрі торкаються галузі військового права. Серед цих послуг варто виокремити:

 

Консультування. Консультації можна отримати не лише очно в нашому офісі, а й дистанційно. До речі, цей формат часто обирають військовослужбовці, які не мають можливості приїхати до офісу та поспілкуватися вживу. Тож це може бути комунікація по відеозв’язку або по телефону. Ми можемо відповісти на ваші питання навіть у письмовому вигляді.

 

 

Юридичний супровід. Така послуга є найбільш затребуваною, коли йдеться про взаємодію військового з уповноваженими державними органами, структурами та їх посадовими особами.

 

Представництво у суді. Якщо ваші права і законні інтереси порушені, ми знаємо, як допомогти, відстоявши їх належним чином у судовій інстанції.

Звертайтесь та отримуйте юридичні послуги високої якості, котрі допоможуть у вирішенні значимих для Вас ситуацій.

Залиште контактний номер телефону, заповнивши форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує для вивчення Вашої ситуації та консультації.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви хочете перевестись в іншу військову частину?

Так
Ні

2 питання

У Вас вже є відношення з військової частини?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога юриста в переведенні в іншу частину?

Так
Ні
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація