«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат у кримінальних справах у Польщі

Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України дуже велика кількість українців вимушена була покинути свої рідні домівки та виїхати за кордон. Однією з країн, яка прийняла найбільше українців, стала Польща. Саме тому актуальною послугою являється юридичне представництво інтересів українців в Польщі, зокрема, з юридичних справ.  Адвокат у кримінальних справах у Польщі – одна із послуг, які пропонують наші фахівці Приходько та Партнери.

Повноваження адвоката у кримінальних справах у Польщі

Для громадян України притягнення до кримінальної відповідальності у Польщі може супроводжуватися внесенням до спеціального Реєстру осіб перебування. Про що це говорить? Такі особи будуть розцінюватися як бажані. Їм можуть заборонити в’їзд на територію Польщі та країн Європейського Союзу. Саме тому дуже важливо одразу скористатися послугами професійних адвокатів для обґрунтування правильної правової моделі поведінки.

Ми маємо практичний досвід захисту інтересів своїх клієнтів на території Польщі. Серед найбільш поширених кримінальних справ:

 • Справи, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами.
 • Кримінальні справи, які стосуються питань гідності, честі, статевої свободи.
 • Порушення права приватної власності.
 • Контрабанда.
 • Незаконний перетин кордону.

Розглянемо особливості класифікації кримінальних справ у Польщі на прикладі порушення правил дорожнього руху. Якщо внаслідок порушення правил безпеки дорожнього руху було завдано шкоди іншій особі, такі дії  підпадають під категорію «кримінальний злочин». Вид тілесних ушкоджень учасників ДТП в Польщі визначає експерт на основі огляду та обов’язкового проведення судово-медичної експертизи. Потерпілими в ДТП можуть виступати всі, окрім винного (пасажири, водії, пішоходи, велосипедисти).

Якщо через ДТП потерпілий отримав травми середньої тяжкості, за цей злочин передбачено покарання у вигляді штрафу, примусових робіт, позбавлення волі (строк – від 1 місяця до 3-х років). Що стосується тяжких тілесних ушкоджень або смерті потерпілого, винуватцю ДТП загрожує:

 • Штрафні санкції.
 • Примусові роботи.
 • Позбавлення волі строком від 6-ти місяців до 8-ми років.

Окрім цього, суд може винести ухвалу про позбавлення прав на керування автомобілем (строк – від 1-го до 15-ти років) або позбавлення волі на строк від 6 місяців до 8 років.

Допомога професійних адвокатів у Польщі

Своєчасно звернувшись до адвокатів Приходько та Партнери Ви гарантовано можете розраховувати на ефективну лінію захисту у кримінальних справах.

Серед послуг нашої юридичної компанії:

 • Надання консультацій в режимі 24/7.
 • Аналіз відповідальності в правовій площині та можливого покарання на основі конкретних обставин злочину та матеріалів справи.
 • Супровід адвоката при здійсненні процедури екстрадиції.

Окрім цього, ми представляємо інтереси потерпілих та свідків у процесі попереднього слідства та в суді. Також серед наших послуг – складання різноманітних процесуальних документів у кримінальних справах. За допомогою адвокатського запиту наші фахівці отримують документи та відомості з органів державної влади.

Для розрахунку ціни  послуг адвоката у кримінальних справах у Польщі заповніть форму нижче. Чекаємо на консультації!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхіден адвокат за кордоном?

Так
Ні

2 питання

На Вас відкрили кримінальне провадження?

Так
Ні

3 питання

Адвокат Вам потрібен терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація