"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Державна реєстрація оренди земельної ділянки

Державна реєстрація оренди земельної ділянки

Договір оренди земельної ділянки – це договір, за яким орендодавець (власник земельних ділянок або органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування) зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку у відповідності до умов договору та вимог земельного законодавства. 

Договір оренди вступає в законну силу виключно після державної реєстрації в Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Для державної реєстрації оренди землі, сторони (орендар та/або орендодавець) повинен звернутися до державних реєстраторів, визначених статтею 10 Закону України «Про державну реєстрацію прав та їх обтяжень», а саме: нотаріус, інші державні реєстратори (виконавчих органів сільських, селищних та міських рад, районних, районних у містах державних адміністрації).

Для внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень потрібні – сам договір оренди земельної ділянки та акт приймання-передачі земельної ділянки.

В результаті – Ви отримаєте Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з внесеним речовим правом.

Якщо Ви хочете швидко та без будь-яких перепон зареєструвати договір оренди – звертайтеся до нашої компанії. Наші юристи нададуть кваліфіковану допомогу у вирішенні Вашого питання у швидкі строки.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є документи, що підтверджують право власності?

Так
Ні

2 питання

Ви маєте підписаний договір оренди?

Так
Ні

3 питання

У Вас було підписано договір оренди раніше?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація