Захист водія автомобіля

"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Захист водія автомобіля

Ірина Ан адвокат

Захист водія автомобіля

Автор

Ан Ірина Миколаївна

ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЯ АВТОМОБІЛЯ

Адвокатське бюро «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ» надає послуги із захисту прав водія автомобіля. Автоюристи на своїй практиці постійно зіштовхуються із грубими порушеннями прав водіїв автомобілів, в результаті чого автоадвокати надають послуги з захисту прав водія автомобіля у наступних напрямках:

 • При складанні незаконних протоколів про адміністративні правопорушення за порушення Правил дорожнього руху України;
 • Відмові у виплаті страховими компаніями;
 • Підготовці скарги на дії працівника поліції;
 • Юридичних консультаціях при зупинці працівниками поліції;
 • Допомога в оформленні страхового випадку (ДТП);
 • Консультації при заповненні «Європротоколу»;
 • Консультації з приводу Правил дорожнього руху України;
 • Складанні скарг, клопотань, позовних заяв;
 • Консультації стосовно вивезення автомобілю за кордон.

ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЯ АВТОМОБІЛЯ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Юридичний захист водія автомобіля буває не тільки у галузі порушення Правил дорожнього руху України та майнових спорів, що випливають із наслідків дорожньо-транспортних пригод…

Захист водія автомобіля може полягати і при перевірці автомобіля, на предмет встановлення проблемності такого автомобіля. «Проблемність автомобіля» може полягати у тому, що в самий непідходящий момент власник може дізнатись про те, що автомобіль знаходиться в угоні або номерні знаки мають ознаки підробки, або наприклад автомобіль є «Двійником» іншого автомобілю.

Адвокат з перевірки авто дає наступні поради при виборі автомобіля:

 • Перше на чому необхідно наголосити, так це те, що не варто навіть розглядати варіанти з придбання автомобілю, що коштує на 30, а то і 40 відсотків дешевше ринкової ціни;
 • У другу чергу необхідно перевірити за допомогою відповідного сервісу Міністерства внутрішніх справ України чи не перебуває автомобіль в угоні;
 • Також гарним рішенням буде уникати автомобілів, що зняті з реєстрації;
 • Від продавця автомобілю потрібно вимагати максимальний перелік документів стосовно автомобілів та стосовно підтвердження особи, яка реалізує транспортний засіб;
 • Спробувати домовитись із продавцем про передачу коштів за договором купівлі-продажу авто після проведення відповідної перевірки транспортного засобу.

Дані дії потребують затрат певного часу та ресурсів, проте вони допоможуть запобігти подальших проблем із придбаним автомобілем. Тому рішення стосовно проведення відповідної перевірки автомобілю при його купівлі буде правильним і Ви можете зробити це самостійно або ж залучити фахівця і це зробить адвокат з перевірки автомобілю.

Проте, якщо Ви таки стали власником проблемного автомобілю, адвокат з проблемних автомобілів рекомендує наступне (в ситуації якщо придбане авто є таким, що знаходиться в угоні).

Якщо відомо місце проживання продавця автомобіля то є можливість вимагати повернення коштів шляхом відповідної вимоги або ж шляхом звернення до суду. Якщо такий автомобіль було придбано у суб’єкта господарювання, що займається реалізацією бувших у використанні транспортних засобів, то вірогідність повернення коштів буде досить високою.

Проте, якщо авто було придбано за довіреністю без укладання відповідного договору і його продавець після продажу просто зник повернути кошти буде проблематичним, оскільки довести факт придбання автомобіля буде неможливим.

У даному випадку необхідно дізнатись чи були внесені відомості в ЄРДР за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом і, що робиться слідством для виявлення шахрая, у даному випадку найкращим варіантом буде залучити адвоката з проблемних автомобілів.

ВИСНОВОК:

Таким чином, при захисті прав водія автомобіля як при порушенні ПДР України так і у галузі проблемних автомобілів краще скористатися допомогою фахівця, оскільки даний напрямок потребує спеціальних знань та досвіду.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зіштовхнулись із порушенням Ваших прав як водія транспортного засобу, або Вам загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність?

Так
Ні

2 питання

Чи здійснювались Вами спроби самостійно вирішити своє питання у даному напрямку?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація