"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

ВИДАЛЕННЯ НЕПРАВДИВИХ ВІДГУКІВ З ІНТЕРНЕТУ

В Інтернеті на сьогодні циркулює багато інформації найрізноманітнішого спектру. Іноді за нею складно слідкувати, з огляду на великий об’єм даних, які щодня публікуються по тій чи іншій темі. Проте, конституційний принцип свободи слова та норми Закону України «Про інформацію» не означать свавілля та можливості писати й говорити будь-що про іншу людину, якщо це не відповідає дійсності. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою на свою адресу, у такій ситуації правильним рішенням буде звернення до кваліфікованого юриста з метою відстоювання власної честі, гідності та ділової репутації. Такі професіонали працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери».

Чому подібні ситуації не варто ігнорувати

Репутація людини чи компанії складає її соціальний капітал. Іноді люди, яких ми не знаємо, роблять про нас перші висновки саме по тому, що можна знайти за пошуковим запитом. Якщо людина сама не керує власною репутацією, а дозволяє писати про себе недостовірну інформацію, це створює певний прецедент, породжує безкарність та сприяє свавіллю щодо неї.

Якщо ж, навпаки, на подібні випадки є реакція, вони теж формують певне репутаційне підґрунтя. Але вже – зовсім інше за якістю. Недоброзичливці знають, що наклепи не залишаться безкарними. А виграні судові справи стають важливим аргументом на користь того, аби не зводити на таку людину нових наклепів та розуміти, що буде відповідна реакція.

Чи можна вирішити питання без суду

Команда адвокатської компанії «Приходько та партнери» пропонує своїм клієнтам достатньо гнучкий підхід. Тож ми можемо спробувати варіант досудового регулювання. У такому випадку ми у правовому полі вирішуємо ситуацію з людьми, які публікують про вас недостовірні дані або дозволяють розміщувати їх на своїх майданчиках. Ми ознайомлюємо їх з фактом наявності відповідної доказової бази, а тоді повідомляємо про те, якими будуть наші подальші дії в судовому порядку, якщо інформація не буде видалена.

Як показує практика, часто такий підхід спрацьовує та дає можливість досягнути мети, якщо вона полягає лише у видаленні інформації. Проте, у багатьох випадках наші клієнти мають запит на те, аби вирішувати справу саме в суді та не лише зобов’язати кривдника до видалення недостовірної інформації, а й стягнути моральну шкоду.

Чому допомога юриста є настільки важливою

Фахова юридична допомога стає запорукою того, що ви зможете досягнути бажаного результату у відстоюванні своїх прав та інтересів. А ще є деякі вагомі законодавчі аспекти, з огляду на які, краще заручитися професійною підтримкою. Зокрема, тут варто згадати про те, що у чинному законодавстві немає вичерпного поняття моральної шкоди. Це поняття належить до категорії оціночних, тож варто бути готовими до того, що відповідач намагатиметься досягти того, аби ваші моральні збитки були трактовані як мінімальні. Натомість, ми зі свого боку маємо величезний досвід у супроводі запитів про захист честі, гідності та ділової репутації. Тому ми знаємо, які переконливі аргументи протиставити у кожному подібному випадку.

Якщо ж повертатися до поняття моральної шкоди, то вона має різні вияви, які згадані у статті 23 чинного Цивільного кодексу України. Приміром, у контексті такої ситуації вона проявляється саме у приниженні честі, гідності та ділової репутації. Щодо визначення ступеню, то він залежатиме від:

  • характеру правопорушення;
  • глибини тих страждань, які довелося пережити людині;
  • погіршення її стану;
  • ступеню вини того, хто є відповідачем по справі;
  • інших обставин, які можуть мати істотне значення у такій ситуації.

Попри оціночний характер поняття моральної шкоди, ми знаємо, як досягти виграшного судового рішення та у правовому полі переконливо покарати кривдника, котрий чинить наклеп та поширює недостовірні відомості. Ми ретельно ознайомлюємося з усіма обставинами ситуації та докладаємо зі свого боку усі необхідні зусилля для того, аби вирішити ситуацію з максимальною користю для клієнта чи його компанії, якщо йдеться про юридичну особу. Тож не нехтуйте можливістю відстояти себе.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою вже займались інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві або Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація