E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Реєстрація місця проживання

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

З 2003 року в Україні замість прописки введено реєстрацію місця проживання у відповідність до закону №1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 р. В побуті українці продовжують називати реєстрацію пропискою до сьогодні. І ця процедура є обов’язковою.

Юридична компанія «Приходько та Партнери» надає весь необхідний комплекс послуг з реєстрації місця проживання для громадян України (зокрема – біженців із тимчасово непідконтрольних нашій державі територій) та для іноземців. Також нами надається допомога щодо оформлення продовження терміну реєстрації.

У чому полягає допомога в отриманні прописки від фахівців ЮК «Приходько та Партнери»?

Важливо! Проживання без реєстрації – це адміністративне правопорушення, яке тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу. У разі зняття з одного місця реєстрації особі приділяється 30 календарних днів для того, щоб зареєструватися на новому місці.

Реєстрація за місцем проживання забезпечує певний перелік законних можливостей:

  • Для громадянина України: отримання нац. паспорти та закордонні паспорти, пенсій та соц. виплат, голосування під час виборів і референдумах, оформлення ФОП тощо.
  • Для нерезидента: отримання прав водія, оформлення ФОП, здійснення угод, пов’язаних з нерухомістю та різних дій, що вимагають нотаріального посвідчення тощо.

Допомога в отриманні прописки від юриста для українського громадянина – це можливість заощадити час на збиранні та оформленні документів. Для іноземця – це набагато серйозніша підтримка.

Щоб зареєструватися за місцем проживання, іноземцю спочатку необхідно отримати тимчасовий або постійний дозвіл на проживання. Юрист із міграційних питань ЮК «Приходько та Партнери» готовий взяти рішення цього завдання на себе.

На підставі яких документів реєструється за місцем проживання?

Щоб оформити реєстрацію, необхідно зібрати наступний пакет документів для подання до ЦНАП:

Заява про реєстрацію + про виписку з колишнього місця.

Документ, що посвідчує особу та право перебування в країні (паспорт громадянина України, свідоцтво про народження для дитини, посвідка на тимчасове або на постійне проживання, посвідчення біженця тощо).

Документ, що підтверджує право проживання у певному житловому приміщенні (наприклад, договір купівлі-продажу або оренди, витяг з держ. Реєстру про право власності).

Військовий квиток/посвідчення про приписку (тільки для чоловіків).

Квитанція про оплату адмін збору.

До відома! Реєстрація за місцем постійного проживання може здійснюватися на підставі письмово оформленої згоди власника житла на проживання у ньому певної особи. Якщо виникне така потреба, правильно оформити цей документ допоможе юрист.

Довірте досвідченому юристу ЮК «Приходько та Партнери» вирішення питання з пропискою, щоб звільнити свій час та не допустити помилок!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна адреса в Україні?

Так
Ні

2 питання

Бажаєте терміново отримати форми 13?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібний власник квартири для реєстрації місця проживання в Україні?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу