«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Введення в експлуатацію господарської будівлі

Господарські будівлі – допоміжні приміщення, які не використовуються як житлові. До цієї категорії входять: гаражі, майстерні, літні кухні, котельні, навіси, погреби, трансформаторні підстанції та ін.

Введення в експлуатацію будь-якої споруди чи будинку, в тому числі, господарської будівлі, залежить від таких факторів, як категорія складності об’єкта. В статті 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» всі об’єкти будівництва діляться на 5 категорій складності. Від категорії складності залежить безпосередньо пакет документів, потрібний для оформлення.

Наприклад, господарська будівля належить до об’єктів І-ІІІ категорій складності. Для введення цього об’єкта в експлуатацію треба отримати Декларацію про готовність об’єкта. Порядок прийняття будь-якого об’єкта в експлуатацію – це складна і тривала процедура. Для самостійного збору всіх потрібних документів треба витратити не один тиждень. Саме тому краще довірити  введення в експлуатацію господарської будівлі справжнім професіоналам – юристам PRIKHODKO & PARTNERS.

Особливості введення в експлуатацію господарської будівлі

Якщо Ви закінчили реконструкцію або всі будівельні роботи, можна переходити до наступного етапу – введення господарської будівлі в експлуатацію. Це процес підтвердження відповідності об’єкта будівельним стандартам та нормам, придатності для використання людьми.

Щоб етап введення в експлуатацію господарської будівлі пройшов без проблем, ще до початку реконструкції/будівництва варто виконати проєктування, оформивши всі необхідні документи, серед яких – дозвіл на будівництво. Якщо всі вищевказані етапи були пройдені, із введенням в експлуатацію не виникне жодних проблем.

Господарські будівлі підпадають під категорію об’єктів будівництва класу СС-1. Процедура введення в експлуатацію для таких будівель передбачає:

  • Подання Декларації про готовність об’єкта після завершення будівництва.
  • Реєстрація Декларації про готовність введення до експлуатації. Всі дані реєструються в Єдиному державному реєстрі.

Після реєстрації Декларації щодо введення в експлуатацію господарської будівлі, розпочинається наступний етап – реєстрація права власності.

Допомога професійних юристів в процесі введення в експлуатацію господарської будівлі

Щоб Ви не планували ввести в експлуатацію: господарську будівлю чи будь-який інший об’єкт нерухомості, Ви зіткнетесь з процедурою, яка передбачає збирання пакета документів та спілкування з чиновниками різного рівня. Якщо Ви цінуєте свій час і фінанси, краще довірити процедуру введення в експлуатацію господарської будівлі профільним спеціалістам – юристам PRIKHODKO & PARTNERS. Ми підготуємо всі необхідні документи максимально оперативно.

Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку. Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з введення в експлуатацію господарської будівлі заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Введення в експлуатацію господарської будівлі Вам необхідне терміново?

Так
Ні

2 питання

Чи маєте Ви в наявності все необхідні документи?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитеся в Києві або Київській області?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація