"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Виготовлення печаток, штампів, факсиміле

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Виготовлення печаток у Києві

Незважаючи на відміну обов’язкових печатей та штампів для українського бізнесу, дані реквізити залишаються важливим компонентом в іміджі та юридичній культурі кожного підприємства. Якщо ви хочете правильно позначати свої документи та завіряти їх надійним чином, то рекомендуємо замовити у нас виготовлення печаток у Києві.

Що дасть печатка для бізнесу?

Замовити друк у Києві означає продемонструвати контрагентам серйозність своїх намірів. Кожен бізнес з високою репутацією на ринку має власні реквізити. Печатки у Києві дозволяють:

 • засвідчувати справжність документів будь-якого рівня, від установчих актів до графіків та відпускних довідок;
 • налагодити внутрішній документообіг, зробити його більш зрозумілим та прозорим насамперед для самих співробітників;
 • продемонструвати клієнтам та партнерам імідж власного бізнесу, що спричинить нові вигідні знайомства та нарощування аудиторії.

Уявіть собі організацію із кількома відділами. Документообіг у такій фірмі буде надзвичайно активний – співробітники постійно обмінюються локальними актами та листами. Без належного запевнення виникне справжній хаос у документації, коли персонал та керівництво не розумітиме, де знаходиться оригінал, а де – просто копія або ще не затверджений акт. Завдяки печаткам і штампам в Києві можна позбутися зазначених витрат і суттєво прискорити внутрішній документообіг.

З іншого боку, якщо замовити друк, то клієнти бізнесу завжди будуть впевнені в надійності наданих документів. Різні довідки, свідоцтва та акти можна буде спокійно пред’являти третім особам та не переживати за справжність. Це автоматично зміцнює репутацію вашого бізнесу на ринку та притягує нових клієнтів.

Не менш важливим є і засвідчення договорів. Справжню юридичну силу матиме лише екземпляр, закріплений факсимиле керівника чи штампом організації. Якщо керівник постійно стикається з необхідністю підтверджувати сотні паперів щодня, це призведе до істотних витрат часу і сил на формальні операції. Альтернатива – замовити вже готове факсиміле у Києві або штамп, який позбавить необхідності щоразу розписуватись у одноманітних договорах.

На окрему увагу заслуговують випадки шахрайства, що почастішали. З того моменту, як в Україні для суб’єктів господарювання (підприємців та організацій) було скасовано обов’язковий друк, у країні з’явився тренд на підробку документів та тіньове укладання угод. Якщо ви починаєте свою справу, то без реквізитів ризикуєте зіткнутися з шахраями, які підроблять вашу документацію і укладуть з вами небажані угоди.

Варто відзначити і міжнародне партнерство. Якщо ви маєте намір співпрацювати з іншими регіонами чи закордонним бізнесом, то виготовлення печаток та штампів у Києві – чи не обов’язкова процедура. У міжнародній практиці важливою є ідентифікація своїх партнерів, і реквізити, що дозволяють закріпити співпрацю, є вкрай важливими. Це необхідно для будівництва довгострокового співробітництва та партнерства.

Як живе бізнес без власної печатки?

Якщо підприємство відмовляється від створення власного фірмового реквізиту, воно ризикує зіткнутися з:

 • судовими рейдерами, які люблять укладати десятки договорів із компаніями-жертвами;
 • підтасовуванням у документах як з боку персоналу, так і з боку партнерів;
 • помилками та недоліками, які побачать клієнти та покупці;
 • відмовою у співпраці з боку міжнародних організацій.

Особливо важливо завіряти установчі та основні документи компанії. Статут та основні договори регулюють найважливіші питання та сфери життя бізнесу. І ці акти належним чином мають бути засвідчені спеціальними реквізитами. Неважко здогадатися, що без друку їх можна буде підробити, що призведе до катастрофічних наслідків.

Саме тому компанія «Приходько та Партнери» займається компетентним виготовленням печаток та штампів у Києві – щоб український бізнес зміг розвиватися без хаосу у документах та конфліктах із контрагентами. Наявність реквізиту гарантує вашому бізнесу захист від шахраїв та посадових осіб, які люблять зловживати власними правами.

Приходько та Партнери: фірмове виготовлення печаток у Києві

Як часто ви видаєте довіреності на представників чи відпускаєте товари після перевірки? Кожен серйозний бізнес стикається з рутинними операціями, і щоразу підтверджувати їх означає витрачати левову частку часу на формальності. Печатки та штампи у Києві створюються спеціально для того, щоб ваш бізнес міг вільно зітхнути від формалізму та рутини.

Юридична компанія «Приходько та Партнери» цінує репутацію клієнтів та контрагентів і рекомендує кожному бізнесу придбати власні реквізити. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • можливість виготовити друк, який буде унікальним для вашого підприємства;
 • знизити ризики конфліктів та непорозуміння з партнерами та контрагентами;
 • збільшити лояльність клієнтів до свого підприємства;
 • позбутися зайвих питань із боку державних та муніципальних органів.

Ми займаємося виготовленням печаток, штампів та факсиміле у Києві в оперативні терміни, з урахуванням ваших побажань в оформленні. Жодних шаблонів, плагіату чи затягування часу виробництва. Тільки швидке створення потрібного реквізиту, який збільшить вашу репутацію на ринку.

Бажаєте налагодити власні корпоративні відносини та суттєво прискорити складання договорів? Зверніться до компанії «Приходько та Партнери» – ми можемо зробити друк, який однозначно асоціюватиметься з вашим бізнесом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас раніше була печатка?

Так
Ні

2 питання

У Вас є ескіз?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна кольорова печатка?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу