«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Підготовка до обшуку

Останнім часом достатньо часто трапляються ситуації, коли представниками правоохоронних органів здійснюються обшуки. Вони виступають в якості одного із важливих інструментів впливу.

Обшук – одна із слідчих дій, спрямованих на отримання доказів, які допоможуть здобути певну інформацію. Ця інформація необхідна для розслідування або підтвердження вчинення злочину. Головна мета обшуку – конфіскація різноманітних складових елементів, які можуть стати доказами у кримінальному провадженні. Серед таких доказів – документи, фінансові запити, рахунки, обладнання, валюта та ін. Однак, далеко не завжди обшуки проводяться легітимно, тобто, законно. Саме тому краще за все підготуватися до обшуку. Це одна з послуг, яку надають наші юристи – фахівці Приходько та Партнери.

Особливості проведення обшуків

Відповідно до офіційної статистики, більшість обшуків ґрунтуються на статі 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків». При цьому тільки одна із десяти справ закінчується реальною кримінальною справою і тільки 9% із них – винесенням відповідного вироку.

Які можуть бути підстави для проведення обшуків? Це можуть бути, наприклад, дані отриманих раніше підозр чи доказів, які стали відомі правоохоронцям під час проведення досудового розслідування. Серед іншого, це може бути аналіз показань свідків, фінансової діяльності, транзакцій, які викликають підозру та ін.

В більшості випадків достатньо важко передбачити здійснення слідчих дій представниками правоохоронних органів. У своїй діяльності правоохоронці керуються принципами раптовості та таємності. Обшук для представників правоохоронних органів  – підготовлений до найменших дрібниць, заздалегідь спланований комплекс дій.

Дуже важливо зрозуміти наступне: проведення обшуку – це не 100% свідчення можливих протиправних дій, які вчинені самими власниками чи орендарями приміщень,  де проводяться слідчі дії. Серед підстав для проведення обшуку – кримінальні дії контрагентів. Окрім цього, дуже багато випадків безпідставного проведення обшуків. В будь-якому випадку краще завчасно подумати про підготовку підприємства до обшуку. Адвокати Приходько та Партнери нададуть необхідні рекомендації та стратегію захисту для мінімізації негативних наслідків для Вашого бізнесу.

Підготовка підприємства до обшуку

Підготовка підприємства до обшуку – це комплексна робота, яка складається з наступних етапів:

  • Укладення договору про надання юридичної допомоги із професійним адвокатським об’єднанням.

Приходько та Партнери – адвокатське об’єднання, яке спеціалізується на захисті приватного бізнесу від кримінального переслідування. Передовсім, це потрібно для великих підприємств з різноманітними магазинами, складами, приміщеннями, які можуть бути розташовані за різними адресами.

Укладення договору з нашими адвокатами – це гарантія надання своєчасної адвокатської допомоги.

  • Проведення навчання персоналу щодо дій при можливому обшуку.

Співробітники Вашого підприємства мають бути готові до можливого обшуку. Ми проведемо всі необхідні бесіди, семінари, інструктажі. Дуже важливо, щоб працівники запам’ятали одне важливе правило – обшук не являється допитом. Саме тому заборонено давати слідчому будь-які пояснення, які попередньо не були узгоджені з адвокатом.

  • Надання рекомендацій керівнику підприємства щодо алгоритму дій при проведенні обшуку.

Таким чином, укладення договору з адвокатським об’єднанням Приходько та Партнери – надійний захист від неконтрольованого розвитку подій під час обшуку. Ми здійснюємо оперативний виїзд на обшук, консультуємо своїх клієнтів в режимі 24/7.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката з підготовки до обшуку заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас був чи планується обшук?

Так
Ні

2 питання

Ви потребуєте адвокатського захисту?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація