«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Списання боргів у судовому порядку

Списання боргів в Україні можливий у судовому порядку в рамках законодавства України за допомогою процедури банкрутства. Той факт, що людина визнана банкрутом, є лише ознакою її фінансового стану, що вказує на те, що вона свідомо розпочала процес позбавлення себе від тягаря боргу.

 

Банкрутство та послідовність дій

Боржник повинен звернутися до суду із заявою про визнання себе банкрутом, щоб почати справу про банкрутство, разом з документами, що підтверджують його неспроможність розрахуватися з боргами та відповідно надати розмір боргів.

Суд призначає розгляд справи та може вжити заходів аби задовольнити вимоги кредиторів.

Після зазначених дій, у межах вартості майна боржника, суд може прийняти рішення про списання всіх інших боргових вимог, які не були задоволені.

Таким чином боржник не тільки звільняється від боргів, які перевищують вартість його власності, але й втрачає таку власність. Своєю чергою борги вважаються списаними після завершення процедури банкрутства.

Важливо! Під реалізацію не підлягає майно боржника, яке не перевищує 60кв.м. – квартира або 120кв.м. – будинок.

Етапи дій

 1. Розгляд майнового та фінансового стану боржника – це може містити в собі:
 • Аналіз доходів фізичної особи за останні час – заробітної плати, пенсії, інших виплат.
 • Аналіз витрат та зобов’язань.
 • Визначення наявності майна – нерухомість, транспорт, вклади, цінні папери, а також аналіз документів на право власності.
 • Визначення можливості реалізації майна фізичної особи для погашення боргів, з її оцінкою вартості.
 • Висновок про причини та ознаки неплатоспроможності фізичної особи-боржника;

 

 1. Збір та підготовка документів для банкрутства – основним в таких документах виступають особисті документи особи, такі як паспорт та код. Також до загального обсягу додається підтвердження про заборгованість де вказуються кредитори та сам розмір заборгованості. З додатковими необхідними документами вас має проконсультувати спеціаліст-юрист;
 2. Оформлення самої заяви для порушення справи про банкрутство. Зразок такої заяви можна знайти на сайті судовою влади України або звернутись до юристів та отримати допомогу в даному питанні;
 3. Подання заяви в суд разом із необхідними документами;
 4. Судовий розгляд заяви;
 5. Сплата обов’язкового авансування арбітражного керуючого;
 6. Сама процедура банкрутства, яка включає арбітражного керуючого та за необхідності інші сторони процесу;
 7. Завершення процедури банкрутства, що призводить до звільнення особи від виконання зобов’язань, а також списанню боргів.

Аби отримати необхідну консультацію та правову допомогу з актуальною та докладною інформацією, юридична компанія «Приходько та партнери» завжди до ваших послуг.

Кваліфіковані юристи нададуть вам повну юридичну допомогу, допоможуть підготувати та зібрати всі необхідні документи для початку процедур, що своєю чергою призведе до розв’язання вашої проблеми в повній відповідності до законодавства.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви шукаєте адвоката з фінансових питаннях?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібен юрист для захисту Ваших прав як боржника?

Так
Ні

3 питання

Вас цікавлять шляхи списання боргів у судовому порядку?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація