"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по самозахопленню землі

Адвокат по самозахопленню землі в Києві

Самозахоплення землі тема не нова. З кожним роком все більше і більше можна почути інформації про незаконне захоплення земельних ділянок. І мова йде не тільки про великих територіях, а й про маленьких земельних ділянках.

Самозахоплення землі – це користування земельною ділянкою без будь-яких правових підстав на це. Тобто без документів, що підтверджують право власності, користування або оренди.

Але не потрібно забувати і про те, що можуть виникати випадки, коли право власності на земельну ділянку зареєстровано відразу на двох власників. Тобто, на одним земельною ділянкою вже хтось користується, так звана подвійна реєстрація.

Але найбільше суперечок напевно виникає між власниками сусідніх земельних ділянок. Де один із сусідів частково користується не тільки своєю ділянкою, а й сусідньому.

Якщо Ви зіткнулися з питанням самовільного зайняття земельної ділянки можна почати процес вирішення даного питання з переговорів з іншою стороною.

Якщо не вдається вирішити це питання добровільно або сторона конфлікту не йде на контакт, варто звертатися за допомогою до фахівців.

Але тут варто звернути увагу на те, що це був фахівець саме в області земельного права.

Яку допомогу можна отримати від адвоката по самозайнятих земельних ділянок?

  • Юридичний аналіз ситуації і повну консультацію по ситуації
  • допомога в проведенні переговорів з протилежною стороною і допомогою в досудовому порядку вирішення спору
  • Допомога в складанні заяв і запитів до органів місцевого самоврядування, поліції і в деяких випадках і в суд
  • Представництво інтересів в органах державної влади, місцевого самоврядування, поліції, суді.

На перший погляд ситуації з самозахопленням земельних ділянок може здатися не дуже складною, але можуть виникати питання, які можна вирішити тільки в суді.

Отже, якщо Ви бачите, що Ваше законне право порушується, і Вашому земельною ділянкою користуються інші люди не варто зволікати. Адже чим раніше Ви звернетеся до адвоката по самозахоплення землі тим більше шансів відстояти своє порушене право.

Не зайвим буде нагадати, що всі питання, що стосуються документального оформлення права власності на землю також потрібно вирішувати вчасно. Бо без документального підтвердження того, що земельна ділянка дійсно належить Вам складніше і важче відновити справедливість.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують право власності на нерухомість?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у статусі позивач?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у статусі відповідача?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація