"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Довідка про зняття з військового обліку

Коли чоловік має підстави для виїзду за кордон на постійне місце проживання, але при тому його вік є призивним, він потребує зняття з військового обліку. Саме переїзд за кордон і стає підставою для такого зняття. Після того як процедура завершена, людина отримує відповідну довідку.

В якому порядку відбувається зняття з обліку?

Отримати довідку про зняття з обліку можна в ТЦК за місцем реєстрації, адже саме воно збігається з місцем обліку. Але попередньо потрібно завітати до територіального підрозділу ДМС та отримати дозвіл на те, аби виїхати на постійне місце проживання до іншої країни.

Якщо говорити про юридичний супровід цієї процедури, який пропонує команда юридичної компанії «Приходько та партнери», то все відбувається в наступному порядку:

 

Консультація. Це традиційний етап, з якого розпочинається супровід будь-якої такої взаємодії. Фахівцю, який з вами працюватиме, важливо знати усі деталі ситуації, аби продумати стратегію представництва ваших інтересів максимально грамотно.

 

Підготовка пакету документів, котрі будуть подані до Міграційної служби. Аби отримати дозвіл на виїзд, потрібно ретельно довести те, що ви дійсно маєте для нього підстави. А тому на етапі збору відповідної документації треба попрацювати якісно. Регулярно маючи справу з такими запитами клієнтів, ми розуміємо, наскільки важливо з першого разу зібрати все необхідне, аби взаємодія з ДМС не перетворювалася на гонитву по колу бюрократичних процедур та відмов.

 

Контроль оформлення. Тут ми маємо достатні повноваження, аби в законний спосіб впливати на роботу представників державних органів та працювати на результат, щоб запит нашого клієнта був задоволений в достатньо стислі терміни, наскільки це можливо.

 

Отримання рішення ДМС. Якщо рішення є позитивним, то далі настає етап взаємодії з представниками ТЦК за місцем вашої реєстрації. А якщо ми стикаємося з немотивованою відмовою зі сторони Міграційної служби, то оскаржуємо її.

 

Під час взаємодії з ТЦК іноді теж бувають неприємні сюрпризи, якщо людина стикається з перевищенням повноважень зі сторони представників цього органу. Тому значно краще, коли ваші інтереси представляє людина, яка робить це за довіреністю, маючи відповідну фахову освіту та досвід у подібній категорії справ. Ми добре знаємо, з якими «підводними каменями» можна стикнутися, займаючись цим питанням. Тож за час своєї тривалої роботи вже змогли виробити дієві алгоритми того, яким чином краще представляти клієнтські інтереси, аби дійти до потрібного результату.

У яких питаннях ми можемо допомогти ще?

Коли людина планує виїхати за кордон, вона часто змушена закрити ряд супутніх питань у юридичній площині. Наприклад, одним з них є припинення підприємницької діяльності ФОП. Ми швидко допомагаємо в таких питаннях. Також можуть виникнути запити, пов’язані з адаптацією за кордоном. Приміром, хтось прагне відкрити там компанію або стати її співзасновником. Ми можемо допомогти як у консультаційному форматі, так і в конкретній практичній площині – наприклад, відкритті рахунку в банківській установі за кордоном.

 

Якщо говорити про ключові формати нашої роботи, то вони є наступними:

  • Консультації. Вони можливі як очно, так і дистанційно, якщо ви перебуваєте в іншому місті. Це може бути спілкування по телефону або по відеозв’язку.
  • Супровід. Для отримання довідки про зняття з військового обліку наші клієнти здебільшого обирають саме таку форму співпраці з командою юридичної компанії «Приходько та партнери». Це дійсно надає переваги, адже звільняє від самостійної взаємодії з установами, з якими далеко не завжди можна комунікувати в приємному для себе форматі, якщо доводиться стикатися зі специфічними проявами поведінки окремих посадовців.
  • Представництво інтересів у суді. У випадку з такими запитами, про які йшлося вище, ця потреба виникає вкрай рідко, але загалом ми маємо достатню практику відстоювання інтересів клієнтів у судовій інстанції.

Отож, юристи практики міграційного права «Приходько та партнери» допоможуть вам у взаємодії з представниками ДМС та ТЦК, коли потрібно швидко та результативно отримати довідку про зняття з військового обліку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є підстави для зняття з військового обліку?

Так
Ні

2 питання

Ви вже пробували самі отримати довідку про зняття з військового обліку?

Так
Ні

3 питання

У Вас є офіційна відмова у знятті з військового обліку?

Так
Ні

4 питання

Ви зареєстровані в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація