"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Досудове врегулювання спорів

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Досудове врегулювання спорів

Конфлікт не завжди закінчується через судовий розгляд. Українське законодавство допускає можливість розв’язання спорів і без участі державних органів – через досудове врегулювання спорів. Однак навіть в такому випадку вкрай важлива підтримка професійного юриста, який зможе знайти компромісне рішення між конфліктуючими сторонами.

Коли можливо досудове врегулювання спорів?

Вирішення конфліктів без участі судової інстанції можливо в багатьох правовідносинах. приклади:

  • складання претензії на адресу фірми від споживача;
  • пошук компромісного рішення між контрагентами-організаціями;
  • зміна первинних договірних умов через додаткові угоди

Претензійний розгляд в першу чергу поширене в стосунках «громадянин – комерційна фірма». Виробник або продавець можуть порушувати споживчі права, торгуючи неякісними товарами або надаючи неналежні послуги. У таких випадках можна стягнути збитки з порушника і без участі суду.

Досудове врегулювання спорів від компанії «Приходько і Партнери» – це ваша гарантія досягнення потрібного виходу з конфлікту без залучення суду. Надаючи нам можливість брати участь на вашому боці, ви економите гроші, час і нерви, які будуть витрачені при судовому розгляді.

Звичайно ж, вирішити конфлікт без участі суду часом буває неможливо. Але навіть в таких випадках варто намагатися знайти рішення «між собою». Це можливість, яку не варто упускати жодній конфліктуючій стороні.

Чим може допомогти адвокат в досудовому врегулюванні суперечок?

Як і у випадку з судовим розглядом, в досудовому регулюванні конфлікту важлива юридична грамотність. Без правової підтримки особа ризикує опинитися в позиції слабкої сторони, яка буде залежати від протилежного учасника спору. В той самий час, компетентний адвокат допоможе:

  • правильно скласти претензію на адресу порушника;
  • підготувати докази порушень;
  • грамотно вибудувати спілкування з протилежною стороною.

Неминучий результат — це стягнення збитків, компенсації або відновлення колишнього положення в вашу користь. Професійна юридична підтримка актуальна і для громадян, і для організацій, які не хочуть затягувати проблему до суду.

Якщо ви хочете вирішити суперечку в досудовому порядку, то звертайтеся в компанію «Приходько і Партнери» – ми володіємо всіма необхідними інструментами для досягнення бажаного результату, будь то конфлікт з продавцем або нерозуміння з партнером по бізнесу.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви готові підписати мирову угоду на рівних умовах?

Так
Ні

2 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

3 питання

Ви намагалися домовитися з вашими опонентами?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу